anonim
haysiyetsiz bir insanım, aşık olduğum insanı kaybettikten sonra önüme gelenle takıldım, sevgili oldum. mesajlaşmalarımda hep onu hayal ettim, sevişmelerimde de keza. kaldıramayacağım bir aşkın altında ezildim. hep ayrılıklarım öfkeli oldu, çünkü hep ondan ayrılırmış gibi hissettim kendimi. emre aydın sanki bana yazmış şarkılarını. sen beni unutamazsın şarkısı ağlata ağlata yüzüme vurdu, şarkının 'unutamayan' kısmı bana hitap ediyor. sen beni ölsen unutamazsın diyor ya ona bile inanıyorum. çünkü hastalık olan ölüm değil, yaşam. her ruh ölünce özgür olur ve sonsuzluğuna kavuşur. ben onu o sonsuzlukta da severim, bedenimin çürümesi bir şeyi ifade etmez, çünkü ben onu tüm ruhumla sevdim. artık kaçış yok, iki yıl sonra anladım. acımı yaşadım, diyetimi ödedim sanıyordum. artık onla nasıl mutlu olduysam onsuz dipsiz bir mutsuzluğa gark oldum. kendimden nefret etmiyor da değilim. İçimdeki boşluk kara delik gibi, en ufak bir umut bile kaçamıyor. 11 gün önce 11.yıl dönünümüz olacaktı, 'unutabildin mi? ' diye soranlara 'kimi?' diye sorup felç ediyorum. İnanıyorlarsa bu da onların salaklığı olsun :) geçen sene o buraya yazmıştı, bu sene de ben yazıyorum.

Yorumlar

alpheratz ✨
bu tahmin ettiğim reis mi lan :/
anonim
okurken, tüğlerim diken diken olsa neyse
yüreğim diken diken oldu
senden ricam kardeşim, bırak başkalarıyla onu hayal ederek(veya etmeyerek) birlikte olmayı
kalbini yorma
bırak gönlün onu sevsin
İzdirap etme kendine olur mu?
yaşadığın hissiyatı anlamam için senin yaşadığın herşeyi yaşamam gerekiyor-ki yaşamadım-
ama benzeri bi durumu biliyorum kendimden
kalbini, sevme güdünü, ruhunu, daha hırpalama olur mu? bırak o kalp onun için atıyor ise atsın...
allah dayanma gücü versin
güçlü dur kardeşim olur mu?
selametle
toretto
aşk konusunda ne kadar da dertlisin :( bir ara beni bul dinliyim seni şimdiden söyliyim akıl vermem yorum yapmam sadece dinlerim
felagund
"biriyle sevişirken başkasını hayal etmek", umarım o seviştiğin kişi seninle sadece sevişmek için birlikte olmuştur ilişkinin sınırlarını iyi çizmişsinizdir, insan olan insana bunu yapmaz çünkü.
anonim
ben bu kafayı anlamıyorum. madem sen acı çekiyorsun o takıldıklarından biride senin yüzünden senin gibi olabileceğini düşünemedin mi. güya mağdur edebiyatı. afedersin kendini satmışsın milletide kullanmışsın . işin bitince elveda.
sen bu gidişle daha çoook diyet ödersin. İflah olmazsın.