anonim
ah şu kızlar ilk adımı neden erkeklerden beklerler ki baktın onun geleceği yok kalk sen git tanış içinde kalıp dert olacağına dışarı çıksın mert olsun.
laf yerini buldu galiba saygilar..

Yorumlar

sssezar
kardeşim yok yani teklif etmeye gidiyoruz kızarıyorlar elleri ayaklarına dolaşıyor. :) sonrası malum hayır cevap :) yorulduk valla
anonim
katılıyorum başka başka triplere giriyorlar
sulfat
aga bak şimdi sana bi fikir vereyim. bir kız zaten gitmek istese dahi gidemez. onlara o içgüdü cesaret yüklenmemiştir. bakıyorsa uzun uzun surekli olarak bakışıyorsanız git yanına birşey olmaz. en azından boş bakmıyor boş baktığını anlasan daha kötü ya güzel kardeşim benim, bi dene. konuşmazsan da kaybetmiş olursun belki konuşsanda. %50 şansın varken 0 a çekme o şansı :)
heracles
okeye 4.mu ariyon erkek isidir kardesim teklif etmek.
Gerekovic
ohoo siz onun gelip sizinle tanışması için çok beklersiniz. o sizi uzaktan tartacak da, diyecek "bu iyi biri gibi duruyor. peki bana mı bakıyor? yoksa öylesine mi denk geldi?" buna cevap verecek. sonra cevabından tatmin olmak, emin olmak isteyecek. ondan sonra kendinden emin olmak isteyecek. sonra seni soruşturacak. kısmetse bir 4 yıl sonraki şubatın 29'unda gelir. en azından geneli böyle. yoksa gelip açılanlarımız da mevcut. geçmiş olsun :d
lanarnanta
kafalar yine efsane beyler
artemis
teklif etmek kız işidir erkek işidir demeyin.sevecek olan gider.gitmiyorsa bu sevgi için bir sey yapmaya hazır degildir.bitti.
sarimtrak
@anonim_bay hani sen kız tarafının ne olursa olsun bekle filan diyodunuz noldu? niye bi öyle bi böyle diyon yaa?
anonim
bizimde reddedilme korkumuz var :)