bjkfalan
geçenlerde e1'e binip piazzaya giderken gördüğüm bir esmer kız vardı ve ben hayatımda esmer hiç sevmezdim ama o kıza resmen vuruldum abi. bi daha da karşılaşamadım zaten. ama yüzü gözü boyu herşeyi hâlâ gözümün önünde. orta kapıdan binmiştim samkartımı onun yardımıyla uzatmıştım. (bu elden ele olayına ayrı bir gün geleceğim.) bana samkartımı geri verdiğinde teşekkür etmiştim. bir gülümsemesi vardı kendimi tuhaf hissettirdi. sonra geçti oturdu bana dönük bir şekilde ben orta kapıda ayakta duruyordum. taktı kulaklığını dışarıyı seyrederek piazzaya kadar gittik. ben tabi bakmamaya çalıştım ama arada bir baktım camdan yansımasını gördüm o da ayrı tabi :) herneyse indik piazzada ben hızlı bir şekilde girdim içeri ablamla buluşacaktık. buluştuk gezerken zaraya girdik ablamla ben ablamın çantasını tutarken ablam kıyafet denerken bu zaraya girdi ben de ayakkabı reyonunun önünde bekliyordum ablamı bu geldi ilk önce kıyafetlere çantalara baktı sonra üstüme doğru geldi meğersem ayakkabı bakacakmış ben çekildim ordan tabi ama hiç suratıma bakmadı zarada belki bir kere göz göze gelmişimdir. derken ablam geldi aha dedim sevgilim sanacak diye düşünüp ablaaa diye bağırdım o sırada herkes bana baktı. kız hâlâ ayakkabı reyonunda idi komik oldu ama mesajı verdiğimi düşünüyorum. ama ben bu kıza vuruldum belki bir kere daha görsem tanışmak için yanına giderim. gözleri yüzü herşeyi gözümün önünde. üstelik ben kızlarda çok makyajı sevmem hatta hiç olmasa daha iyi ve bu kız öyle bir makyaj yapmış ki nerdeyse yok gibiydi. ve hayatımda ilk defa bir esmer kızdan çok hoşlandım. İnşallah tekrar karşılaşırız..

Yorumlar

Gerekovic
robot resmini çizdirip gazeteye ilan vermeyi düşündün mü?
bjkfalan
burası da gazete sayılır..
bjkfalan
unutmadan söylim bugüne kadar yazdığım ve tekrar tekrar okuduğum en güzel yazı bu oldu.
Gerekovic
umarım kiz görür..
bjkfalan
zannetmiyorum ama inşallah
Gerekovic
zannetmiyor olman göremeyeceği anlamina gelmez.
bjkfalan
göredebilir tabii ki
anonim
games yok muydu geçen gün ne zman
artemis
bjkfalan o son mesajına yazmak istemedim aslında hiç yazamayacaktım.benim son mesajimdaki yorumdan ulaşabilirsin .teşekkürler unutulmadığımı bilmek güzel allah razı olsun ama burda yokum artık bunu belirteyim
bjkfalan
kusura bakma ben onu düşünemedim sırf o yüzden arkadaşları iletsin dedim ama keşke bir daha gelme ihtimalin olsaydı ben sana ordan yazabilirim bu durumda burası gibi olmasada en azından mutlu edebilirim belki..
anonim
üzerinde ne vardı ve tek miydi