Артем
vatanpartililer ve perinçekçilerin bot hesap olduğundan çok şüpheleniyorum böyle bir şuursuzluk ve akıl yoksunluğunun olabileceğine inanmak istemiyorum.
karakutuu
yorum olarak yazacaktım okumanızı istiyorum gözünüzün önünde dursun. ben kendimden ele alıyorum cevremde sadece okul ve yurt arasında gelip giden çoğu zaman 20 30 km yol yürüyüp ulaşıma para vermeyen ve tek öğün ile günü geçiren ki bu çoğunlukla öğle yemeği oluyordu 15 20 arkadaşım vardı. hepimiz birbirimize destek olmaya çalıştık burs aradık müracaat ettiğimiz yerler gençlik kollarına bağlılığımızı sordu yok dedik burs alamadık. bize sohbetlere katılın dediler okuyacaz dedik yine burs alamadık . şu şu zamanlarda eylem yapcaz gelin dediler biz anarşist faşist olmaya gelmedik okuyacaz dedik yine burs vermediler. çalıştık patronlar insafsız şerefsiz tacizci cıktı yine sesimizi çıkartmadık. mücadele ettik bırakmadık acısıyla tatlısıyla bitirdik ilk işimiz aldığımız krediyi ödemek oldu . bu ülkemizin sorunu böyle bir sorun var öğrencilerimiz eşit şartlar altında değil ben derslerden çok nerde kalacağımi ne yiyecegimi nasil gecinecegimi düşündüm böyle bir öğrenciden proje üretmesini çalışıp başarılı olmasını beklemek aptallık . siyâset yapmak için söylemiyorum ama eğitimde beceremedik olmadı gelişemedik . başka biri olsa oda yapamazdı ama basarisizligimizin farkında olmazsak çözüm üretemeyiz bunu anlamamız lazım .
depresyondayim
sevdiğim kişiyi yanında sevdiğiyle gördüm. bir ay sonra böyle bir haberle geri dönmek beni üzüyor. sinirlerim çok bozuk
karakutuu
okulu uzatmayla alakalı bisey okudum. yorum yazacaktım sonra bu yorumu herkes okumalı diye buraya yazmak istedim. ben 2 sene uzattım okulu bizim sınıfta bi dallama vardı o mezun oldu 4. senede çalışkan zeki biri canlanmasın gözünüzde yalakanın önde gideni milliyetçi hocaya türk bayrağı hediye eder müptezele hap bulur sarhoşa şarap getirir kopyanın anasını ağlatır kimse görmez böyle bir orman çocuğu. neyse bu 2 sene boyunca bizi rahat bırakmadı geliyor bitmedi mi diye soruyor yok ben o dersi ilk sene verdim diyor parlementi gözümüze sokuyor böyle beni dövün diye yalvarıyor resmen neyse okulu bitirdim ise başladım 4 ay sonra da bulunduğum yerde işletme müdürü oldum altıma bi araç çektiler ev kiramı verdiler yemek içmek onlardan aldığım maaş da çabası telefonum bile şirketten faturasını onlar ödüyor. samsunda bir danışmanlık şirketinden görüşmeye geleceklermiş aradılar gelebilir miyiz dediler gelin dedim. oturdum odama çay içiyorum gazete okuyorum mynet haberler felan bunlar geldiler kapıda güvenlik karşılamış beni aradı müdürüm gelenler var diye gelsinler dedim odaya girdiler bi baktım bizim dallama beni görünce cocuk şok oldu yüzünün aldığı ifadeyi görmeniz lazımdı bi kamera olsa da kaydetsem dediğim bir andı.
Akif Yanbak
hasta da olsak çalışıyoruz, çünkü yazılımcı olmak böyle bir şey
mistletoe🍃
gece gece harry potter izleyesim geldi böyle bir manyak olamaz demeyin, oluyor.
Mona lisa
arkadaşlarımın yüzlerini yakından çektim. böyle bir anda ön kamera açılmış gibi. sticker yaptım. 🤭 ciddi bir konuşma arasında bile yolluyorum. arkadaşlarımın sinirleri çok bozuk. çok sinir bozucu, gıcık, lanet bir arkadaş oldum. :)
Le Petit Mami
mistletoe🍃
evimde böyle bir güzellik var mis kokan.
gulmeksanayakisiyor
biz en büyük kazıkları hep sevdiklerimizden yedik. hiçbir düşmanımız bize böyle bir kazık atmadı. başkalarının mutlulukları üzerine kurulan mutluluklar başkalarının ahı ile sizden geri çıkar. sonra yok küfür etti ayrıldığını insana kotu söz söyledi oluyor. kimseye guvenemeyecekmiyiz 2 yıllık ilişkiden seni çok seviyorum diye ölen insan nasıl hemen başkasını sevebilir. özür dilerim de bunun adı ka.arlik değilse ne bunun adı yasattiklarinizi cekersiniz inşallah
Xena
oda arkadaşımı her an dayak manyağı yapabilirim ve böyle bir şey yaparsam hiç pişmanlık duymayacağım.
Tuhaf Ama Gerçek
"biri sana bunu yapsa hoşuna gider mi?" diyenler var. bunu bize yapacak kadar samimiyeti olan kişiler ile cehenneme bile beraber gideceğimizi bilmiyorlar. hayatları boyunca böyle bir dostluğu, kardeşliği hiç tatmamışlar. https://twitter.com/usainironhead/status/103961635...
Tuhaf Ama Gerçek
Tuhaf Ama Gerçek
homer simpson gerçek hayatta yaşasaydı, böyle bir şeye benzeyecekti.
Tuhaf Ama Gerçek
siemens ceo'su joe kaeser: "çok geç kalana kadar ulusal sosyalizm sırasında (nazi almanyası'ndan bahsediyor) çok fazla insan sessiz kaldı. almanya'da böyle bir şey asla tekrar yaşanmamalı."
Tuhaf Ama Gerçek
hiç zorlanmadan böyle bir şeyi yapması inanılmaz 😱

Tuhaf Ama Gerçek
Ümid Gurbanov
tolstoy videosu instagram'da adım silinerek o kadar çok kanattan paylaşılmış ki kontrolü artık mümkün değil. yorumlara beni etiketleyenler sayesinde görüyorum. anonimleştirmenin çözümü video ortasına adımı sabit şekilde koymak, ama böyle bir çirkinliktense çalınmasını yeğlerim.
Tuhaf Ama Gerçek
böyle bir izdiham görülmemiş
türkiye #Tamam demiş
değiştirme vakti çok gelmiş

trt'nin yayınlamadığı seçim mitinginden bir kare...

yorumu sizlere bırakıyoruz.

Omü Giller
google eart'te gezerken samsun'da böyle bir manzarayla karşılaştım, çok iyiyiz bee 💞

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)