karakutuu
okulu uzatmayla alakalı bisey okudum. yorum yazacaktım sonra bu yorumu herkes okumalı diye buraya yazmak istedim. ben 2 sene uzattım okulu bizim sınıfta bi dallama vardı o mezun oldu 4. senede çalışkan zeki biri canlanmasın gözünüzde yalakanın önde gideni milliyetçi hocaya türk bayrağı hediye eder müptezele hap bulur sarhoşa şarap getirir kopyanın anasını ağlatır kimse görmez böyle bir orman çocuğu. neyse bu 2 sene boyunca bizi rahat bırakmadı geliyor bitmedi mi diye soruyor yok ben o dersi ilk sene verdim diyor parlementi gözümüze sokuyor böyle beni dövün diye yalvarıyor resmen neyse okulu bitirdim ise başladım 4 ay sonra da bulunduğum yerde işletme müdürü oldum altıma bi araç çektiler ev kiramı verdiler yemek içmek onlardan aldığım maaş da çabası telefonum bile şirketten faturasını onlar ödüyor. samsunda bir danışmanlık şirketinden görüşmeye geleceklermiş aradılar gelebilir miyiz dediler gelin dedim. oturdum odama çay içiyorum gazete okuyorum mynet haberler felan bunlar geldiler kapıda güvenlik karşılamış beni aradı müdürüm gelenler var diye gelsinler dedim odaya girdiler bi baktım bizim dallama beni görünce cocuk şok oldu yüzünün aldığı ifadeyi görmeniz lazımdı bi kamera olsa da kaydetsem dediğim bir andı.
Akif Yanbak
hasta da olsak çalışıyoruz, çünkü yazılımcı olmak böyle bir şey
Frida
o kadar yoğunum ki sabah 6 dan beri ayakta olduğumun farkına vardım. o kadar çalışılması gereken konu ve ödevler var ki... 4.sınıfın böyle bir sorunu var. gelecek kaygısı, sınav telaşı, ne yapacağım şeylerinden çok, çok yorulma gibi bir eksisi var. İlk senelerin tadını çıkarın, 4.sınıfta başınızı kaşıyacak vaktiniz olmuyor.diyorlardı da inanmıyordum. yaşayarak öğrendim resmen. :(
mistletoe🍃
gece gece harry potter izleyesim geldi böyle bir manyak olamaz demeyin, oluyor.
Frida
arkadaşlarımın yüzlerini yakından çektim. böyle bir anda ön kamera açılmış gibi. sticker yaptım. 🤭 ciddi bir konuşma arasında bile yolluyorum. arkadaşlarımın sinirleri çok bozuk. çok sinir bozucu, gıcık, lanet bir arkadaş oldum. :)
MamiTheGreat
mistletoe🍃
evimde böyle bir güzellik var mis kokan.
Fafatara
az önce uyandım, arkadaşım yatakta oturmuş bekliyor öyle. 5 dakika ona seslendim, cevap vermedi, kalp atışlarım hızlanmaya başladı. ne yapıyor bu ruh hastası diye düşünüyorum. meğerse ruh hastası benmişim. 5 dakikadır perdedeki şala sesleniyorum( işte miyop olmak böyle bir şey). uyanmadan hemen önce de ıssız bir evin yanından koşmaya çalışıp hep aynı pencerinin önünde kaldığım bir rüya görüyordum. gel de tekrar uyu şimdi. filmlerde insanlar da hep gece 3 gibi çarpılıyor. neyse görünen görünmeyen herkese iyi geceler.
gulmeksanayakisiyor
biz en büyük kazıkları hep sevdiklerimizden yedik. hiçbir düşmanımız bize böyle bir kazık atmadı. başkalarının mutlulukları üzerine kurulan mutluluklar başkalarının ahı ile sizden geri çıkar. sonra yok küfür etti ayrıldığını insana kotu söz söyledi oluyor. kimseye guvenemeyecekmiyiz 2 yıllık ilişkiden seni çok seviyorum diye ölen insan nasıl hemen başkasını sevebilir. özür dilerim de bunun adı ka.arlik değilse ne bunun adı yasattiklarinizi cekersiniz inşallah
Xena
oda arkadaşımı her an dayak manyağı yapabilirim ve böyle bir şey yaparsam hiç pişmanlık duymayacağım.
Tuhaf Ama Gerçek
"biri sana bunu yapsa hoşuna gider mi?" diyenler var. bunu bize yapacak kadar samimiyeti olan kişiler ile cehenneme bile beraber gideceğimizi bilmiyorlar. hayatları boyunca böyle bir dostluğu, kardeşliği hiç tatmamışlar. https://twitter.com/usainironhead/status/103961635...
Tuhaf Ama Gerçek
Tuhaf Ama Gerçek
homer simpson gerçek hayatta yaşasaydı, böyle bir şeye benzeyecekti.
Tuhaf Ama Gerçek
siemens ceo'su joe kaeser: "çok geç kalana kadar ulusal sosyalizm sırasında (nazi almanyası'ndan bahsediyor) çok fazla insan sessiz kaldı. almanya'da böyle bir şey asla tekrar yaşanmamalı."
Tuhaf Ama Gerçek
hiç zorlanmadan böyle bir şeyi yapması inanılmaz 😱

Tuhaf Ama Gerçek
Ümid Gurbanov
tolstoy videosu instagram'da adım silinerek o kadar çok kanattan paylaşılmış ki kontrolü artık mümkün değil. yorumlara beni etiketleyenler sayesinde görüyorum. anonimleştirmenin çözümü video ortasına adımı sabit şekilde koymak, ama böyle bir çirkinliktense çalınmasını yeğlerim.
Tuhaf Ama Gerçek
böyle bir izdiham görülmemiş
türkiye #Tamam demiş
değiştirme vakti çok gelmiş

trt'nin yayınlamadığı seçim mitinginden bir kare...

yorumu sizlere bırakıyoruz.

Omü Giller
google eart'te gezerken samsun'da böyle bir manzarayla karşılaştım, çok iyiyiz bee 💞
Tuhaf Ama Gerçek
çocuğunuza böyle bir şaka yapar mısınız?

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)