biyologsever
biyologsever
10 ay
omü'deki öğrencilerin yüzde sekseninin daha fiziksel ergenliğini tamamlayamamış olması ne kadar düşündürücü. herkes üniversiteli olsun diye atılan saçma adımlardan bu hale düştük. bizim zamanımızda ikinci üçüncü hatta beşinci girişte kazanılırdı üniversite. üst sınıflarda okuyanlarla hocalar arasında fiziksel hiç bir fark olmuyordu. doktora yapanlar benim durumumu iyi anlar...

Yorumlar

anonim
anonim
10 ay
zeka düzeyinin artmış olması mutluluk sağlayacağına, arkadaşa gaz yapmış.fiziksel gelişim önemli değil zamanla gelişir.çok saçma bir konuya çok saçma bir şekilde yaklaşmak isimli bir yazı olarak sunabilirsin bu metni.bu arada bu kafayla doktora yapıyorsan yazık.
anonim
anonim
10 ay
"bizim zamanımızda" dediğin herhalde bi 40 yaşlarında varsın dayıcım?
alpheratz ✨
zeka mutluluk getirmez anonim tam tersi mutsuz olursun işleyen beyin varsa sorunları görürsün zaten
biyologsever
biyologsever
10 ay
alpheratz a katılıyorum 🖒🖒🖒zeka düzeyi bağlantısıni nasıl kurdun anlayamadım. okuduğunu anlama konusunda oldukça iyisin??? piza testi??? benim burada bahsettiğim durum omü öğrencileri ile lise öğrencileri arasında arasında şuanda fiziksel olarak fark kalmadığıdır. anonim_bayan 40 yaşında olmaya gerek yok universitenin içine düştüğü durumun başlangıcı çokta uzak değil. laf olsun torba dolsun diye yorum atmaya gerek yok.
muallim
muallim
10 ay
ne kadar da fizik meraklisiymişsin.çok mu lazim üni de fizik hey allahimm