anonim
gelip konuşamadım yanına bir kez olsun. 4 yıl fen edebiyatta aynı bölümü okumuşuz sadece sen 1 ben 2. öğretimdik. şansa bak ki ben seni bu yıl fark ettim. fakat mezun olduk. memleketimiz bile aynıymış. sınıftan değil de memleketten bir ortak arkadaşımız olduğunu görünce önce faceden ekledim. başta yazamadım. cesaretimi toplayıp merhaba dedimsonra. cevap verdin ama bu beklediğim bir cevap değildi. gayet ciddi, mesafeli cevap verdin yine de seni daha yakından tanımak içinnyazdım ortak arkadaşmızdan konu açmaya çalıştım fakat o kadar keskin kısa net cevaplar verdin ki kısa kesmek zorunda kaldım.yine de mutluydum en azından bir adım atmıştım. İnstagramdan ekledim sonrasında. fotoğraflarını görmek isterken erkek arkadaşın olduğunuda gördüm. canım bu kadar yanmamıştı daha önce. sevgilin vardı ve ben senden hoşlanıyodum. geçer dedim başta ama seni silmeye de kıyamadım. güzel gözlerini, yüzünü görmek istedim. sevgilin anladığım kadarıyla uzaktaydı ve en az 2 ayda bir görüşüyordunuz. polis sevgilisi varken daha mezun bile olmamış bana mo bakacak dedim. yaklaşamadım yanına. okulda da uzaktan takip ettim seni. sonra geçenlerde evlilik teklifi aldığını öğrendim, canım yok gibi şu an. başlamadan bitti benim hikayem derken bu aralar senin mutsuz olduğunu hissettim paylaşımlarından. aranızda problemler var belli ki. belki de seni hak etmiyor. ama şunu iyi biliyorum ki ben seni seviyorum. seni bekleyeceğim, yaralı zamanlarından faydalanmayacagım elbette ama bekleyeceğim. senin başkasıyla mutlu olduğunu gördüğümde bile mutlu oluyordum. şimdi o başkasının seni mutsuz ettiğini gördükçe dayanamıyorum. seni mutlu etmek için bekleyeceğim ve olur da şu an ki ilişkin biterse gönlüne girebilmek için dualar edip elimden geleni yapacağım.

Yorumlar

nar
nar @nar
9 ay
ne adamlar var beeeeeeeh 🎈
muallim✔
pusuya yatmış kaplan misali😈😈😋
anonim
aynı durumdayız, tam tersi.ben gittim konuştum, önce arkadaştık şimdi telefondan engelledi:((.facede de beğendiklerini sildi.ona demiştim ki sen sadece orda dur, senden bir beklentim yok.ne maddi ne manevi.yanımda dur sadece dedim.ben normale dönene kadar bekleyecekti:((sadece.ama dayanamadı.tam sınavlarımın ortasında hem de:((galiba eskiden ben de birirlerine böyle yapmıştım ama o zaman nasıl birşey olduğunu anlamamışım.geçmiş olsun.onlardan da özür diliyorum.bilmeden yaptım.
Angaralı
yakışıyor mu delikanlıya başkasının karısına kızına bakmak kendini o çocuğun yerine koy ben olsam komalık ederim seni sende emin ol öyle yaparsın seveceksen adam gibi sev yeri geldiğine değil onu görmek yüzüne bile bakmak istemeyeceksin o başkasına ait diye işte sevmek böyle olmalı yeri geldiğinde bile bile gömmeli aşkını insan onun için yapmalı bunu