Yaz Popüler Sohbet
Festival of Lights
Bu akşam Yalova Gemisi'nde.
Giriş; 15 TL (1 Redbull dahil)
Bilet; 0534 512 64 70
Diglett 1 Twitter Facebook Şikayet
Her gece yatmadan önce her sabah aç karnına naparsınız diye sorulmuş. Aklıma ilk gelen şey tuvaletti bunu da sizinle paylaşmak istedim. Sevgiler
10 gün önce 7 1
bir tıpçı 1 Twitter Facebook Şikayet
insanların hayata bakışlarını değiştiren yaşadığını hissettiren, hedeflerine ulaşırlarken olsun bu zorluğa da değer dedirtebilecek kadar motive eden, sadece bir kere görmeniz bile içinizde sıcak bir rüzgar estiren, zamanı durduran bir kişi vardır ya hani. işte sen o'sun benim için, sen benim için kız arkadaşım olsa keşke mantığıyla kim olursa olsun diye seçtiğim biri değilsin.sana hissettiklerimi söyleyip başlamadan kaybetmek istemiyorum hiçbir şeyi çünkü ne düşündüğünü ,ne yapmaya çalıştığını anlayamıyorum. bildiğim tek bir şey var ben seninle çok farklı yaşıyorum.
10 gün önce 7 1
---reklam--- ---reklam---
unicorn 5 Twitter Facebook Şikayet
Ya mesaj atsam mı atmasammı bilemedim içimden bi ses seni umursamıcak bile diyor ama öteki ses aşk için savaşmalı sonuna kadar savaş diyor ne yapsam bilemedim 😞
10 gün önce 4 2
---reklam--- Bilgi & Rezervasyon: 0549 447 55 54
yaramaz cumartesi 0 Twitter Facebook Şikayet
Cumhuriyet meydanında tatlı çocuk diye laf attığım, sonra onun da atakentte indiğini fark ettiğim çocuk keşke beni bulsan yaa. Hem yurdumu da öğrendin :))
10 gün önce 1 8
üstad 0 Twitter Facebook Şikayet
Bugün Shmyo yemekhanesinde öğlen yemeğinde karsimdaki masada birkaç kez gözgöze geldigim ,hemen ardindan kafeyeryada karsilastigim ve en son da arka taraftan çıkan ve ön tarafta oturan ve yine gördügüm güzelliki nerde bulablirim,bul beni daa..Tek hatirladigim bordo superga- vans gibi bez ayakkabin vardi..
10 gün önce 1 1
diyetisyen adayı 5 Twitter Facebook Şikayet
merhaba arkadaşlar. ben bu sene üniversite sınava hazırlanıyorum. ygs den de istediğim paunı aldım omü beslenme ve diyetetik tutuyor. size birkaç soru sormak istiyorum. önü açık bir meslek diyorlar doğru mudur? bir de diyetisyenlik unvanını almak için sadece lisans eğitimi yeterli değil mi? yüksek lisans falan yapmaya gerek var mı? cevaplarsanız çok sevinirim şimdiden tesekkurler...
10 gün önce 1 0
edepyahu 0 Twitter Facebook Şikayet
Toplu taşıma araçlarında şu sakızınızı iğrenç iğrenç çiğnemeyin lütfen...
10 gün önce 17 1
kartanesi 9 Twitter Facebook Şikayet
Seni sevmiştim be insan evladı. Arkadaş bile olamadık selamlaşamıyoruz bile.Birazcık umursasaydın beni göründüğüm gibi soğuk olmadığımı anlardın. Zorla güzellik olmuyor ne yapalım. Şu okul bitse de yüzünü gördükçe kendimi berbat hissetmekten kurtulsam.
11 gün önce 36 8
mimar 3 Twitter Facebook Şikayet
ben aibü de mimarlık okuyorum samsuna geçmeyi dusunuyorum . omü mimarlık nasıl sizce geçmeli miyim?
11 gün önce 10 4
akşamgüneşi 9+ Twitter Facebook Şikayet
Acaba sigara ya da alkol içen bir kız,bir erkeğin gözünde nasıl? Ben ikisinide hiç denemedim ve denemeyide düşünmüyorum.İçenlere saygım var ama bu durumu bazılarıda sırf "cool görünmek" adına yapıyor.Burdan o kızlara sesleniyorum.Ciddi derecede acıyorum size :))
11 gün önce 74 14
Toplam 43019 mesajın 341-350 arası
Çevrimiçi: 1226