jelibon
jelibon
1 yıl
ne zaman regl olsam internetten kredi kartımla çılgınlar gibi makyaj ve bakım malzemesi alışverişi yapıyorum. haliyle astronomik kredi kartı ekstreleriyle karşı karşıya kalıyorum. sonra da "bunları kim yapmış, bir yanlışlık var ya!" deyip bankayı arıyor ve çağrı merkezindeki arkadaştan sinirimi çıkartıyorum. üzgünüm :( sanırım regl dönemlerinde karantinaya alınmam lazım.

Yorumlar

Gerekovic
Gerekovic
1 yıl
kredi kartini bu yüzden almiyorum işte:d gecmis olsun :d
denizci
denizci
1 yıl
ne acayip bir dna dizilisiniz varda boyle tepkiler veriyosunuz anlam verilmiyor :))
bu_hesap_silinmistir
sürekli alıcak ne makyaj malzemesi buluyon valla çok merak ettim şuan :d
mizacimsert
mizacimsert
1 yıl
@jelibon allah müstakbel kocana sabır versin ne diyelim :d
dislananmuhendis
ben ne tutumlu kızım ya ayakkabi makyaj çanta elbise hepsine bakar bakar mutlu olurum almasam da olur yani 😀
melo
melo
1 yıl
biz erkeklerde böyle kötü şeyler ancak cenabet olduğumuz dönemlerde olur onuda bi duşla hallederiz ama kadınlardaki durum anlaşılan daha vahim :))
anonim
anonim
1 yıl
bana da cok oluyor hatta eve gelince bu bende iki tane varmis zaten neden aldim diye krize giriyorum :d makyaj kanali acsam is gorur o kadar soyleyeyim
obsesif
obsesif
1 yıl
6 post girmişin hepi topu onunda 2 si regl döneminle alakalı. burdan mı tutuyosun takvimini napıyosun. konuşacak başka konun mu kalmadı
anonim
anonim
1 yıl
@obsefif tam ben senin yazdığını yazmaya giriyordum. regl döneminden bizene arkadaşım sürekli burda regl olduğunu paykaşıyorsun. başlangıc bitiş tarihini vereceksin az kaldı. konusacak övünecek konun mu kalmadı.