Yaz Popüler Sohbet
Voleybol Cinneti 0 Twitter Facebook Şikayet
Fen-Edebiyat Sahası'nda voleybol oynarken çok biliyormuş gibi gelip oyunu batıran kızlar yüzünden cinnetin eşiğine geliyorum.O değil bir de ayakla vuruyorlar topa.Elleri ile vursalar kırılacak galiba bir yerleri hey Allah hey!
13 gün önce 12 4
Tıkla, formu doldur,
Omü Dedikodu ekibinin bir parçası ol.
Tipsizimm 2 Twitter Facebook Şikayet
Etrafımdaki insanlara bakıyorum sonra dönüp bide kendime bakıyorum da kendimi bu kadar millet yaratılırken arada öylesine kaynamış seri üretimdeki hatalı ürünler gibi hissediyom ..
13 gün önce 22 8
Pikaççuuuu 😁 9 Twitter Facebook Şikayet
bana bir Şeyler oldu sanki birisi içimdeki tüm iyi niyetleri söktü Aldı. Ne bilim eskisi gibi olamıyorum kimse dark etmese de . Mesela eskiden Otobüste yaşlı teyze görünce ilk ben kalkardım şimdi pencerenin camından dalmış hayal kuruyor gibi yapıyorum. Arkadaşlarım herhangi bir şekilde beni rahatsız edince gizliden gizliye kendi içimde onlardan intikam alıyorum 😳 Ne birini güveniyorum ne de sevebiliyorum . her şey soğuk buz gibi bana ve bende onlara. Acayip bir de cimrilik geldi Üstüme . eskilerde yardım parası bilmem ney parası diyince ilk adımı atan ben şimdi beş on Kuruş vermekten çekiniyorum para paradır diyerek 😳 bilmem ki acaba kötü bir insan mu olmaya başlıyorum artık 😔 Kendime göre bir çok şey kaybettim başta güven olmak üzere ama umarım masumiyetimi kaybetmem 😔😔
13 gün önce 39 1
Kafein mağduru.. 2 Twitter Facebook Şikayet
Yok arkadaş 2-3 bardakla uyku kaçmıyor.. Bardak işi değil bu direk damardan almalıyız kafeini . Sınav dönemlerine has çay kahveler satılsın damar yolundan alacağımız..
13 gün önce 23 3
Coğrafya Kalbi 1 Twitter Facebook Şikayet
Her zaman iyi hayaller verdin durdun, güzel sözler söyledin. O değilde taa en başında bırakıp niye gittin? (!) Gidecektin madem niye hayalleri verdinde o hayalleri kursaginda bıraktın adamın!!!
13 gün önce 11 0
Nefilimsiyah 5 Twitter Facebook Şikayet
Arkadaslar karadeniz kitap fuarinda calismak uzere standa duracak eleman aranıyor ilgilenen is arayan gecicide olsa varsa bu nickle bana ulasabilirler heryerden :)
13 gün önce 1 0
FVY 0 Twitter Facebook Şikayet
Ve beklenen haber: Tasarım yenileniyor, üyelik sistemi geliyor. Harbiden çok bekledik ha. Hadi gelsin bi an önce. Sayfalarca yazı aramak zorunda kalıyoz :)
13 gün önce 1 1
GM kasparov 0 Twitter Facebook Şikayet
o değilde veteriner fakültesinde vizeler taze bitti
13 gün önce 1 0
300tl sen ne yaptin 9+ Twitter Facebook Şikayet
genc karti verdiler bize bide yetmezmis gibi kredi kartini acmislar.sonra bizde arkadasimla bunu bi guzel harcayip 500 lira borc yaptik.sonra biz baya sıkıştık tabi ac kaldik falan bu saatte yazmamin sebebi de karnimin gurultusundan uyuyamamam zaten.o kadar kotu durumdayiz ki az once kuflenmis kuru incirleri yikayip yemeye calistik.bilmem kac gunluk cekirdegi citledik ben hepsini agzimda topladim ki hani koca bir lokmaymis gibi hissetsin midem...korktum ciddi ciddi sabaha kadar kendini sindirecek diye.neyse iste açız falan.sonra iple paranin yatacagi gunu bekliyoruz ki asgarisini yatiririz geriye kalaniyla gul gibi geciniriz diye dusunuyoruz.sonra biz 9 mayista gittik atm ye bi umutla yesil isik yandi ben karti takdim ettim.banka kartini tiktikladim.para cekmeye bi hevesle bastim bide ne goreyim kullanilabilir bakiye 0 tl.kisa sureli bi şoktan sonra rahatladim.cunku dusundum ki bunlar bizi ugrastirmak istememisler kendileri kesmisler borcu.kredi karti bolumune baktim 504 lira borc asgarisi 204.......sonra musteri hizmetlerini aradim cevap vermediler durmadan telesekretere bagladilar beni bende kayip calintidan girdim once ayse hanimla konustum kapatti.sonra yine aradim kayip calintidan bu sefer gamze hanim telesekretere bagladi yine.en son bugun baris beyle konustum dusmustur borcunuz diyo dusmedi diyom anlatamadim.kac gundur kara kara dusunuyoz bizim 300 tl miz nerde acaba.bi de eve falan haciz gitmez dimi ya çık kırkıyırız ırkıdışlır ciddin çık kırkıyırız.......
14 gün önce 16 7
Lolutus 2 Twitter Facebook Şikayet
Bi üniversitenin kızları ancak bu kadar Kezban olabilir
14 gün önce 2 11
Toplam 43870 mesajın 341-350 arası
Çevrimiçi: 73