ikilipriz
ikilipriz
2 yıl
arkadaşlar ben ne yüzüklerin efendisi ne de harry potter serisini tam olarak izlemedim bugün twitter da harry potter in ilk çekiminden bu yana 15 yıl geçtiğini görünce haberin resimlerine bakarken birsey farkettim ben ikisininde başrölünü oynayanı aynı kişi sanıyodum ve takdir ediyodum vay be adama bak iki dünyaca ünlü filmi çekmiş diye ve bugün aynı olmadıklarını daha da kötüsü elijah wood ve daniel radcliffe in sadece benim değil herkes tarafından benzetilip (ben aynı kişi sanıyordum orası ayrı ) birçok capsinin yapildiğini yeni gördüm şuan sadece cahil kara cahil hissediyorum.

Yorumlar

anonim
anonim
2 yıl
gözümde hiç bişey bilmeyen maldan farkın yok şu an
syntaxerror
syntaxerror
2 yıl
harry potter serisi güzel ama yüzüklerin efendisi benim hiç hoşuma gitmedi şahsen. ayrıca film izlememekle cahil olunmaz, izlemekle de aydın olunmaz. takma fazla :))
Gerekovic
Gerekovic
2 yıl
niye cahil olasin? ben yüzüklerin efendisi serisini izledim ama harry potter serisini izlemedim. hatta basrol oyuncularina da dikkat etmedim. ve kendimi cahil olarak görmüyorum. niye cahil olasin sen de? sirf filmleri izlemedin diye cahil olunmaz ki. @syntaxerror'a katiliyorum ben.. takma bosver :)
frances
frances
2 yıl
zooey deschanel ve katty perry aynı kişi sanıyordum ben de. çok da şeyapmamak lazım. ayrıca çok şanslısın. keşke ben de izlememiş olsam da büyük bir keyifle çayımı kahvemi alıp kendimi dünyadan soyutlasam. bin kere izleyince aynı tadı alamıyorsun. (yüzüklerin efendisinin kitapları çok daha güzeldir.)