Yaz Popüler Sohbet
Sohbet paneli aktif.
Bu gece radyoda konuk: Camel
çatlakses 2 Twitter Facebook Şikayet
sevdiğiniz için yaptığınız fedakarlıkları hiç görmezsiniz. Siz onun için bişeyler yaptığınız için mutlusunuzdur sadece.. Ya karşı taraf oda sizin kadar mutlu mudur? Sevdiğim beni görmeye gelmek için okulu ekip bir hafta inşaatta çalışacak.. Ben bunun vebali altında ezilirken o bunun sevincini yaşıyor.. Onu çok özledim. Hayat keşke bu kadar zor olmasaydın ve sen para senden nefret ediyorum!
5 gün önce 12 0
HeisenbERg 0 Twitter Facebook Şikayet
Sabah 8.30 da r11 in en arkasında çok güzel bakıştığımız kız. Bugün ydyo niye aşağıda diye dekanlığa şikayet edesim var :) eğer bunu gördüysen gel bee :) (bu mesaj r11 den inildiği gibi yazılmıştır... )
5 gün önce 2 0
Artvinli08 1 Twitter Facebook Şikayet
Metro da, tramvay da, otobus de, minibuste insan gibi otur adam gibi değil.
5 gün önce 5 3
Çaylak 0 Twitter Facebook Şikayet
Saat 4:40 Kyk yurdunda çıktım dışarı... Ortam güzel; dışarıda ki tek kişi ben, bi bank, etrafımı çeviren sis, ellerimde yarın ki sınav notları, bacağıma dolanan sevimli bi kedi, çalan müzik Müslüm Gürses- Sorma Ne Haldeyim , ve aklımda Sen... Neyse ya duygusallaşmaya gerek yok iyiyim ben sanırım...
5 gün önce 7 1
ziraatçi 0 Twitter Facebook Şikayet
beyaz pofuduk köpeği olan sarışın uzun saçlı çocuk sanırım köpeğini veterinerliğe götürüyordun seni bir daha bizim fakültenin orda görürsem gelcem yanınıza haberin olsun ;)
5 gün önce 3 1
AteistAdam 9 Twitter Facebook Şikayet
Samsunda ateist var mı ya ?
6 gün önce 11 7
ser@ 0 Twitter Facebook Şikayet
Defalarca bakarsın, bakarsın bakarsin ve hani o özgüven dedikleri şey olmazya sizde işte o lanet olasica şey yok mu o. Bütün beklemeler (iki sene olcak), bütün kurulan o masallar hep askida kalir ya. Sonra size dünyayı kör eder de hiç birşey göremessiniz. Tam unuttum derken çıkarya karşınıza. Keşke dersiniz de zamanı geçmiş olur ya. İşte ozaman efkar basar mutlu gibi davranirsiniz da olmaz ya, hayirlisi der ve uzaklaşirsiniz ama akliniz yine onda olur ve acaba dersiniz ve hep bunu söylemeye devam edersiniz ya. Aşkta kaybetmeyi marifet bilmişim gibi hep seve seve kaybettim. Hala da içimden sevmeyi tercih ederim. Hep söylerim benim kaybetmişliğim doğuştan. Gençler seviyorsaniz gidin söyleyin, varsin desin hayırını evetini...
6 gün önce 8 0
beni biliyosunuz 4 Twitter Facebook Şikayet
Erkeklere sorum şu ki sevgilimle yeni ayrıldım bir erkek arkadaşım da bu sene mezun oluyor beni balosuna çağırdı sizce gitmem ne derece doğru
6 gün önce 0 8
yetti gayrı 0 Twitter Facebook Şikayet
Erkekler kızları tarif edince normal oluyor da, kızlar erkekleri tarif edince mi anormal oluyor arkadaş? Bizim canımız patlıcan mı? :)
6 gün önce 10 1
Bugün 23 Nisan, neşe doluyor insan.
tenpoint 0 Twitter Facebook Şikayet
Millet hergün neredeyse başka şehirden okula geliyo bide yetmezmiş gibi merkezde oturan benden de önce geliyo. Kaçta kalkıyosunuz da dağ başındaki okula benden önce geliyosunuz ben her sabah geç kalmaktan devamsızlık haklarımı tükettim şu işin sırrını bi diyiverin hele.
6 gün önce 5 0
Toplam 29526 mesajın 341-350 arası
Çevrimiçi: 202