Yaz Popüler Sohbet
ultrAslan 9+ Twitter Facebook Şikayet
Bugün benim doğum günüm. :)
8 gün önce 7 3
zahmetülesmar 0 Twitter Facebook Şikayet
Her şey emre aydın ile model'in birlikte müzik yapmasıyla daha da zorlaştı..
8 gün önce 1 3
korkuyorumm 7 Twitter Facebook Şikayet
Arkadaşlar nüfus cüzdanımı kaybettim. Öğrenci olduğum için samsundayım memleketime gitmem zorunlu mu. Bilgisi olan var mi acaba
8 gün önce 0 0
Nickolly 0 Twitter Facebook Şikayet
Keşke çocukken fazla mutlu olmayıp birazınıda bu zamanlara saklasaydık. Lazım oluyor arada.
8 gün önce 20 2
Anonim 3 Twitter Facebook Şikayet
bi ev arkisi bulamadım kendime pes vallahi hazır kurulu evime gelecek bir bağyaannn yok mu bee
8 gün önce 7 1
Nickolly 5 Twitter Facebook Şikayet
Şehidin var Türkiye! Ey gözlerine at gözlüğü takmış cahil halk. Sen oturmuş artık doğuda olay çıkmıyor dağdakiler indi diye sevin. Dağdaki köpek sürüleri indi de nereye indi şehirlere geldi dağıldı. Dağ aktiviteleri bitti şehir yapılanmaları artış gösterdi. Lanet olsun sizlerin zihniyetine. Doğruyu görmeyen gözlerinize. Lanet olsun elini kolunu sallayarak gezen pkklılara ortam hazirlayanlara. Ruhun şad olsun şehidim. Allah rahmet eylesin. Kanın yerde kalmayacaktır. Sen bu ülkü uğruna canını verip en büyük mertebeye ulaştın. Hala kendini Türk hissedenlerin başı sağolsun.
8 gün önce 115 25
anonim 0 Twitter Facebook Şikayet
Bugün tramvayda göz göze geldim seninle. Sen ne kadar tatlısın oyle.. Baktıkça bakmak istemedim ama baktıgımı farketme diye de bakamadım simdi pismanım bakmadıgım için.. Bi daha karşılaşalımm ;) :)
8 gün önce 7 11
Tabutta Rövaşata 2 Twitter Facebook Şikayet
Yasımız var bugün:Yandaş medyada karşıt görüşlü öğrenciler çatıştı,bir öğrenci hayatını kaybetti diye haberler veriliyor.Sabahtan beri tv'nin başındayım BengüTürk'ten başka hiçbir kanal doğru dürüst olayı aydınlatmıyor.Açalım şu algılarımızı artık.Bu çok büyük bir oyunun büyük bir planın bin yıllardır devam eden değiştirilerek tekrar servis edilen vatanın başına örülen çoraplardan bir tanesi sadece.Meseleye geniş açıdan bakalım.Bıçaklanan arkadaşımız için 45 dk. ambulans beklenilmiş,polisler başındaymış,arabayla götürülmesine izin verilmemiş.Bunu yapanlar karşıt görüşlü kişiler değil vatana göz diken pkklılardır.Okulda kimlik kontrolü yapıyorlarmış ve derslere ve sınavlara girilmesine izin vermiyorlarmış.Sorarım şimdi bu rektör ne diye o koltukta oturuyor?Olayların çok öncesinde bunların yapıldığı emniyete bildirilmiş ve hiçbir önlem alınmamış.Okula pkk paçavraları ve terör elebaşının posterleri asılıyor ve ülkücü gençlik buna hayır dediği için hedef gösteriliyor ve sonrasında bu vahim olayla karşılıyoruz.Yani olay bir günlük değil aylardır okulda terör estiriyorlarmış ve yetkililer hiçbir önlem almıyor buna karşı ülkücü gençlik kendini siper ediyor.Soruyorum şimdi yarın öbür gün Omü'de bunların olmayacağı ve herhangi birimizin vatanı,bayrağı,şerefi ve namusumuzu korurken bunlara karşı öldürülmeyeceğimiz ne malum?Bu tarz tehditlere karşı tek yürek ve tek yumruk olmalıyız çünkü mesele vatandır.Söz konusu vatan olunca da gerisi teferruattır.Şehidimize Allah'tan rahmet eylesin durağı uçmağ olsun.Büyük Türk milletinin başı sağ olsun.
8 gün önce 68 18
cesur 0 Twitter Facebook Şikayet
19 yaşında bir kardeşimizi daha teröre kurban verdik.Ne yazık ki medya hala karşıt görüş kavgası diyor hayır kardeşim bu sağ-sol kavgası değil bu vatansever-terörist kavgasıdır.Teröristler dün Ege Üniversitesi'nde can aldı yarın bu OMÜ'deki bir kardeşimizin de başına gelebilir.Aman arkadaşlar sağ-sol kavgasını bırakın vatan için birleşin birbirinizi koruyup kollayın teröristler her tarafımızı sardı. Birbirinizi kollayın ki bu hainler başka vatan evlatlarını şehit edemesin.
8 gün önce 67 12
vine canına 3 Twitter Facebook Şikayet
Gençler meşhur vine'cımız Aykut Elmas 19 martta buraya söyleşiye geliyormuş:):)
8 gün önce 13 6
Toplam 40800 mesajın 341-350 arası
Çevrimiçi: 240