Kadın Erkek Popüler

Arkadaşlar sorularınızı lütfen Soru&Cevap bölümünden sorun.

2 Çerkes ve Çerkes danslarını seven, öğrenmek isteyen kardeslerim. Bu sene inşaallah birlik olalım buna yönelik çalışmalar yapalım..
5 Mersin'den iyi geceler. Hayatımda ilk defa depreme şahit oldum burada, pek sık karşılaştığımız bir durum değil. Açıkcası bu gece garip şeyler oluyor burada. Deprem oldu, ardından şimşek çakıyor, yağmur yağıyor, toprak yağıyor, fırtına kopuyor. İnanılacak gibi değil, sen Mersin'sin kendine gel.
4 Saçmalamayın tabi ki özlemiyorum tabi ki migrenim stalk yapmaktan beynimi esir almadı. Ne ağlaması hayır canım sıcaktan gözlerim terliyo sizde alemsiniz.
6 'Sarı saçlarını deli gönlüme bağlamışım çözülmüyor' dizelerini yazan adamın ki ile bir tutulmamalı şimdi ki aşklar. Bu geceyi de kendime türkü gecesi ilan ediyorum. İyi ki varlar..
4 Hayatım boyunca kelimelerle dost olamadım ben ya. Arkadaş 3 senedir sevipte söyleyemediğim bi kıza günlerce düşünüp mesaj atmaya karar verdim açılacaktım söyle gitsin kurtuluyum diye. Ve yazdığım şey "Dostum naber". Sinirden çıldırıcam arkadaş bi insan bu kadar öküz olabilir mi ya. Hatırladıkça nefesim daralıyo hangi kafayla tutup dostum dedim bilmiyorum. Umarım yaşamazsınız çok içe oturan bişey
5 Sıcaktan eridim bittim diyorum belki bir iki kiloda veririm ne var ki diyorum sonu yine hüsran. Şöyle biraz güzin ablalık yapayım diyorum enerjim yok. Yaz kısa kesmeli artık.
5 Ben kendimi anlamıyorum Omü Dedikodu ailesi. Eğer siz anlayabilirseniz bana da anlatir misiniz? Biliyorum her insan kendisini kendi anlamalidir. Kendisini en iyi yine kendi bilir. Disardan bakan biri iceriyi göremez. Ama konu bu arkadas olunca cikmaz sokaktayim ben. Ilk defa benim gibi düşünen birinin oldugunu fark ettim. Ilk defa bir bakista resmen icimi görebilen biri oldugunu fark ettim. Ilk defa benim korkak oldugumu söyleyebilen, bunu anlayabilen biri çıktı karsima. Ben onla konusmayi seviyorum. Iyi de geliyor bana. Niye bilmiyorum, benim patlamalarim onu buluyor hep. Ona yan gözle bakmadim. Bakmam da. Onu bana göre seven biri var. Ama sevdiğini düşündüğüm kisi o sevmez, o öyle bakmaz diyor. Bu birilerinin bu adami sevmesine engel degil ki. Her gun konusuyorsunuz diyor, sesi degisiyor, surat yapiyor. Ne yapsam bilemedim. Kac kere söyledim, bizden bir sey olmaz diye. Ya ben inandiramadim ya da ortada baska bir sey var. Ben kendime baskalarinin mutlu olmasi icin kendi mutlulugumdan vazgecmeyecegim demistim. Yine vazgececegim anlasilan. Offf. Bir de hicbir sey yokmus gibi davraniyorum kiza o kadar konustuktan sonra. Ilişiğimi keserim, sen de rahat edersin dedim ve konuyu degistirip gülücükler göndermeye basladim kiza. Gel bir de beni gör. Alttan dersime oturmuş not çıkarıyorum. Ne not ama. Kendimi niye güçsüz ve kaybetmis hissediyorum ben?
2 Kızlar gerçekten çok nakkörsünüz biliyor musunuz ? Neden mi ? Hayatınız boyunca sizin için canını verecek, sizin için hayatını riske atacak erkek hayal edersiniz bunları yapan biri karşınıza çıktığı zaman ise bir şanş bile vermezsiniz. Tıpkı kedi gibi nankörsünüz. Kırk yıl araştırılsa çözülmezler ama nakörlük ortada. Not: Bütün annelerimiz melek fakat sizde anne adayısınız biraz melek olun yahu.
3 Anlamıyor beni.Güneşim olsun aydınlatsın hayatımı istiyorum.Onu çok seviyorum aynı zamanda çok seviliyorum.Tek sorunumuz zor günümde bana nasıl davranması gerektigini yanımda durmasını bilmiyor.Çocukluguna veriyorum umarım birgün oda destek olmayı ögrenecek dostlar..
0 Arkadaşlar Samsun'da uygun fiyata kalabileceğim erkek öğrenci yurdu bulmam gerekiyor. Bildiğiniz yurtlar hakkında fiyat bilgisi verebilir misiniz? 5-6-7 kişi her yerde yaşayabilirim :/