hepcicegi
İstediğim hayatta değilim istediğim yerde değilim. geziyorum tozuyorum mutlu olmaya çalışıyorum dışarı karşı mutlu göründüğünü de biliyorum. mutlu görünmeni istiyorlar çünkü. sıkıntımı anlatmam çünkü gecistirilen cümleleri duymaktan iğrendim artık. mutlu değilim. masum değilim biliyorum. masum olmayı çok isterdim. mutlu olmam için gerekenleri yapacak gücü kendimde bulamıyorum. umudumu kaybediyorum.

Yorumlar

hepcicegi
fark ettim @damdakikemanci yakın zaman da aynı şeylerden bahsetmisiz :)
damdakikemanci
ama şunu söyleyeyim mutlu olmak için gerekli güç sende var :)
hepcicegi
aslında vardı @damdakikemanci evet güçlü bi kızım ama son bi haftadır kendimi güçlü hissetmiyorum
damdakikemanci
seni bu duruma getiren ne merak ettim doğrusu :)
hepcicegi
@damdakikemanci çok uzun zamandır umut ediyordum hep umut dolu bi insandim umut edip hayal kurup birşeyler degismeyince umudun da boşuna olduğunu dusunmeye başladım.
damdakikemanci
biraz daha sabret bence. güzel şeyler beklemediğin zamanlarda oluyor.
hepcicegi
belki de bu yüzden beklememem lazım :)
Gerekovic
hey hey heeey. orada duralim. ne demek umudunu kaybetmek? yok öyle yagma. umudunu kaybetmeyeceksin. @damdakikemanci ben pek okuyamadim ama eger ikiniz ayni seydeyseniz, senin icin de gecerli. kaybetmeyin da su umudunuzu. cidden ikinizde de kendinizi mutlu edecek güç var. bakin ben buna inaniyorum. az daha sabredebilir misiniz? ve hepcicegi canim benim bu dunyada kimse masum degil bebeklerden baska.:)
hepcicegi
ne yani oas sen hiç mi umudunu kaybetmedin :) İkiniz için ve kendim için umudumu kaybetmemeye çalışacağım. 😊
Gerekovic
umut kaybetme kismina gelirsek hepcicegi ben intihari bile düşündüm. planimi anlatinca dogru adresteyim aslinda ama iste yapmiyorum. bakinca uzulecek fazla insan cikti:d ben kaybettim ama bulmasini da bildim. kaybedince sacma bir hale büründüm. bir ara toplu bir umursamazlik icine girip, kendimden nefret ettim falan. o yuzden diyorum kaybetme. bul onu :) @damdakikemanci peki senin neyin var :) ben bu ara buradaki yazilari pek okuyamiyorum. şöyle bir göz gezdirip cikiyorum kusura bakma... :\
hepcicegi
umursamazlık başladı biliyor musun ama kendinden nefret etme kısmını atladım intihar yıllar oncesindeydi şimdi öyle bi düşüncem yok hangi evredeyim acaba ben :d
Gerekovic
herkese göre farklilik gösterir. sonunda normale dön de :d
damdakikemanci
@onumarkamsobee ne yok ki. her şey ters gidiyor. sıkıntı sıkıntı sıkıntı...
Gerekovic
@damdakikemanci o kadar da degildir. hepsi ters gitse duramazdin. doğru giden vardir da fark edilmiyordur arada. ne sikintisi?
hepcicegi
oas elbet dönerim :)
damdakikemanci
@onumarkamsobee hastalık, iş-güç, okul... acaba ne doğru gidiyor.
Gerekovic
neyin doğru gittiğini bilemiyorum. hallolur her şey. geçmiş olsun @damdakikemanci