cicekks
şu an çayımı demledim bilgisayarımı da aldım elime şarkımı da açtım ve buraya yazmaya karar verdim :) baktım ki arkadaşlarımdan fayda yok bari anonim arkadaşlarıma içimi dökeyim dedim... :) yaklaşık iki haftadır yalnızım odamda zaten iki kişi kalıyorduk arkadaşım arkadaşlarıyla gezmeye gitti ve iki haftadır yok kendisi.. benimde yurtta başka arkadaşım yok okulum da haftada sadece 3 gün.. okuldan deseniz sınıfta sadece bir tane samimi arkadaşım var o da buranın bir ilçesinden gidip geliyor aslında okulda eski arkadaşlarım var ama nedendir bilmem onlarla da görüşmüyoruz ya kendi arkadaşları yada sevgilileri var anlicanız bana ayırcak vakitleri yok. rehberimdeki arkadaşlarım ise en son ne zaman konuştum hatırlamıyorum. bakıyorum da şöyle bir herkesin hep bir telaşı var. bende böyle yalnızlık bazen iyidir cümlesinin mastırını yapmış bulunmaktayım :) aslında canım sıkılsa da insanın kendisiyle baş başa olması güzel yine de.. bugün sahile indim atakente kadar yürüdüm bir güzel yağmur da yedim güzeldi ama baya.. :) tabi birde şu var yeni yaşıma da yalnız girdim bugün doğum günümdü.. :) öyle işte arkadaşlar çok fazla laf kalabalığı yaptım farkındayım affola :) yani uzun lafın kısası demek istediğim tırnağınız varsa başınızı kaşıyın kimseden kimseye fayda yok bu devirde bugün yüzünüze gülenler yarın arkanıza geçebilir..

Yorumlar

anonim
doğum günün kutlu olsun en başta. bende aynı dertten muzdaripim malesef. ne diyelim değerini kıymetini bilemeyenler utansın.
Rider
Rider @rider
10 ay
ah canım kıyamam gel yamacımıza 🐰
alpheratz ✨
mutlu yıllar. söylesene kutlayalım aaa :d
cicekks
teşekkür ederim @anonim_bay aynen öyle değerimizi bilen çıkar elbet bir gün...
cicekks
söyledim işte hadi kutlayın saat 12 olmadan :) @alpheratz :)
cicekks
yok ben almim klasik üniv ortamı sarmıyor beni :) @üniversitesiz :)
Cehennemindibindeki
doğum günün kutlu olsunn :)
alpheratz ✨
ya bende doğumgünümü yalnız geçirdiğim yıllar oldu özellikle ilk seneler filan lise dönemlerimde de oldu böyle köşede moralim bozuk olurdu. doğumgününü yalnız geçiren olunca birşeyler yapma güdüsü oluyor bende:d şimdi nasıl yetiştirelim hani pasta erken söyleyin daa :d
Gerekovic
doğum günün kutlu olsun o zaman :)
✔️
doğum günün kutlu olsun ben üniversite boyunca hep yalnız girdim hiç de dert edilecek bir şey değildir bence
cicekks
teşekkür ederim sağolasın @cehennemindibindeki :)
cicekks
çok teşekküer ederim :) @onumarkamsobee :)
cicekks
@alpheratz pasta mııı :) tüh bileydim erken yazardım :) şaka yapıyorum yaa ne bilim öyle içimi dökeyim dedim o da doğum günüme denk geldi yazdım işte öylesine :) teşekkür ederim çok düşüncelisin bu arada :)
cicekks
@degisikbiradam teşekkür ederim aynen dert etmiyorum zaten alıştım yalnızlığa :)
alpheratz ✨
dök tabi içini. mutlu edelim ki mutlu olalım prensibiyle hareket edersek sorun kalmaz. bunlar ahım şahım değil, basit ama güzel şeyler. 😊
cicekks
@alpheratz kesinlikle öyle katılıyorum sana herkes senin gibi düşünse keşke :)
girgirina
öncelikle geçmis doğum gunun kutlu olsun.kalbinin sesi seni nereye ve kime goturmek istiyorsa ayakların seni ona gotursun.nice mutlu yıllara.bence arkadas kisminada bu kadar takilmakisacasi kendini uzme sadece gulumse:)
cicekks
çok çok teşekkür ederim @girigirna :) maalesef kalbim uzun zamandır ritmik olarak aynı atıyor o yüzden bi yere gitmek istemiyor şu anlık :) ama tabiki yapmak istediğim şeyler var yeni yaşımda :) çok sağolasın güzel dileklerin için arkadaş kısmını da aslında çok takmıyorum ama yine de yalnız tadı çıkmıyor bazı şeylerin bide ne kadar üzülsemde çok şükür gülümsemeyi unutmadım hala :)