King
böyle bir pislik olamaz!
bugün bir dönerciye gidip tam ekmek söyledim."adam" çıplak elleriyle döneri ekmeğe koyup domates patates ve diğer şeyleride çıplak eliyle doldurdu.bende kendisini uyardım ve leş dönerini bırakıp çıktım.dışarıdan yemek yeme hevesim bu iğrenç karaktersizler yüzünden bitti.İşin vahim yanı bu karaktersizlerden telefonla daha önce sipariş vermiştim.muhtemelen böyle yaptı yine.dışarıdan yemeye zerre kadar güvrnmiyorum sizede tavsiye ederim.
java.lang.IndexOutOfBoundsException
firefly
bir insan nasıl bu kadar kötü birine dönüşebilir? uzmanımız koydu ne demek. her şeyi geçtim müslümanım diyorsun, adam masum bile olsa bir kızı evleneceğiz diye kandırıp zina yapmış. nasıl sahip çıkabilirsin böyle birine. inandığın hangi değerler seni bu kadar kötü yaptı?

https://mobile.twitter.com/ugur_akbulak_/status/13...
hipokratinyegeni
merhabalar sitenizin 2000 li yıllar türkçe pop uzmanı giriş yaptı. bugün sizinle paylaşacağım şarkı tan-yıldızlarda kayar. -da ekini bilerek öyle yazdım çünkü bu şarkının normal ismi hep böyle yazılıyordu.yani official bir yazım yanlışı kendisi. neyse işte 2008 yılında tan kardeşimiz daha önce ferdi tayfur'dan dinlemeye alışık olduğumuz bu şarkıya kendi hareketli yorumunu katarak güzel bir çıkış yakalamıştı. şu şarkıdaki giriş hala favorilerimdendir sdafdasfa

👑 Ef.
aaa bir elamet gelmiş wuhuuu, hangi minnoş yaptı bunu
Kütüphanedeafk
kız bildiğin kütüphanede çatır çatır avon kutusu açılımı yaptı daha neler göreceğiz bir de şu laptoplarınızı çalışma yerlerinde kullanıyorsunuz ya o fareyi kullanmayın abi kullanmayın ahmak mısınız ya ahmaaaaaakkkkk s.ktirin gidin aşağıda pc yeri var oraya
VideoTurkey
çİn'de bir doktor, 5g teknolojisi ile bulunduğu şehirden başka bir şehre bağlanarak bir hayvana cerrahi operasyon yaptı.

ikarus✨
bir arkadaşım var, sürekli iletişim halinde değiliz ama garip bir şekilde ne zaman canım sıkkın olsa bundan hiç bahsetmediğim ve bilmediği halde bana "iyi misin, her şey yolunda mı" diye mesaj atıyor. bu akşam yine aynısı oldu ve bu sefer "nasıl olduğunu, nasıl hissettiğini senden başka bilen var mı?" diye bir soru sordu. açıkcası bu soru bende soğuk duş etkisi yaptı. çok doğru ve mantıklı bir soru. düşünmeye başladım, nasıl olduğumu gerçekten benden başka bilen biri var mıydı...
Ümid Gurbanov
vinni puh hakkında sputnik'e konuştuk, hatta murat hızını alamayıp winnie-the-pooh ile karşılaştırmasını yaptı, ne yalan söyleyeyim güzel de konuştu: https://tr.sputniknews.com/columnists/201811011035...
OMÜ
omü'lü öğrenciler 7 bin tl'lik cnc makinesini 250 tl'ye yaptı. https://goo.gl/98Qez5
Tuhaf Ama Gerçek
tarihte bugün: süpersonik yolcu uçağı concorde ilk uçuşunu londra'dan new york'a yaptı. yolculuk sadece 3.5 saat sürdü. (26 eylül 1973)
Tuhaf Ama Gerçek
ağustos böceğine İşkence

muğla’nın köyceğiz ilçesindeki bir ortaokulda görevli din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni y.d, yakaladığı ağustos böceğini önce masaya bantladı, ardından kulaklık takarak müzik dinletmek suretiyle işkence yaptı.
Gaf Ebesi
herkes ne diyecek?
herkesten ne gördüm ki?
bu herkes dedikleri şey beni üzmekten, hayatımı manasız hale sokmaktan başka ne yaptı?

sabahattin ali
Tuhaf Ama Gerçek
avusturya gp'sinde tetsuta nagashima motoruyla sörf yaptı 🏄https://t.co/mge1s3xl6c

Omü Giller
bu sene üniversitenin yarısını mezun ediyoruz diye bir açıklama falan mı yaptı rektör kaçırdım ben, ulan yeter sahilde yürürken bile üzerime mezun geliyor sanki serap görmeye başladım
Tuhaf Ama Gerçek
muhteşem savunma yaptı ancak rakibin hücum presini durdurmak imkansızdı.

Tuhaf Ama Gerçek
fransız araştırmacı grubu dünyanın en küçük evini yaptı. ev 20 nanometre büyüklüğünde
Tuhaf Ama Gerçek
adıyaman'ın çelikhan ilçesinde tokİ tarafından yapımı süren konutlara 200'e yakın kırlangıç yuva yaptı. kuşların yumurtlama dönemi olması nedeniyle ve yuvaların bozulmaması için inşaat çalışmalarına ara verildi.
Tuhaf Ama Gerçek
bonnie ve clyde, ikisi de müzik yapmayı çok seven, bir gün şöhret olma hayali ile yaşayan gençlerdi. oldular da...hayat bu gençleri tarihin hiçbir şeyden korkmayan ilk soyguncuları olarak tüm gazetelerde boy boy fotoğraflarını yayınlayarak şöhret yaptı.

Futbolovski
3 mayıs 1989 | fenerbahçe kalecisi toni schumacher, 4-3 kazandıkları galatasaray derbisinin 85. dakikasında adeta uzayarak unutulmaz bir kurtarış yaptı. (ali sami yen stadı)

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)