Yaz Popüler Sohbet
Gecenin ilerleyen saatlerinde sohbet paneli aktif olacak. Takipte kalın!
Mr.Değişik 7 Twitter Facebook Şikayet
İlahiyattaki Atatürk büstü kırıldı diye şükreden yobazlarla aynı üniversiteyi paylaştığım için lanet ediyorum. O adam olmasaydın babanız bile belli olmayacakti!! Gerçi benim hala şüphelerim var.
12 gün önce 98 40
moustache 0 Twitter Facebook Şikayet
Doğduğum an kulağıma fısıldanan kelime BÜT'müş meğer , yani : Beklenmedik Üniversite Tramvası .
12 gün önce 0 0
pembeoje 1 Twitter Facebook Şikayet
Bi anlamadınız arkadaş. 50 almak koşulunu ve ortalaman 60 ve üzeri olduğunda direk geçtiğinizi. 50 nin altında alırsan kalırsin direk kac olursa olsun vizen. Sürekli aynı şeyi soruyosunuz.
12 gün önce 10 1
Aşktanyanaşansımyok 7 Twitter Facebook Şikayet
Ulan üç yıllık sevgilin var bana yazıyosun ne çeşit bi o.. Çocuğusun anlamadım ki. Bi de yüzük takmış kızın parmağına. Napayım ben şimdi Allah aşkına bana bi akıl verin
12 gün önce 12 5
cesur 0 Twitter Facebook Şikayet
Adminlerden ricam şu siteye not sistemine giriş butonu eklesinler omüdedikodu o kadar alışkanlık yaptı ki omü giriş vs. yazcağıma omü dedikodu yazıyorum not bakacam diye buraya giriyorum bu kaçıncı oldu yapın bir güzellik ya :)
12 gün önce 26 5
Maestro 0 Twitter Facebook Şikayet
kimseyi eleştirmiyim diyorum ama ya lütfen üniversite okuyan insanlarsiniz şu okulun geçme şartlarını anlamak ne kadar zor olabilir? her 5 mesajdan ikisi ben bunu aldım geçer miyim şeklinde. siz üniversiteye kadar sora sora mı geldiniz? az araştırın derim
12 gün önce 22 2
gecekuşu 5 Twitter Facebook Şikayet
Arkadaslar bir şey sormak istiyorum .. çan düştükçe benim notumun değeri artıyor mu yani mesela 70 falan aa olabiliyor mu ?
12 gün önce 3 1
Storm 0 Twitter Facebook Şikayet
4 dersim AA geldi ama büte kalma ihtimalimin olduğu bir ders yüzünden notlara sevinemiyorum bile.Hoca da sağolsun bunu biliyor gibi büte kalma ihtimalimin olduğu dersi en son açıklamayı planlıyor sanırım!
12 gün önce 0 0
Anonim 7 Twitter Facebook Şikayet
Kimse Atatürk'ü sevmek zorunda değil ama saygı göstermek zorundadır. O bu ülke için özgürlüğümüz için canını dişine takmış cepheden cepheye koşmuş. Ama kendini bilmeyen 3-5 kişi çıkıp yıkılan büstten sonra ileri geri konuşmaya başlamış. Bu arkadaşların haberleri yok herhalde Mustafa Kemal gibi biri olmasaydı bırak Türklüğü acaba Müslüman olabilecek miydik?? Her şeyi ona ve onunla beraber cephede çarpışan Türk halkına borçluyuz !! Bunu kimse unutmasın. Böyle boş düşüncelerinizi kendinize saklayın bi de geleceğin din adamları olacaksınız ayıptır be ayıp !!
12 gün önce 78 21
Sisteminkafayıbulmuşsenin! 2 Twitter Facebook Şikayet
50 nedir ya 50. Siz hiç çan kullanıp bi de üstüne 50 almak zorundasın diyen başka okul gördünüz mü ?
12 gün önce 64 1
Toplam 39594 mesajın 341-350 arası
Çevrimiçi: 79