anonim
anonim
8 ay
bir insan et ve kemikten ibaret olamaz. hatırlatayım dedim malum bi güzellige tav olunuyor. guzellik de onemli tabi ama su bi gercek ki guzelligi veren allah ve bi insanı insan yapan da onun kendi iradesiyle olusturdugu kisiligidir. gunumuzde bakiyorum da sırf güzel veya yakısıklı diye sırılsıklam aşık olunabiliyor güya. yüzü gözü gecin de öze inin bakalım gercek aşk neymis belki anlarsınız dostlar...

Yorumlar

alpheratz ✨
öz neymiş? kaç insanın dışından değil de direkt karakterinden etkilenip aşık oldunuz. aşın şunları yaa. güzel ve yakışıklı olanlar bu hayatta sevgi anlamında öndeler. güzel yakışıklı olmayanlar karaktere bakın muamelesi yapıyor. ben güzel olup da bir erkeğin çirkinliğini görmeyip karakterini seven kız görmedim. varsa söyleyin özür dileyelim.
doktorhanim
ben oldum lisedeyken.sadece karakterine bakarak . görüntüsü hiç ilgimi çekmemişti ama 10 numara karakterde bi insandı.
tabi genelde senin dediğin gibi dış görünüşten etkileniliyo başta. @alpheratz
anomine
anomine
8 ay
haklısın ama başlı başına yeter değil😊
anonim
anonim
8 ay
@anonim_bayan öyle diyonda yakışıklı bir eleman gelip seni sevdiğini söylese iki üç'de güzel laf etse laylaylom moduna geçersin %90 ve o kişinin karakterinde olan kötü özellikleri olabildiğince görmezden gelmeye çalışırsın.yapacağın şey yanlış demiyorum ben de dahil insanların genel tutumu bu şekildedir.
alpheratz ✨
@doktorhanim güzel bir kadın mısın peki?
anonim
anonim
8 ay
kesinlikle haklısın. ben de görmedm yok cunku. demek istedigim tam olarak bu degildi belki yanlıs anlattım ama onemi de yok zaten. dedikleriniz harfiyen dogru. bi mucize gerceklesmesini beklemek aptallık belki. neyse uzatmayayım hayat herkese güzel olmak zorunda degil.
doktorhanim
bence evet @alpheratz .
Snake
Snake
8 ay
fiyatı düşük malın alıcısı çok olur
anonim
anonim
8 ay
@alpheratz ben sevdim o da karaktersiz çıktı.bunun çirkin olup iç güzelliğe önem verilmesiyle alakası yok.bazen zekaya aşık olursun, bazen iyilik yapan bir kalbe, bazen de hoşgörülü oluşuna...her şey güzellik/yakışıklılık değil, bunlar geçici şeyler.sevginin önceliği de yoktur dostum.
alpheratz ✨
doğrudur ben görmedim hayatımda varsa ne güzel, özür diliyorum @doktorhanim @anonimbayan
anonim
anonim
8 ay
anlamiyorsunuz cubku daha gercek aski bulamamissiniz sizinki sevgi hoslanti felan asik olunca herseyi mukemmel gozukuyor aglamasi gulmesi saclari gozleri dudaklari herseyi mukemmel oluyor ve kalbinizi sokup eline veresiniz geliyor hergun acip sesini duymak istiyorsunuz yan yana geldiginizde cok birsey konusamiyorsunuz samimiyet yuzde yuz yaninda gercekten kendiniz oluyorsunuz annenizin babanizin yaninda gibi . guzelligin huyun hicbir onemi kalmiyor. ask bitiyor diyorlar oyle uc bes gunde olmadigi kesin en kotu 10 senesi var. unutmayin en sansli insan aski bulan asik olabilen insandir gerisi nasil yasarsa yasasin hayati yarimdir eksiktir.