yumurta bile kıramayan bayanlar

ricardoveritas
ricardoveritas @ricardoveritas
muhtelif nedenlerden ötürü yemek yapmayı bilmemesi bir yana "evlenince ne yapacaksın?" sorusuna verdiği "dışarıdan söyleriz" cevabıyla "öğrenemiyorum. beynim kabul etmiyor." demek isteyen bayan tipidir.
Akif Yanbak
Akif Yanbak @mayk
kalp kırmayı çok iyi bilirler
felagund
felagund @felagund
yumurta bile kıramayan baylardan tek farkları, güzel toplumumuzun bir kesimi belki de çoğunluğu tarafından hor görülmek olan bayanlardır.
Beginnerdoctor
Beginnerdoctor @Beginnerdoctor
belki de yumurta sevmiyordur, ne bileyim iyi olduğu başka tür yemekler vardır 👍
Son
Son @birveda
"bile" demiş adam .en basit olanı dahi yapamamaktan bahsetmiş.
öte yandan hayat müşterek.yumurta bile kıramayan kızlar , makarna bile yapamayan erkeklerle evlenirse halleri nice olur.
Beginnerdoctor
Beginnerdoctor @Beginnerdoctor
@parasetamol o açıklama bana mı oldu bilemiyorum ama üstüme alınarak yazıyorum, yumurtasız yapılıp çok güzel olan yemekler de varken bile lafını kabul edemiyorum ben, saygılar 👍
merak
merak @merak
yemeği kadın yapar algısından uzaklaşın!?
scarlettohara
scarlettohara @scarlettohara
yumurta bile kıramayan kadınlar yumurta kırmayı öğrenemeyecek kadar meşgul, kendini ev işine değil de sosyal çevresine, kariyerine vermiş kadındır. çünkü biliyordur ki hayat evde yemek yaparak değil sokaklarda emek vererek kazanılır. evlenince kocama ne pişiririm sorusunu evlenirsem eşimle birlikte öğreniriz gerekirse şeklinde cevaplayabilen bir kadındır. biliyordur ki evlilik ve kocaya hizmet bir kadın için zorunlu şeyler değildir. o kadın isterse o tek yumurtayla bir aile doyurur ve eğer istemiyorsa öğrenmek zorunda da değildir. bu onun görevi ya da sorumluluğu değildir ve bir eksiklik belirtmez. ayrıca yumurta bile kıramamak eğer gerizekalılık göstergesiyse ülkemizde o bayrağı erkekler taşımaktadır.
mimarlique
mimarlique @mimarlique
üstteki yorumun bu kadar içli atıldığına bakarak zor bir durum olduğunun farkına vardığım durumdur.
Odin
Odin @Odin
seven erkeği mutfağın kralı, yüzyılın aşçısı yapar.