kafasikarisikegitimci
sizce ne yapmalı arkadaşlar?. bir insanı seviyorsunuz ve en uygun zaman olarak sınavların bitmesini bekliyosunuz. vizeler bitince bir hafta kafa dinlemek için eve gidiyorsunuz. sevdiginiz insanda sizi çok seviyor ama cesareti bulamıyor kendinde . sınavlar bitti ve otobuste giderken sizi sevdiğini söylüyor ve bu sevginin uzun zamandır olduğunu söylüyor buraya kadar tamam herşey . asıl gelelim konumuza bir hafta boyunca okadar seviyorsunuz birbirinizi hatta ailerin haberi olması için. birkaç gün daha beklemeyi tercih ediyorsunuz .eve geldiniz ama dönmek için gün sayıyorsunuz. birbirinize kavuşmak için o ilk buluşma o kadar saf ve masumcaki sizi ne kadar sevdiginj anlamak için gözlerine bakmaniz yeterli . evet buralar normal ve bu insan size 5ay önceden numarası ni veriyor ve onda var zannedim sosyal medya ortamıyla normal olarak konuşmaya devam ediyorsunuz ve sizden hala bir teklif yok. bu sırada başka bir insan teklif ediyor ve konuşmaya başlıyorlar çünkü sizde bir atak yok. ve dayanamayıp söylüyor seni çok seviyorum diye sende onu seviyorsun. sonra böyle birşey olduğunu duyunca kızıp dalgami geciyorsun diyosun ve seni seviyorum buna bunları deme diyen bir insan var karşınızda sizi çok sevdiğimi söyleyen tamsm diyosun konuş diğer çocukla diyosun ben bunu seviyorum tamsm diyor çocuğa söylüyor çocuk ağlamaya başlayınca yanında bu defa onun üzülmesine sağlamasına dayanamayıp sizden özür diliyor ama hala seni seviyorum bunu bil ne olursun . sonra sana bu insan bu sürede veremediği güveni sen bana bir hafta da verdi n. tamam diyosun o zaman güvenilmez insanla ol bu defa tekrar ağlıyor. seni seviyorum diye . tamam diğer çocukla konuşurken seni seviyorum diyen biri var karşında sen ondan uzaklaşmaya çalıştıkça kararını verdikten ya ben ya o . ama seni unutamiyorum ve hala sevmeye devam ediyor çocukla konuşmamız da konuştuğumuz konuları anlstmsmami istemiyoor. sende yoluna bakıyorsun ama sürekli iletişim halinde seni unutamiyorum diye . çocuk bana sunu diyo senle konuşmasını istemiyorum ama hala devam ediyor konuşmalar çocuk bu defa sizi arıyor acmiyosun telefonu bu defa dogrulari soulylemen için ısrar ediyor ve sen. hala ona anlamıyorsun dogrulari sizce böyle bir insan mutlu. olunabilir mi çünkü hala sizi sevdiğini söyleme cesareti var ve sen unutma ya çalıştıkça baştan başlıyor herşey mutlu bir anda anlık hava durumu iliskinuz sizce size sevdiğini söyleme cesaretini bulan kişiyi bu yaptıklarının dolayı ikinci bir şansı hak eder mi yoksa bu jiliskide güven kaybolduğu kusura bakmayın diyip yoluna bakmak mi doğru olan evet arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.

Yorumlar

benbirnotayim
benbirnotayim
1 yıl
yesilcam. birbirine seven iki genc ve kanser hastasi olduguni iddia edip kizi elde etmeye calisan kotu kalpli hinzir herif. ve buna inanin iki masum sevgi. ve asil kanser olan gercekten seven erkek. hepsini okumadim ama bence durum boyle. arap corbasina cevirmissin olayi. afiyet olsun.
aliisnf
aliisnf
1 yıl
çok karışık olmuş, anlarsam cevap yazarım :)
Yabadabadu 🔥
İlk önce herşeyi yüzeye çıkart. ve okurken bazı yerlerini anlamadım tekrar tekrar okumama rağmen yanlış anlamışsam düzeltirsen sevinirim :) ortada bir kız var sizin bakıştığınız süre zarfında başka bir çocuk teklif veriyor (yani sende atak olmayınca kız ümidini kesiyor senden) ve o çocukla konuşmaya başlıyor. bir süre sonra konuştuğu çocuk kızı takıntı haline getiriyor ve kızda vicdan azabı çektiği için konuşmaya devam ediyor yani. sana da söylüyor bilmen gerekli olduğunu düşünüp, sende kızıyorsun ve açık açık bunu ona söyle diyorsun
Yabadabadu 🔥
kusura bakma yanlışlıkla gönderildi. 😅 anlattığım yere kadar doğru anlamışmıyım bilemem. ama o kıza kesin bir dille söyle, ya seninle konuşsun ya da diğeriyle. sonuçta iki insanında hayatı söz konusu. baktın ikinizden biri için seçim yapamıyor, sen yol ver gitsin.
Maviş 🐣
Maviş 🐣
1 yıl
anlasam cvb yazacaktım fakat o kdr karışıktı ki anlayamadm cümlelerin nerde bitiyo nerde başlıyo çözemedm. a ve b deseydin keşke
Ailenizin Gayriresmi Doctoru
kim kimi koparıyor
anonim
anonim
1 yıl
keske once yazmayi bilseydin hic bi sey anlamadim yazdiklarindan
wasp
wasp
1 yıl
platonun devleti bile daha anlaşılır cidden
anonim
anonim
1 yıl
senin kafan karışmış dostum