quaevocatur
maddi durumumdan dolayı şuan kalmakta olduğum kampüs pansiyon dan kyk yatay geçiş yedek sıramın 1 kişi kalmasıyla ara dönemde kyk yurduna geçmek zorundayım(evet karadeniz çıksa bile:( ). 4 kişilik oda kahvaltı artı akşam yemeği 700₺. 2.dönem için devralmak isteyen olursa aylık bedelin bi kısmını da ben karşılayarak devredebilirim.
VideoTurkey
roma İmparatorluğu döneminde roma nasıl bir yerdi? bilgisayar yardımı ile hazırlanan görseli izlediğinizde binaların mimarisine bir hayli şaşırıyor ve o dönemde nasıl yapıldıklarını çok merak ediyorsunuz..

Nickollyy
omüde 5. yılın sonuna gelmiş olmanın buruk sevinci içersinde mezun olacağım inşallah bütsüz bir dönemi ardimda bıraktım. bu okulda agladigim gün sayisi gulduklerimden fazla maaalesef. derslerin bi hayli zor olusu ortama adaptasyon sağlayamama sıkıntısı insanların iki yüzlülüğü daima mutsuz olmama yol açtı. bu siteye girer stres atardım simdi de yine mezuniyete yakin girdim. ama farkettim ki genelde mutsuz olunca girermişim buraya. simdi ise geçerken uğramış hissi var. vayyyy beee koskoca 5 yıl he. .... bitti sonunda. ah be omu sana bi gelen ağlar bi de senden giden galiba.... su son dönemde bana güzellikler sunman dileğiyle...
Tuhaf Ama Gerçek
sevindirici haber!

nepal, son dönemde aldığı önlemler sayesinde, kaplan nüfusunun 2'ye katlandığını duyurdu. yetkililer nepal'deki kaplan nüfusunun 235'e çıktığını belirtiyor.
Tuhaf Ama Gerçek
İtalya'da satılan adolf hitler şarabı. son dönemde zenofobinin arttığı avrupa'da şarabın satışlarının da arttığı belirtiliyor.
teyit
sahte para üretimine cumhuriyet döneminde de devam ediliyor. sahtecilik konusunda 2008 yılında yayınlanan bir doktora tezinde, o dönemde yakalanan ve elle çizilen sahte para örneklerine yer veriliyor. https://teyit.org/ilk-sahte-dolarin-1900lerin-basi...
Gaf Ebesi
japonya'da kobe su dağıtım bürosu kamu şirketinin yöneticileri bir çalışanlarının 7 aylık bir dönemde 26 kez yemek saatinden 3 dakika önce çalışma masasını terk ederek yemeğe gittiğini tespit etmiş. şirket yöneticileri televizyona çıkarak kamuoyundan özür dilemiş.
Recep Tayyip Erdoğan
eğitimde gerek fiziksel gerekse anlayış olarak türkiye 16 yıl öncesinden bambaşka bir seviyede. bilim, teknoloji, ihtisaslaşma ve girişimcilik odaklı, nitelikli eğitim anlayışı ile çalışmalarımızı önümüzdeki dönemde de sürdüreceğiz.

vakit, geleceğe el ele yürüme vakti!
Sosyotrend
1900'lü yılların başından elektrik karşıtı propaganda yapanlar tarafından yayınlanmış bir karikatür. teknoloji düşmanları her dönemde varmış demek. büyük ihtimalle mum veya gaz lambası üreticilerinin işi.
Recep Tayyip Erdoğan
2004 yılında hayvanları korumaya yönelik ilk müstakil kanun olan 5199 sayılı hayvanları koruma kanunu’nu çıkardık. hayvan haklarıyla ilgili yeni yaptırımları içeren hükumet tasarısını da yeni dönemde öncelikli olarak yürürlüğe koyacağız.
teyit
a haber’in, muharrem İnce hakkında “üniversite dönemi başarısız. 4 senelik eğitim fakültesini 8 dönemde bitirmiş” alt bandı kullandığı iddiası doğru değil. montajlanan görselin orijinalindeki alt bantta “emeklilere bayram ikramiyesi” yazıyor. https://teyit.org/a-haberin-muharrem-incenin-unive...
Xena
yurtta kaldığım dönemde bizim kızların evinde 1 hafta falan yancı olarak kaldığım oluyordu. herkesin derse gittiği bir gün evi ağır bulaşık + tabiri caizse bok götürüyorken baştan aşağı tam teşekkülü temizlemiştim. arkadaş eve gelince şaşkınlıktan yanlış daireye geldiğini sanıp geri çıkmıştı.
teyit
İstanbul’da 70 metre derinlikteki bir kuyudan 10 gün süren kurtarma çalışmaları ardından çıkarılan yavru köpek kuyu, türkiye'nin gündemi olmuştu. o dönemde atv’nin “kuyu da referanduma evet dedi” alt bandı kullandığı iddia edilse de görsel montajdı. https://teyit.org/atvnin-kuyu-da-referanduma-evet-...
Recep Tayyip Erdoğan
adaleti de kalkınmayı da vatandaşlarımızın tamamı için istiyor, hayata geçiriyoruz.

önümüzdeki dönemde bu temel ilkeye çok daha sıkı sarılacağız.
tek bir vatandaşımızın dahi adalet dairesinin dışında kalmaması için her türlü çabayı göstereceğiz.
#TürkiyeŞahlanıyor
Recep Tayyip Erdoğan
yeni dönemde, “lider ülke türkiye” vizyonumuz devam edecek. küresel bir güç olmak için kendi silahlarımızı üretmeye devam edeceğiz.

altay tankımız gibi, atak helikopterimiz gibi, İha’larımız, sİha’larımız gibi savunma sanayii değerlerimizi artıracağız. #TürkiyeŞahlanıyor
Recep Tayyip Erdoğan
ahdim olsun ki;
yeni dönemde türkiye muasır medeniyet seviyesinin üstüne çıkacak.

türkiye küresel bir güç olarak dünya sahnesindeki yerini alacak.

İhracattaki yükselişimiz hızlanarak devam edecek. #TürkiyeŞahlanıyor
Her gün 1 Yeni Bilgi
avcılığın kıyıma doğru gittiği şu dönemde "avcılık bir spor değildir" böylesine güzel yavruları annesiz kalmaması adına videoyu paylaşalım..

13. Burç
aslan: hayat dönem dönem durağan hale gelebiliyor. bu dönemde sabırsızlıkla beklediğin şeyler için zaman sanki hiç geçmiyormuş gibi gelebilir. yoktan yere, yolunda gitmesi gereken işlerin bozulacağı kaygısına kapılabilirsin. bunlar sadece kuruntu, içini ferah tut sen, geçecek.
Tuhaf Ama Gerçek
bilim insanları, erkekler için doğum kontrol hapı üretti. yapılan testlerde hapın ciddi bir yan etkisi yok. hapın önümüzdeki dönemde piyasaya sürülmesi bekleniyor.
Ahmet Davutoğlu
bu konuda her zaman hassas ve duyarlı olan toplumumuzda son dönemde daha da uyanan bilinç mutlaka önleyici somut tedbirlere, projelere dönüşmeli.

hükümetimizin başlattığı çalışmaların sivil toplum örgütleriyle el ele bir sonuca ulaşacağına yürekten inanıyorum.

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)