mahrez61
merhaba arkadaşlar dün gece şarkılarımı dinleyerek rahat rahat yatıyordum.eski kız arkadaşım yazmış bana ama saçmalıyor yazarken bende kafan güzel galiba yazdım :) o da bana diyor ki kafam güzel değil benim içme günüm cumartesi bana o günler sakın yazma diyo.kendi kendine saçmalıyor yani:)bende kıza çok oynaksın biliyosun dimi dedim.kız da evet öyleyim istersen videolarimi atayim yazdi😀oynak derken o manada dememiştim de neyse :)kız yine bana bişeyler ispat etme peşinde ama barlardan resmini filan atiyor bana :)kıza dedim sana nasıl biri olduğunu anlatim istersen o da anlat dedi.bende başladım tabi :) cebinde en fazla 20-25 lira parası olan arabası olan her erkekle takılma potansiyeline sahip her cumartesi başka erkekle bara giden yeter ki o mekanlarda boy göster yaninda olan erkeğin bi anlami yok tabi :)erkeğin amaci bunu yatağina atmak bunun kide o mekanlarda bedava takılmak:)kıza dedim seni senden daha iyi taniyorum kısacası:) benle küstahça konuşan kız bu laflardan sonra sen önce kendi hayatına bak yazdı sadece:) ha böyle biriyle sen niye zamanında takıldın derseniz çünkü bu benim sevdiğim kızdı kimi seveceğinizi seçemiyorsunuz.bu kızda zamanında benim ona karşı olan sevgimi çok iyi kullandı nasıl biri olduğunu tabi biliyordum ben onu o leş karakterinden kurtarırım sandım ama öyle olmuyomuş .hadi hayırlı günler :)

Yorumlar

database
en sevdiğim kız tipi abi egosunu balon yapıp patlatırsın fix mekandan toplanan hatunlar saçlarını sarıya boyatma huyları vardır hayırlı ikindiler
imhotep
herşey degişir karaktersizlik asla. bende yaşayarak ögrenmıstım mahrez
mahrez61
@database haha kızı görmüş gibi konuştun aynen saçı sarıyı boyatanlardan:))ama böylelerini istediğin kadar yerin dibine soksan da umurlarinda olmaz bir gün üzülür sonra yine devam:)
@imhotep karakter problemi olan çok insan var ya artık normal karşılıyorum:)
anonim
peki cebinde 20 25 lira parası olması seni ne ilgilendirirdi?
mahrez61
anonim ben ne anlatıyorum sen ne anlıyosun haa oraya takıldıysan banane parasından:))
frances
bir erkeğin kaliteli olup olmadığını eski sevgilisi hakkındaki konuşmalarına bakarak anlarım.
anonim
frances çok katılıyorum lafı ağzımdan aldın kiza söylediklerin çok ağır şeyler bu kadar pat diye söylemeyin uzmeyin insanları ya bi yaşanmışlık var aranızda saygınız olsun ben üzüldüm şahsen bana söylense kahrolurdum heralde
mahrez61
@frances sana göre kaliteli yada kalitesiz bir insan olmam umrumdamı :) bu kadar çıkar ilişkisinin olduğu devirde çoğu kimse benim gibi insanların yüzüne doğruları söyleyemez.bu da size garip geliyo olabilir.
@anonim böyle insanları anlık üzersin sonra aynı hayatlarına devam ederler.
imhotep
@mahrez61 son yorumuna bayıldım kardeşim ya :) yaşanmışlık vardır bi de öldürmüşlük vardır. her boku yiyip sonra kimse bi de tatlı masallar anlatmamızı beklemesin. söyleyene degil söyletene bakacaksın.
frances
anonim bir ağızdan dürüstlük beklemek... gerçekten ironinin dibini görmüşsün. çıkar ilişkilerinin döndüğü bu dünyada birinin yüzüne gerçekleri yalnızca omüdedikodudan söyleyebilirsin işte. yürek yemişsin gerçekten. anonim olarak birinin ağzına sıcmak yürek ister ne de olsa.
mahrez61
@frances ne saçmalıyorsun beni tanimiyorsun bile :) tanimadiğin için istediğin kadar atıp tutabilirsin sana kalmış:) ve ben buraya yaşanan bir olayı yazdım yani direk burdan birine laf sokmadım okumanda sıkıntı var galiba..🙂
frances
bini tinimiyirsin :(
mahrez61
@frances canın sıkkın boş yapıyorsun:)