Kadın Erkek Popüler
6 Midem içine göçmüş. Dün akşamdan beri yemek yemediğimi fark ettim. Bugün kahvaltı yapmadım, öğle yemeği yemedim. Akşam yerim diye yemek hazırlayıp buzdolabına koymuştum ama unuttum. Şimdi ısıtıp yiycem çünkü galiba şekerim düştü. Ama asıl kalbimi yaralayan şey ev arkadaşımın hazırladığım tencerenin yarısını gömmesi ve bana gel beraber yiyelim dememesi... İki oda ötede ölsem ruhu duymaz. Çok yalnızım Atam!
11 Kime ne desen bol içindekileri bilmedikleri sürece 2 kardeşim vardı ikiside vefat etti doğarken ben evin ilk ve tek çocuğuyum öyle şımarık falanda büyütmediler saolsunlar ikinci kardeşimi toprağa verdiğimde 13 yaşındaydım ailem sanki ben olduğum için öldüğünü düşündü sanırım acıyla söyledi belki annem lafları ama yıllar geçti benim içimde her gün daha çok büyüdü acıları. Babam asker yıllarca dağlarda bi orda bi burdaydı çok bekledim ne Zaman gelicek diye o Adam bile eskisi gibi sevmedi bu söylenenlerin de tek sebebi bana çok benzemesiymiş sonradan öğrendim daha geçen yıl saolsun babam Evede almadı 5 ay . Buraya geldim bu yıl sürekli anne baba muhabbeti döndü çevredeki arkadaşlarda o an susmak çok koydu bana. Bana asabi diyen arkadaşlarım var öyleyimdir ailesinden kırılan dışarıya Nasıl güveneceğini bilmiyor . Artık iyice koptu bağlarımız Ee yalnızlıkta iyi diyorum bi ev bi kahve bi de sigara iyi oluyor ayda 1 kez anca görüşüyoruz telefonda napalım başada.böyle çekilesi gerekiyormuş diyorum . Birinin beni seveceğine inancım yok. Biliyorumki o sevgiye çok muhtacım insanoğlu sevilmeden aslında nefes almıyor demem o ki yanınızda sevdiğiniz birisi varsa dönün bi kere daha sarılın haydi iyi geceler ..
3 Ne zaman ATM'ye para çekmeye gitsem illaki bir sıra olur ve o sırada da illaki tek jetonla Final Fight'ı bitiren adamın oğlu veya kızı olur. ATM ile o kadar haşır neşir olur ki sanırsın Haggar'ı seçmiş de ortam basıyor, o kadar kendisini kaptırmış ki arkasında bekleyen insanlardan bihaber! Çekerim ulan ATM'nizin fişini!
4 Game of thronesin yeni sezonu çıkmış iki gün geç izledik iyiki yemediğimiz spoiler kalmadı.
16 Haykırarak sinirimizi çıkarmamız gerekirken susarak dertleri içimize atıyoruz ,ya çok güçlüyüz ya da aciz .
4 emir şamur-saçma sapan... bu saatte nasıl bi şarkısın sen ama intihar sebebi gibisin aldın beni benden
14 Ölü gibi geçen bir haftasonundan sonra güzel bir pazartesiye uyandım bugün.Tabi bunun bugün dersi olan hocanın yurtdışında olmasının payı da var.Neyse çantamı kitabımı aldım gittim okula.Oturdum kantine "Büyük yazarların gizli hayatı"na başladım.Kitabı çok iyi hazırlamışlar.Anlatım dili,yaprak kalitesi,yazım.resimler herşey dört dörtlük.Ama bu yazarlar da az değilmiş hani.Kadın düşkünlüğü başı çekiyor tabi.Abi yılda sadece venedikte 250 kadınla birlikte olmak ne demek ya.Pintisi,oburu,kirlisi,delisi,muhalifi daha neler neler.Tuhaf olmadan yazar olunmuyor mu anlamadım.Ama Balcaz dan insanlık komedyası ve thoreau dan sivil itaatsizlik kitaplarını merak ettim baya alacam herhalde.Biri obur biri muhalif ama yazmış adamlar.Ben de yazar olsam herhalde tuhaf olan özelliğim savaşçılık olurdu herhalde.Neyse öğle arası arkadaşlar geldi muhabbet ettik lafladık biraz.Sonra beyso ya spora geçtim.Üstümü değiştirirken birden bir gürültü oldu. Basket maçı varmış herhalde beyso yıkılıyordu resmen.Çoşsun gençler iyidir.Neyse niyese boşaldı spor salonu.Millet herhalde kışın can sıkıntısına geliyordu.Yaz gelince sahile atlıyor millet.Neyse sonra yurda geldim banyo yemek diyesiye aklıma bir fikir geldi.Hemen oturdum fotoğrafları,gifleri,sesler,yazıları buldum.Yaptım videoyu.Ne zamandan beri kafamı kurcalıyordu zaten nasıl yapacam diye.Allahın lütfu birden aktı geldi her şey.İstediğim gibi bir şey çıktı ortaya.Sonra yine çalışırken arkadaş aradı gel bize oturalım diye.Bir de makarna yapmış.Makarna diyince kalbimden vurdu beni.Biri bana makarna dediği anda eriyorum direk ben.Evlenmeden önce makarna yapabiliyormu diye bakarım herhalde :)Neyse atladım gezgine hop oraya.Baya iyi muhabbet oldu.Geç oldu diye kalktım artık.Arkadaş haftasonunun sessizliği yıkıldı resmen bugün.Bakalım yarın ne olacak...
17 Ay çok mutluyum ya, kesin bir şey moralimi bozacak çünkü sadece kendi sayemde bir olay olmadan mutluyum salak salak gülüyorum falan ne bileyim mutlu olalım ya.
15 Bir seneden fazla olmuştu bir ilişkim vardı. Çok güzel bir kızdı yolda yürürken hayranlıkla izlerdim onu sadece ilk zamanlarımıza özel bir durum değil bu hala hayranlıkla izlerim onu. Yaptığı her işi ustaca yapar eli her işe yakışır başarılı bir kız yani yok yok...noluyo lan kızı övüyorum şu anda bi saniye :) Hani dışı seni içi beni yakar derler ya öyle birşey işte. Onu tanıdıkça soğudum gerçek kişiliğini tanıdıkça. Buna devam edicem ama önce kendimden bahsedicem ben ilişki konusunda çok şey yaşamış bir adamım ve karşımdaki kadının gözlerinin içine bakarım bir vefa ararım. Büyüklerimizden bunu gördük çünkü kan kussada kızılcık şerbeti içtim derlerdi. Böyle gördüm böyle yaşadım iyilikler içinde yaşadım güzel insanlar tanıdım karıncayıda incitemeyiz... Kıza gelicek olursak onda bunların hiçbiri yok. Kin tutan hiçbir şeyden memnun olmayan insanları eleştiren herşeyin doğrusu kendinde olan ve insanların hep yanlış olduğunu düşünen birisi. Aşk gözümü nasıl kör ettiyse çok geç anladım bu durumu. Kırıcı olma yapıcı ol derim hep ama anlamazdı ki üzülürdüm çok uğraştım ondaki bazı şeyleri değiştirmek için ama olmadı. İnsan içinde kin beslerse onu büyütür iyilik beslerse onu büyütür. Peki ya sen ne besliyorsun vicdanında ? Uzun lafın kısası ayrıldık anlaşamadık. O hep beni kötü bildi. Söylemedim yüzüne karşı sen böyle böylesin diye çünkü söyleyemezdim insanın kusurunu yanlışını söyleyemem örterim. Aylarca yaptım bunu ama artık yeter. Neyse çok uzattım kimse okumayacak zaten ama yazmak iyi geliyor :) Okuyan olursa dertleşmek için sohbete de beklerim :)
16 Yaklaşık 2 haftadir makarna yapiyorduk en sonunda dedim tamam kizartma yapacagim evde bir bayram havasi 😂 sonuç ne sonuç bütün odalar kizartma kokup bildiğin sumo güreşçisi oldum. gözünü seveyim makarna 😂