nazif
nazif
2 yıl
ulan heryerde sevgililer görüyorum inşallah hiç ayrılmazlar..ama herşey bitiyor dostlar..benimde sevdigim kız vardı bundan 15 gün önceye kadar gözlerime bakıp herşeyimsin diyordu senin için olurum diyordu ama gitti..ben çok sıkmışım bunaltmisim ailesi de istemiyordu bitti..buradan giderken sonuna kadar mücadele edicem diyordu gittiği günün akşamı bitsin dedi.buraya geldi yalvardım ağladım ne dediysem olmadı.allah biliyor ya 15 gündür her gece ağlıyorum ...arkadaşlar sevin hayatın tadını çıkarın birbirinize saygınız olsun benim dustugim hataya düşmeyin..ve unutmayın ki birgün o da gidebilir..

Yorumlar

anonim
anonim
2 yıl
boşver ayrılsınlar dajfbsdıufshbj:))
imhotep
imhotep
2 yıl
nazif akşam işin gücün yoksa gel sahile kardeşim dertleşelim en son.
anonim
anonim
2 yıl
iyi hoş demişsin de sadece senin düştüğün hata ne orayı kavrayamadımm
nazif
nazif
2 yıl
benim düştüğüm hata onu sıkmak bunaltmak kısıtlamak..imhotep dostum türkiş hollywood bayan kuaförünün karşısında abbas amca var çiğ köfteci oraya gel binadan ineyim hemen..diğer bayan arkadaş gitsin demeyle olmuyor işte ben aileme soktum herseyimi ona göre düşündüm gelecigim o dedim yani gitti bitti gibi basit olmuyor..
foreveralone
foreveralone
2 yıl
mal misin olm niye agliyon bu is aglamayla sevmeyle olmuyor daha kadın milletini çözemedin mi
anonymous
anonymous
2 yıl
varsın gitsinler kardeşim. aynı durumu ben de yaşadım. üzüldüm kendimi yiprattim agladim her gece 2 ay oldu ve hâlâ aklimda. gitmis baska birini de bulmus hem. ben de kandım senin gibi. seni çok iyi anlıyorum. insanlar 180° dönebiliyor birden. bence sen hata yapmadın o seni kaybetmekle hata yaptı. metin ol daima güçlü ol. o senin güçlü olduğunu ister bilsin ister bilmesin. her zaman dimdik dur ve şükret zaten ölümlü dünya geçmişe takılıp kalma geleceğin tadını çıkar kardeşim. zor ama imkansız değil. benim yorumlamam bu kadar hayırlı akşamlar.
anonim
anonim
2 yıl
bende sizi anlamıyorum valla elinizdeyken kıymetini bilmeyin öyle istediginiz gibi davranın sonra kızlar alttan alsın alsın derken onlar alttan aldıkça siz aynen devam edin kızların içindeki şeyleri yok edene kadar böyle davranmaya devam edin . kızların için de bi şeyler bitince de . kahrolsun . çok gec .
nazif
nazif
2 yıl
o bana şöyle yap dedi de ben mi yapmadım ..yarı yolda kalmak çok zor bu arada ben herşeye razıydım gitmeyi ona yakıştıramadım ..herkes gidiyor herkes gidiyor .. ne yapalım yani kimseye güvenmeyelim mi ..beni anlayan arkadaşlara çok teşekkür ederim
anonim
anonim
2 yıl
İlla biz mi diyelim şöyle davran böyle yap diye . kızlar soylemezler yapmanızı sessizce beklerler .
nazif
nazif
2 yıl
bilmiyorum ama artık kimseye ne inancım var nede guvenim
anonim
anonim
2 yıl
kendi düşen ağlamaz.
nazif
nazif
2 yıl
bu arada o hiç alttan da almadi
nazif
nazif
2 yıl
ya buraya yazar mi diye bile bakıyorum ilk defa girdim ilk defa yazdım buraya..yani allaha isyan da etmek istemiyorum ama çok ağrıma gidiyor elimden birşey gelmiyor ne yapayım ne yapmalıyım siz söyleyin?
nazif
nazif
2 yıl
bu arada anonim sende aynı onun gibi noktalama kullanıyorsun he
anonim
anonim
2 yıl
belki de şu an sevdiğim insan dan zamanında onu çok sevmeme rağmen şu an ayrılmayı istediğim için . senin sevgilinle aynı duyguları paylastigimi düşünüyorum . bence hayatına bak bi kere birbirinizi kaybetmeyin göze almissinız çünkü .
anonim
anonim
2 yıl
ben göze almadım o aldı ben hala burdayım..giderken de dedim ona arkasın dan bağırdım ağlaya ağlaya beni bekleme dedi gitti..
nazif
nazif
2 yıl
ben alamadım giderken arkasın dan ağlaya ağlaya bağırdım o ise döndü beni bekleme dedi çekti gitti bu kadar kolay mi be bu kadar kolaysa görmeseydin beni girmeseydin hayatıma