turevinial
kardeşim yıllarca çalışıp didinmiş tıp kazanmışsın aferin helal ama bu yavşaklık ne böyle. lisede ortam kuramadığınız vasıfsızlığınızdan belli nefes alan her canlıya da yavşamayın bi zahmet. tıp ve dişte bu tip insanları görmekten erkek babında hiç haz etmiyorum. aynı şekilde tıp okuyan kızlar aşırı samimiyetsiz ve gereksiz hava atmayın. İnsanları görünüşüne vs. yargılamak istemiyorum havaya da emir cümleleri yağdırmıyorum ama umrumuzda değilsiniz şunu bi kavrayın önce, cebinizdeki para dışındaki bahsettiğiniz size hayatınız boyunca açgözlülükten başka bir değer katmayacak lütfen bunlara dikkat edin. 2 yıllıklar bile biliyor bunları oturupta size laf anlatmayalım pilis

Yorumlar

hipokratinyegeni
ayıp ediyosun kardeşim ben 7 yıllık okuyorum hazırlıkla birlikte,2 yıllık gibi konuşmuşsun resmen agjdjdjsj
Ailenizin Gayriresmi Doctoru
laf söyledi bal kabağı.
la oğlum sizdeki bu beyaz önlük-stetoskopa karşı irritasyon nedir ya. yakın hepimizi de rahat edin
turevinial
yazdıklarımdan tek çıkardığın beyaz önlük-stetoskop-“a karşı olma muhabbetiyse burada bi sorun var demektir. biraz düşün derim. yoksa sen bölüm sözcüsü falan mısın?
LorneMalvo
o adamların o tutumu kazandığı bölümle akalaı değill ki.başka bir bölüm kazansa yine öyle olacaktı.
Ailenizin Gayriresmi Doctoru
bak birader, iki tıpçı tanıdın ikisi de böyle diye sen genelleme yapamazsın. nedense farklı bölümlere böyle argümanlarınız yok. hayırdır red mi edildin? tıpçılar sana tü kaka mı dedi?
turevinial
İki tıpçı tanımadım çevrem senin aklının yetmeyeceği kadar geniş. tıp diş müh. öğretmenlik hiç fark etmez yüzlerce insan tanıyorum neden bahsettiğimi hala aklın almıyor senin heralde hangi mesleği yaptığın umrumda değil. ben lafımı tabiplere değil bölümlerinizdeki bi baltaya sap olamamış hala liseli ergen gibi takılan tayfanıza söylüyorum. bölümünüzün ne kadar zor olduğunu en yakın arkadaşımdan biliyorum. yüzlerce sayfa slayt ezberliyorsunuz fakat yıllarca çalışmaktan nefes alamamış bazı şeyleri tadamadan üniversiteye gelen adamlar sanki hayattaki tüm zorlukları aşmış, bunları yenmiş gibi davranıyorlar adam akıllı iki sohbet edemiyorsun adamla, nasıl karı kız mevzusu dönüyor fakültede anllattırma bana. 2 tane partinize geldim geçen sene. yakın arkadaşlarımın hatrına durabildim ikisindede cidden kusasım geldi. sen ne ara buraya üye oldunda benimle laf yarışına girmeye çalışıyorsun hala anlamış değilim?
vackheriff
demek iki yilliklar bile hea? vay be. çok gırdın myo'luları. bizde seni asla affetmeyeceğiz. #direntıpöğrencisi