Yaz Popüler Sohbet
Sürpriz ödüllü yarışmamız için takipte kalın!
5 lira 2 Twitter Facebook Şikayet
Birkaç gün önce fen edebiyatin oradaki basketbol sahasında 5 lirasini düsürüp tekrar 5-10 dk sonra gelip arayan bayan paran emin ellerdeydi :) seninle tanismak isterdim
6 gün önce 2 1
dinozor 4 Twitter Facebook Şikayet
biz r11'leri bilmeyiz biz mekiği biliriz bizim öğrenci kimliğimiz turuncu renk.Yaşam alanının olduğu yer önceden hep dutluktu:/.
6 gün önce 23 3
Ruhsuz 3 Twitter Facebook Şikayet
Şu heryerde sıra beklemek yüzünden 1 ayda üni'den bezdim bide şu sınıftaki ruzsuzluktan.
6 gün önce 14 0
plüton 9+ Twitter Facebook Şikayet
Ne güzel de söylemiş sıla ablamız, vur kadehi ustam bu gecede sarhoşuz kalan sağlar bizimdir acıdan mayhoşuz iki satırlık adamları musallat ettik ömrümüze bundandır böyle dibe vuruşumuz..
6 gün önce 18 1
birsuriyelilereksikti 3 Twitter Facebook Şikayet
3 aydır samsunda yokum ve geldiğim ki manzara igrenc. meydan, bulvar, çiftlikte ki Suriyeli erkek gruplar fazlasıyla rahatsız edici. Yetmedi laf atacak kadar türkçe ogrenmisler, takip etmeler sosyal baskı oluşturulmuş. Özgürlük için ülkeme gelip mahalle baskısı yapmak nedir edeble takılın yakinda buraya keşfedersiniz.!
6 gün önce 27 0
Değişik Bir Adam 4 Twitter Facebook Şikayet
Adım adım ölüyoruz arkadaşlar doğum günümü niye kutlayalım ki anasını satayım.
6 gün önce 7 0
SamsunSporluu.. 0 Twitter Facebook Şikayet
Hayat ne guzel dimi arkadaslar vize~final olmayinca tabi baslamadi suan ama baslayinca yeni gelen arkadaslar hepimiz hayatin o zaman nasil oldugunu anliyacaz. :))
6 gün önce 5 0
anonimesosyolog 7 Twitter Facebook Şikayet
Sevin sonuna kadar ama önce kendinizi sevin dislerimden dolayı hep gülümsemem yarım kalırdı ama baktım bi süreden sonra artık bazı seyler o kadarda önemli degil bit şekilde mutlu olmayı öğreniyor siz kusurunuz ne olursa olsun kendinizi sevin o zaman çevrenizde sizi sever gülümsemeyi unutmayın:))
6 gün önce 10 0
DeliDana 4 Twitter Facebook Şikayet
Bugün sağlığın karşısındaki duraktan aşağı bakınca gördüğüm inek. Çok tatlıydın. Boynuzların ayrı bi hava katmış. Eğer bu mesajımı görürsen mutlaka bana ulaş yarın saat tam 15.28'de durakta oturuyor olacağım. Bekliyorum güzelim...
6 gün önce 59 1
pisman 0 Twitter Facebook Şikayet
Sevgili sarisin cocuk okul acildiktan uc gun sonradan itibaren surekli karsima cikiyosun cantami yemekhanede duzelttin ama tesekkur edemedim gorevlide egitimin bahcesinde yemekhanesinde her yerde karsilasiyoruz ama yanindaki kizlardan goremiyosun beni bugun dibindeydim bi adini ogrenemedim ahh bi de sigara icmesen :( ama bana hayatta bakmazsin cunku yanindaki kizlardan cok farkliyim off yaa bide buyuksun benden ama gercekten hani diyolar yaa yok r 11 deki ask yalan falan diye bu cok farkli neyse gorursen  yaz olur mu:/
6 gün önce 5 3
Toplam 35310 mesajın 341-350 arası
Çevrimiçi: 72