josefin
kisilik mi tip mi diyor. tabiki kisilik. hemen hee tipsiz olsa sevmezsin ki bakmiyorsunuz ama demeyin. İrdeleyin. kisiligi tam oturmus bayan veya erkek ozguven sahibidir ozguven sahibi insan da kendine deger verir ve giyimine kusamina sacina dikkat eder. e ben yakisikli guzel degilim. hepimiz altin orandayiz bi sen cirkinsin zaten. suratlarimiz farkli farkli herkesin bir begeneni olur tabi sen kendi bakimina dikkat ettigin surece. ruj sür jöle sür pahalı giyin demiyorum sacmalamayin o kadar ama göz var nizam var. paspal giyinip sacini uc gun yikamayip e ben cirkinim diye gezersen tipsizin onde gideni olursun tabi. kendinizi nasil gorurseniz gorun kisiliginizi oturmak icin sevin huzurlu olun ve ona iyi bakın.

Yorumlar

kontaminasyon
bu yazdığın mesaji benim varlığım çürütür.
syntaxerror
kesinlikle haklısın. önemli olan insanın kendine bakması. tabi saatlerce geç aynanın karşısına demiyoruz. ince bir kaç dokunuş olayı çözebiliyor. dediğin gibi çok pahalı, süslü kıyafetler de giymek gerekmiyor. öyle abartılı makyaj da gerekmiyor. önemli olan kendine yakışanı bulabilmek. he bi de moda olayı var orası tam bir çıkmaz zaten. aynı tip insanlar, aynı pantolon, aynı şu, aynı bu, aynı aynı aynı. kimsenin kimseden bir farkı kalmıyor. güzel demiş birisi "moda hoş bir şey olsaydı, 6 ayda bir değişmezdi." çok yerinde bir tespit. farklı olmak gerek. farklılıklar insanlığa güzellik katar diyor ve çekiliyorum.
mortavsan
bence kişisel bakım ve özen kişinin kendine olan sevgisini ve saygısını gösterir. net.
josefin
kontaminasyon neden.
syntaxerror ayni gorusteyiz
foreveralone
kısa boyun da çözümünü alabilir miyiz pıliis
kontaminasyon
nedenini sorguluyorsan gör beni o zaman.
josefin
kısa boyun çözümü kisa boylu es. goz var nizam var kosesinden cikiyor anlam
josefin
gör beni ne ya. tamam bekleyedur görürüm elbet tanımasam da olur
foreveralone
İşte o göz ve nizam niye var. o göz ve nizam neye dayanarak var işte bunu yaparak farkında bile olmadan insanları ötekileştiriyorsunuz. böyle bi kural olması bile benim kendimi toplumdan soyutlamama yeterli. gerisi benim gözümde süslü söz olarak kalıyor.