.
önemli bilgi:
eğer yemek siparişi veriyorsanız notlara kesinlikle "acele" "acil" "hızlı gelsin" gibi şeyler yazmayın. newtonun hareket yasasındaki gibi etki-tepki söz konusu oluyor çünkü. bir dost tavsiyesi ama siz bilirsiniz
Gaf Ebesi
bu hüznü siz de bilirsiniz, anlat deseniz anlatamam, enine boyuna yaşarım ancak.

turgut uyar
Gaf Ebesi
bu hüznü siz de bilirsiniz, anlat deseniz anlatamam, enine boyuna yaşarım ancak.

turgut uyar
lisbethsalander
6 ay sonra yine ben durum bildirmek için burada bulunuyorum. kötü şeyleri yazmışım hep biraz karıştırdım da . hayat kaşıkla verdi ve kepçeyle aldı demişim en son, şimdi de diyorum ki kepçeyle aldı ve bir tencere sarma ile geri döndü. bilirsiniz işte hayat bazen böyledir kepçeyle alıp bir tencere sarma ile yüzünüzü güldürebilir.daha kötü olacak asla düzelmeyecek şeklinde çok fazla cümle duymuştum, hayattan güzel şeyler bekleme diyen de olmuştu.sonlardan asla emin olamayız.bazen çıktığımız yolun bizi nereye götüreceğini de bilemeyiz. emin olduğum tek şey sevginin onarma gücüdür bazen kendini, bazen çevreni onarabilmenin tek yolu sevmektir. düzelmez, asla eskisi gibi olmaz denilen şeyleri eskisi gibi yapan da sevgidir. sonlardan asla emin olmayın, sonu belirlemeye çalışmayın en büyük hatam budur benim ve son olarak sevgiyle kalın 🏵️
muallim✔
akşam babamla konuşuyorum bana görücü gelmek istiyorlarmış filan işte... bir değil iki değil tam beş tane. evet yanlış duymadınız beş kavonoz bal ay pardon görücü gelmiş 😂 neyse babama sen hangisini uygun görürsen onla olur baba dedim. babam utanma söyle dedi yok estafullah babacim siz iyisini bilirsiniz dedim. umarım babamın uygun gördüğü 1.80 boyunda göbekli ve maço olur..
aslında konuşma şu şekildeydi: neyyy görücü muu? kim? tanıyor muyum? hangisi daha yakışıklı? babam "höyttt".. sen ne dedin? babam "yok" dedim.. yeaaa baba niye kismetimi kapitiyin ayıp ama bu senin yaptiğin. babam "önce atan onlar sonra yine gelir onlar sgdhjfd"
ben senin parani yemeden verir miyim kocaya demeseydi iyiydi.. söyle kaç para istiyorsun dedim "para değil ev istiyorum" dedi. benim maaş 20 bin olacak da benim mi haberim yok acaba :/ neyse yaşlandı zaten o dediğini çok dikkate almiyorum.
o değil de memlekette böyle seni bi yerlerde bekleyen bi insanlarin olması güzel duygu be😂
cağnimmm görücülerim benim💕
13. Burç
yay: engellere rağmen hedefine ulaşabilen, dirençli bir yapınız var. İş veya eğitim hayatınızda sizi kıskanan, yükselişinizi önlemeye çalışan insanlar olacaktır. meyve veren ağaç taşlanır bilirsiniz, tüm bunlara göğüs germek zorundasınız. rakip olarak görülmenin tadını çıkarın.
13. Burç
boğa: geçmişin kartlarını önünüze açmış, karıp duruyorsunuz. hesaplaşmalar, hayal kırıklıkları... yara kabuklarını koparmak, yarayı geçiriyormuş gibi gelse de aslında iz kalmasına sebep olur, bilirsiniz. alttaki doku henüz iyileşmedi, kendinize acı çektirmekten vazgeçin.
ekşi sözlük
fazla tevazu kibirdendir ama siz bilirsiniz... | çok iyi yapılan bir şey için hiç beceremem demek
https://eksisozluk.com/cok-iyi-yapilan-bir-sey-ici...
Nerede Çekildi
İşte yadİgar ejder'İn gerçek sesİ
duymuş muydunuz?
çok uzun zamandır paylaşmak istediğim bir video.
pek video paylaşmam, bilirsiniz ama...
dayanamadım.
muhteşem bİr vİdeo.
ferhan şensoy usta ve yadigar ejder.
çok etkileyici gerçekten...

ekşi sözlük
otobüs durağından vapur geçmiyor ama siz bilirsiniz. | doğru insanı beklemek
https://eksisozluk.com/dogru-insani-beklemek--6910...
Cumhuriyet
///canli yayin////
kılıçdaroğlu: sahtekarlığı siz çok iyi bilirsiniz... sahtekalar sizin elinize su dökemez
http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/siyaset/879826/...

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)