Yaz Popüler Sohbet
Sir Seri 0 Twitter Facebook Şikayet
İnsanlar karakter yoksunluğu çekiyor günümüzün hastalığı bu sanırım..
10 gün önce 17 0
Üzgün kız 9 Twitter Facebook Şikayet
Beni sevdiğini düşündüğüm çocuk biliyorum bana kızıyorsun ama sevdiğini hissettirmezsen daha çoook üzülürsün sen beni yalnız bırakırsan bana kendini hatırlatmazsan biz hep böyle uzaktan... benden soğuma ne olur konuş benle iyi geceler
10 gün önce 6 7
tespithan yeni 0 Twitter Facebook Şikayet
bak semiramis, üniversitedeki çoğu insan senden daha aptal; dahası aptallıklarını gizleme tenezzülü gösteremeyecek kadar gamsız
10 gün önce 3 0
Dörttebirhukukçu 4 Twitter Facebook Şikayet
Sevdiklerimize 'Seni Seviyorum' demek için vaktimiz olmayabilir. Hiç beklemediği anda, ondan bir şey beklemeksizin sarılıp, 'iyi ki varsın' diyebilmeliyiz. Sevgili arkadaşlarım, her zaman dediğim gibi; sizi seviyorum.. Bana bakarken yüzünüzde oluşan gülümsemeyi, sizinle gülmeyi, sizleri güldürebilmeyi... Beni sevdiğinizi hissetmeye seviyorum :-)
10 gün önce 11 1
köfteci güzeli 0 Twitter Facebook Şikayet
Arkadaşlar bu nasıl iştir yaa çok seviyorum dedim konustum kızdan bana ne dese begenirsiniz olmaz ya ama kanka olabiliriz dedi arkadas olarak seviyormus :(
10 gün önce 3 0
Pragmatik Pastel Partisi 3 Twitter Facebook Şikayet
Bir kız hiç mi yalnız oturmaz, gezmez? Yok, almış yanına iki arkadaşını tatlı tatlı dolaşmalar, gülümsemeler falan... Acaba evleri de aynı mı bunların? Neyse... Yalnız gez kız!
10 gün önce 8 0
herkes okusun.. 3 Twitter Facebook Şikayet
Bunun adı ne bilmiyorum ama feminizmin tam tersi sanırım. Bir olay olduğunda elimde değil direkt kızı suçluyorum. Bu yüzden kızlara bir tavsiye, biriyle konuşmaya başladığınızda o yüzünüzdeki salak ifadeyi bir kenara bırakın 'konuşuyoruz ama çıkmıyoruz :)))' triplerinden de çıkın. Siz çok çok mutluyken emin olun başka bir kız mutsuzluktan ölüyordur. Siz bu konumda hiç bir şeyden haberi olmayan masum kelebek değil,yarabandı oluyorsunuz sonra siz de üzülebilirsiniz yani. O yüzden görüştüğünüz kişi kimse önce ne yapın edin isterseniz yüzüne sorun,en yakın ilişkisi ne kadar sürmüş ne zaman bitmiş öğrenin ona göre davranın. Bunu düşünmek önemli kızlar inşallah anlatabilmişimdir. Aslında aynı şey erkekler için de geçerli ama ben bir kız olduğum için kızlarda daha çok dikkatimi çekiyor, kimse mutsuz olmasın aşk acılarınız geçer gider i̇nşallah.
10 gün önce 13 2
Noproblema 1 Twitter Facebook Şikayet
Tarih ikinci öğretimde okuyan esmer çocuk . çok sert bakıyosun biraz yumuşak baksan artık bende gelip konuşsam senle .
10 gün önce 0 0
Besyocu.FaAkın 3 Twitter Facebook Şikayet
Eğitimde bindin r11de yanıma oturdun tramvayda ömür evlerinde 19.00 da indin, yol boyu gözüm sendeydi ismini öğrenebilsem keşke telefonunun kılıfı kırmızıydı sanırım.
10 gün önce 2 2
Hicaz 0 Twitter Facebook Şikayet
Omü'de ilk defa adam gibi bir etkinlik yapıldı uzun zaman sonra :) Medine müdafası tiyatrosu için emeğe geçen herkese teşekkürler çok güzeldi :)
10 gün önce 13 4
Toplam 38142 mesajın 341-350 arası
Çevrimiçi: 152