anonim
anonim
2 yıl
arkadaşlar çok övdü omü itirafı şimdi açtım bi arkadaşla beraber bakalım diye. dedikodu değil bildiğin sıkılıp birşey yazma sayfası gibi ya da ne bileyim edebiyat yapmaya çalışanlar var, bütün sıkıntılarını sanki bizde duymak dinlemek zorundaymışım gibi yazan var. kısacası olmamış burası ya. buradaki hayata küsenleri ve sınavlardan yakınanlar çıksa boş kalacak sayfa. omü dedikodu yazıyor adres çubuğunda arkadaşlar. hadi bırakın ağlamayı sonrada bi çay koyun için.

Yorumlar

heracles
heracles
2 yıl
edebiyat degil kardesim o anki ruh halin neyse gurbettesin cok arkadasin yok cevren yok kendi kendine konusacagina burda yazip konusmak daha rahatlatiyor aile gibi bisey burasi. gurbet ellerdeki birbirini hic gormemis insanlarin ozgurce konusabildigi biyer.
bjkfalan
bjkfalan
2 yıl
anonim bay tam olarak neyden bahsediyorsun hangi sayfadan omü dedikodu dediğimiz bu sayfadan mı bahsediyorsun?
foreveralone
foreveralone
2 yıl
edebiyat yapanları bende anlamış değilim de mesela ne yapalım?
haydranoid
haydranoid
2 yıl
aslinda adam hakli sayilir bi bakima bazilari bi şair gibi ne bilim bi yazar veya psikolog gibi olmaya calisiyor
bjkfalan
bjkfalan
2 yıl
İçini dök diyor mesaj yazılan kısımda dolayısıyla herkes içini döküyor. İçini dökmek rahatlamak değil mi? rahatlamak isteyen yazıyor kimi şair olarak kimi ağlayarak kimi gülerek kimi bütlere kızarak kimi hocalara kızarak kimi edebiyat yaparak kimi sevdiği kızdan bahsederek kimi aklına o an gelen şeyden bahsederek konuşarak yazarak vs. ki bu şekilde yapmaları gayet normal değil mi? demişsin ki dinlemek zorunda mıyım o senin elinde gördüysen okumazsın sen de mesela eğitim vs b blok önündeki kapalı kız burdaysan yaz demişsin bizde onları görmek zorunda mıyız mı diyelim? görürsün ama okumazsın olay bu yani bence.
Gerekovic
Gerekovic
2 yıl
hani senin bu mesaji yazdigin kısımda bir yazi var. ne demis mayk? "İçini dök..." bunu gören de döküyor icini. o an hangi kafadaysa o sekilde döküyor. "omü dedikodu" yaziyor evet, ama ne zaman sadece dedikodu sayfasi oldugunu kabul etmis bu platform? buradakiler birbirine yardimci olmaya çalışır, üyeleri de icinden nasil geliyorsa öyle yazar. birtakım kurallari mevcut tabi sitenin. bu kurallara uyarak yaziyorlar iclerinden gelenleri. bazilari kendini edebi bir dil ile anlatir, bazilari ise sokak agziyla. bu kisiye bagli. buna bizim karismaya hakkimiz yoktur. ne yapmamizi istersiniz bu sayfada? ismine uygun bir dedikodu mu? kimseye anlatamayip icini burada döküp rahatlasin insanlar isteniyor. sanirim sayfanin ismine bakip, özünü anlamaya çalışmadınız.. iyi aksamlar.
anonim
anonim
2 yıl
bence dedikodu yerine herşeyden bahsediyorsunuz sanırım
mortavsan
mortavsan
2 yıl
seni sayfanın dışına davet ediyorum. yoksa en uzak köşeye ışınlarım valla !😡🌋💥
akortsuzdusunceler
hazıra konma kendi eğlenceni yarat o zaman