Kadın Erkek Popüler
6 Ben de herkes gibi ilk başlarda uzak ünileri tercih edeceğini iddia eden tercih zamanı gelince de en yakınları yazan bi sınavzedeyim . Lisede çok değerli dostlarım oldu,ailemden ayrıldığım ve tek başıma sorumluluklarımı herine getirmek zorunda olduğum bu dönemde lisedeki gibi çok iyi arkadaşlarım olsun istiyorum.Umarım çoğunun dediği gibi sahte arkadaşlıklarla karşılaşmam.Sonuç olarak inşallah Allah hepimizin karşısına iyi insanlar çıkarır :)
8 Sabahın köründe çayını hunharca karıştırarak, o sesi evimin içine kadar sokan ve beni uyandıran, çok konuşan karşıdaki tombul (tombul teyzeleri severim) teyzeye selam olsun! (Atomu parçalıyor mübarek!)
8 Arkadaşlar ben ne Yüzüklerin Efendisi ne de Harry Potter serisini tam olarak izlemedim bugün twitter da Harry Potter in ilk çekiminden bu yana 15 yıl geçtiğini görünce haberin resimlerine bakarken birsey farkettim ben ikisininde başrölünü oynayanı aynı kişi sanıyodum ve takdir ediyodum vay be adama bak iki dünyaca ünlü filmi çekmiş diye ve bugün aynı olmadıklarını daha da kötüsü Elijah Wood ve Daniel Radcliffe in sadece benim değil herkes tarafından benzetilip (ben aynı kişi sanıyordum orası ayrı ) birçok capsinin yapildiğini yeni gördüm şuan sadece cahil kara cahil hissediyorum.
7 Beyaz Şahin olur, değil mi? Neyse ne! Gerizekali midir nedir? Bence direkt sapıktır. Yahu sen niye beni takip ediyorsun? Bu takibinde cogu insana göre sorumlusu benimdir, degil mi? Ya dönmüşüm önüme, takmışım kulaklığı, bakmiyorum saga sola. Surat zaten mahkeme duvarı. Sen nerden alirsin cesaret de takip edersin? Böyleleri yüzünden yolda dogru düzgün de yürüyemiyoruz. Kadin olmak mi suc bu dünyada? Allah senin de cezani verir elbet.. Bu dünyaya lanet olsun !
5 Gecenin en can alıcı tavsiyesini vermek istiyorum.Gemide filminin soundtrackini dinleyin arkadaşlar ,anlayacaksınız ne demek istediğimi..
7 Son zamanlarda ne kadar çok birilerinin yazdığını yargılayan insanlarolmuş. Burada içini dök yazıyor arkadaşım isteyen istediğini yazar. Zaten site bu amaç üzerine kurulu. Beğenmezsen okuma ama saygı göster. Birşeyler yazmaya korkarolduk ya.
11 evet okumaya niyetlendiğim bir kitap var ama kaç gündür sadece bakışıyoruz bir türlü olaya giremedim. ancak niyetim ciddi kendisiyle uzun süredir ilgileniyorum. :)) bakalım ne zaman başlayacağım okumaya. bugün de arkadaşın doğum günü var bugünü de geç perşembe perişanlık cuma mübarek gün felan filan.. can sıkıntısı neler yazdırıyor insana cidden :))
6 Yaklaşık 2 yıl önce buraya bi şey yazmıştım ve birisi yorum yapmıştı. O yorumu doğru olarak kabul ettim hiç araştırmadan. Şimdi araştırdım. Sadece benim yazdığım o yazı çıktı karşıma, eski nickim filam. Bi duygulandım tabi biraz da kandırılmışım üzüldüm..
16 Yahu yatagimin su anda bildiginiz yüzde seksenini kardesim kapladi. Yanima gelip yatmasindan memnunum. Hosuma gidiyor. Ama yavrum az bana yer birakaydin :) dün gece de gelmis yatmis söylemeden bana. Daha dogrusu sen cevap verdin bana dedi ama ben tam hatirlamiyorum. Tek hatirladigim gözümü bir ara acinca yanimda uyudugunu görmemdi. Ben ona beni uyandirmadan da gelip yatabilirsin sormana gerek yok demistim. Annem 1 ay sonra ablan gidecek, o zaman ne yapacaksin? Dedi.. Gercekten ben gidince ne yapacak? 😞 simdi ben varim, benim yanima geliyor. Bu benim cok hosuma gidiyor. Seviyorum onlari. Güveniyorlar bana. Benim koruyacagima inaniyorlar. Ama ben gidince? Icime düştü simdiden sıkıntısı... Iyi uykular hepinize..
8 Televizyon gezi programları bugünkü hedefim. Be kadın sen madem İngilizce bilmiyorsun ne diye gezi programı sunucusu oluyorsun. Sport'u 'sıpor' diye söylemek, how'u 'hov' diye söylemek... Ve daha nicesi. Anlamadığın işi yapmayacaksın arkadaş! Turist haklı sana "What?" demekte. İzlediğim bir siz kalmıştınız, sizden de soğudum. Umarım mutlusunuzdur! Bunun üzerine Ruhi Su - Aman Of türküsünü dinleyin. Oturmaya gelmedik heralde! Haha.