Yaz Popüler Sohbet
Hataydı 9+ Twitter Facebook Şikayet
Sevgilimle sonuna kadar gittik pişmanım. İleride çok sorun olur mu sizce benim için?
16 gün önce 5 20
galadriel 4 Twitter Facebook Şikayet
arkadaşlar uzun bir aradan sonra tekrardan merhaba. üniversitemizi kazanmış olan arkadaşlarımızı öncelikle tebrik eder ve kalacak yer arayan bayan arkadaşlara birkaç tavsiyede bulunmak isterim. öncelikle birkaç kere kalma fırsatını bulduğum mimarsinandaki sedir kız öğrenci yurdundan bahsetmek isterim. çalışanlar tamamen paragöz insanlar ve özel yurtta tonla para vermenize rağmen yemekler de dahil bir de attığınız iki parça çamaşır için bile 8 lira istiyorlar. ne yapın edin sokakta da kalsanız orayı tercih etmeyin. onu dışındaki tüm yurtlar özellikle denizevlerindeki yarı özel kız yurdu (mangal yanı, aqua park karşısı... heyy gidi günler... :))) ) bir başka. fakat tek gerçek tavsiye, kafamız rahat olsun istiyosanız öğrencilik en iyi evde yaşanır. ;) ben mezun oldum arkadaşlar, darısı siz yeni gelenlerin başına. :)
16 gün önce 5 0
crixus 0 Twitter Facebook Şikayet
eski sevgililerim birer birer evleniyor sözleniyor. Allahın sevdiği kuluymusum zamanında ucuz kurtarmışım paçaları :D
16 gün önce 8 0
Bayırböcüğü 2 Twitter Facebook Şikayet
Kampüsümüzde ki yapay plaj ilk ay öğrencilere ücretsiz olacakmış. Yeni gelen arkadaşlara duyrulur. OMÜ Rektörlüğü.
16 gün önce 2 2
Dr.Who 0 Twitter Facebook Şikayet
Bas gitarist arayan var mi? Tarz secimim yok. Kaliteli muzik olsun insanlar eglensin biz eglenelim kafasindayim.
16 gün önce 1 0
pipetle kurbağa şişiren pirenses 9+ Twitter Facebook Şikayet
üff erkek arkadaşlarım nedense evlerine gittikten 3 gün sonra benden ayrılıyor. sorun nerede anlamıyorum ki :( ilk sevgilimle ilk gün öpüşmedik diye benden ayrılmıştı sonraki sevgililerimle de ilk günden öpüşünce kendilerini geriye çekiyorlar ve 1 hafta sonra ayrılıyorlar. bu erkek milletinin canı cehenneme bu kadar kararsız ve ne istediğini bilmeyen insan olabilir. dengesiz pislikler!
16 gün önce 2 18
burası şehr-i samsun ulan 6 Twitter Facebook Şikayet
az önce denizevlerinde tekel büfeye girdim. ekmek istedim ekmek yok dedi. ekmek olmayan tekel büfenin ağzına kürekle vururum dedim. çaktım elimin tersiyle orada iki tokat çıktım. lisenin oradaki üst geçitin üstünde önümü 3 kişi kesti. en son beni üst geçitten aşağı atıyorlardı. şuanda da zaten hastanedeyim bi çıkayım var ya alayınıza etek giydirecem olummm!
17 gün önce 5 12
son sinek bükücü 5 Twitter Facebook Şikayet
madem ki sivri sinekler kan emiyorlar. son sinek bükücü düşünüyor ki bunlar kötü kanı çeker. şüphesiz Allah amarikalılar ona God diyor empty yere yaratmamıştır. O zaman son sinek bükücünün görevidir onları yakalamak. kanlarını toplamak ve insanlara vererek onlara hayat vermek. böylece son sinek bükücü büyük sevap point kazanır. o zaman devlet der ki biz bu son sinek bükücüyü işe alalım. amarikada buna hero denilir.
17 gün önce 3 9
napsambilemedim 2 Twitter Facebook Şikayet
universiteye cok farkli hayallerle geldim ama ilk yildan sevgilim oldu ve okuldan degil okul hayatimla onunla olan hayatim cakisiyor ne yapmam lazim ambilaaaansss
17 gün önce 1 1
zorbas 3 Twitter Facebook Şikayet
trafiğe kapatılan çiftlik çok daha ürkütücü olmuş. sağlı sollu insan akını. artık karşı kaldırım daha boşmuş gibi gözükmeyecek :( daha önce de trafiğe kapatılmıştı ama şimdi tam avm kıvamına geldi. herkes rahatlayabilir.
17 gün önce 4 1
Toplam 32969 mesajın 341-350 arası
Çevrimiçi: 171