Kadın Erkek Popüler
7 Size de oldu mu hiç? Uyumaya çalışıp uyuyamadığınız. Düşünmek istemediğiniz halde aklınızdan atamadığınız. Bi yandan Mutlu olmaya çalışırken diğer yandan gözyaşlarınızı tutamadığınız. Bana çok oldu.. En kötüsü de bazen bi yumru oturuyo insanın boğazına, konuşsan sesin çıkmıyo, sussan nefes alamıyosun. Yutkunmak boşa, gitmiyo çünkü. Öldürene kadar gitmiyo. Size de oldu mu hiç..?
american life
7 Bazen kendime o kadar çok kızıyorum ki. Sanki iyilik melegiyim arkadaş herkesin isteğine yardımcı olacamda diye kendimden bu kadar ödün vermek zorundamıyım. Biriside benim onları düşündüğüm kadar hadi o kadar olmasın yarısı kadar düşünsün en azından yazık değil mi banada..
3 Bi şey demek istiyorum kimse alınmasın lütfen sadece söylemek istiyorum kimseye karışmıyorum. Ben kitap okumayı sevmiyorum uzun paragrafları da sevmem o yüzden buraya yazılan uzun cümleler var ya onların hepsini okumuyorum. Çünkü okurken sonuna gelmeden sıkılıyorum. Beğeni ya da yorum tarzı şeylere kalkışmıyorum bu sebeple. Bunu buraya yazdım ama sadece öylesine. Sevdiğim şey kısa ve öz olması 😀
5 Yurtta kalmaktan memnun olmayan bir ben miyim acaba :( Yurda gideceğim aklıma geldikçe korkuyorum, istemiyorum çok mu abartıyorum :(((
10 Lisedeyken biri bana '' bi bilgisayar oyunu oynamayı seviyorum bi de senle konuşmayı '' demişti. Hayatım boyunca bundan daha romantik bir söz duyamayacağım galiba.
9 Çok güzel şeyler oluyor ve bir an için güzel şeylerin hâlâ mümkün olduğuna inanıyorsun. sonra aslında hiçbir şey olmadığını anlayıp başa dönmek istediğin o anda, işte o anda yürüdüğün yolun sonuna gelmiş olduğunu anlıyorsun. yolun başına dönemiyorsun da, ancak kaldırımın kenarına oturup ağlıyorsun.Elinden o an hiç bir şey gelmiyor boş boş etrafına bakıp şu kalbini kimlerin kırdığını listeliyorsun kafanda.Mesela içimizden geçen fay hatları var, gömdüğümüzü zannettiğimiz insanlar ya da olaylar o fay hatlarını oluşturuyor.bence o fay hatlarında bazen kırılmalar gerçekleşiyor, bizim bitirdiğimizi zannettiğimiz şeyler bir anda dirilip sarsılıyor, kırılıyor, bir şeyler oluyor.İçimizdeki fay hatları içine içine kırılıyor, ismini bilmediğimiz doğa olayları yaşanıyor, içimizde oluyor, şahit oluyoruz ama anlatamıyoruz.Mesela yemek falan yerken birden bir sarsıntı yaşayıp elindekini masaya düşürüyorsun, kendini bir noktaya dakikalarca hareketsiz bakarken buluyorsun.Bak yemek yerken diyorum.Gözlerin doluyor yaşlar akıyor.O kadar kırılmışsın ki olur olmadık yerde kendini tutamayıp ağlıyorsun.Alışveriş yaparken bile ya.Bugün kahve içtiğim bardağı yıkarken telefonuma mesaj geldi ve ben hiçkimseyi bulaşık yıkarken mesajına cevap verecek kadar sevmediğimi fark ettim.Tamamen silmişim herkesi kendi kabuğuma çekilmişim.İnsan değer verecek çok sevecek birini elbette ki istiyor.Milyonuncu kez görse bile yine aynı heyecanla kalbinin milyonuncu kez atmasını istiyor.Ona ev olmak istiyor.Birine pek çok söz verebilirsiniz ama birine ev olmak.Birine ev olmak hepsinden daha büyük bir sözdür, daha güzel ve daha sıcak bir hayaldir.Ve çok üşüdüğümüz şu son iki ayda ısınacağımız bir sese sığınmak daha sıcak, daha güzel.Göze almaya değiyor.Öyle hissediyorsun.Çünkü paylaşmaya değecek çok fazla şey var dünyada ve onları paylaşmak istediğin birini bulduğunda o anda ellerini değil kalbini ısıtması yetiyor.İnan yetiyor.
hayatının macerasına hazır mısın?
5 Arkadaşlar çok moralim bozuk ama ben nedenini bilmiyorum. Çok garip bir durum değil mi sizce de ? Sanki yaşamımdan bir şeyleri unutmak ister gibiyim ve anlamsızca gerçekleşmeyecek hayaller kuruyor , yaşamak istediğim hayatı rüyalarımda görüyorum.Sanırım bu gelecekte ki hayatıma dair hedeflerimden kaynaklanıyor ya da delirdim farkında değilim.
7 Ya ben buraya can sıkıntısından , efendime söyleyeyim son sınıfa geçecek olmanın verdigi iğrenç gerginlikten bi takılayım dedim arkadaş ben mi sohbete giremiyorum sohbet te kimseler mi yok her giriyorum hareket yok ''( neyse omülüler hepinize selam olsun o zaman=/
8 ilkokulda içine kapanık, utangaç biriydim. ancak kafam zehir gibi çalışırdı. aşık olduğum bir kız vardı adı semiramis'di dün gibi hatırlarım. ona bir türlü sevdiğimi söyleyememiştim. günlerce elim sakat numarası yapıp çantamı ona taşıtıyordum. maksadım onunla okul yolunda vakit geçirebilmekti. ablası da her gördüğünde kızıp: ''sen onun hizmetçisi misin gerizekalı!!'' diye azarlardı semiramis'i. az ibne değilmişim, beni affet semiramis. seni seviyordum ve sana söyleyemediğim için yalan atıyordum.
10

Bir dögüş filminde neden çok fazla duygusal aşk sahnesi konur ki. Sen git düşmanını döv işte. Zaten sabahın bi saati , otogarda bir sürü suriyeli , elimdeki kitap bitmeli... benim güzel arkadaşım neden sorardın sınavlarımın bitişini, al işte bitti. neyse, sen ne güzel bir şeysin, söylemedin hangi renksin. Neden parmaklarının üzerinde yükselirsin.mimiklerin saklasada, ellerin gözlerin, nefesin. aman ne bela .yine daldım hülyalara. Ben yine bogulurum egzoz dumanına. uyumalıyım kafam çok fena...