database
oo dedikodu nasılsınız , bugün çok enerjiğim. fikirlerinize sunmak istediğim bir konu var bugün canım sıkıldı piazzada şu geym of bizans filmine gittim. kadroda ki kızların çok güzel başroldeki tolgahan sayışman ile memati abimiz olması ve absürt küfürlü şakalar harici tamamen boş bir film olmuş lakin size bir konuyu belirtmek ve fikirlerinizi almak istiyorum. eskiden bu türkiyede ki televizyonculuk işlerinde nurgül yeşilçay gamze özçelik vs.vs kadınların yönetmenleriyle güzel şeyler yaşadıklarını sonra önlerinin açıldığını düşünürdüm bugün izlediğim filmden sonra farkettim ki bizim ülkede de amerikan havalara iyice bulanmış durumdayız. eskiden filmlerde bu denli çıplaklık yoktu diye düşünüyorum filmin %60 gögüs dekoltesinden oluşuyordu resmen. bu dizi filmlerde eskisinden daha net ve abartı cinsellik muhabbetine ne gözle bakıyorsunuz özellikle bizim ülkenin genç kızları görünüşte '' ıyyy '' derken böyle şeylere bu denli genç neden amerikan bağımlısı soruyorum. mr.robot dizisine takmış durumdayım bu arada lanet amerika lanet kapitalizm.

Yorumlar

foreveralone
bence ortada ıyyyy'lık bi durum yok onlarda ıyyy demiyor zaten üzerlerindeki baskıdan dolayı öyle olmak zorunda hissediyorlar o filmdeki cinsel kısımlar gayet komik kısımlarda bence tolgahan sayismanin kızı tuttukları yerdeki sahne yani abazamsı bi cinsellik değil insan kendini komediye kaptırıp unutuyor filmi kaliteli yapan bu zaten.
misty
misty @misty
2 yıl
eskiden de vardı bu özentilik kendimizle ilgili ortaya koyduğumuz elle tutulur bir dizi ya da film yok bile neredeyse.sözde malkoçoğlu nu izleyip aslında bizden bir unsur bile bulamadığımız filmler var.artık işlerin bu şekilde yürüdüğünü tabii ki onlar da bildiği için bu tarz yöntemlere başvurmaya başladılar.belki çok değişik yerlere çekiyor gibi olacağım ama hangi yabancı film dizi hatta ve hatta çizgi filmini açıp izlersek izleyelim mutlaka bir dini öğe görürüz.adamlar kendi kültürlerini kendi inançlarını sonuna kadar gösteriyor.biz neden bunu yapmıyoruz peki?ama yeni yapılan işlerle biraz biraz biz de yapıyoruz gibi kendimize uygun çalışmalar.giyim konusunda kimsenin kimseye karışma hakkı yok tabii ki.İnsanların özgür düşünceleri.ne benim giyim tarzım bir baskasını enterese eder ne de onun giyim tarzı beni saygı duyar onun seçimi oldugunu kabul ederim.ama bu çalışmalarda sadece seviyesiz küfürleri gereksiz cinsel olayları ve çıplaklığı alt yapı yaparak sanat yapıyoruz demeleri son derece saçma bence.sanat denilen sey soyunularak yapilmıyor sadece.dedigim gibi o kadar saçma ve de gereksiz bu yönde o kadar filmimiz varmış ki görünce ben de şok oldum.bu konuyla ilgili bir programda izlemiştim özentiligin bu kadarı dedim.
tabuttarovasata
İlgi alanı gerçekten sinema olan birinin onca film arasından söylediğin filmi seçmesi ve sonrasında filmden şikayet etmesi düşünülemez . diğerlerini izlemişsindir belki ama gitmeyecektin kardeş bu filme, bu tarz filmler internete düştüğünde bile izlenmiyor , malesef . İnsanın boş bir anına denk gelir,ne bileyim misafirlikte tv'de bu filmlerden biri denk gelir,depresyonun dibindesindir,ya da ağır işsizsindir o zaman izlenir. diğer türlü zaman ve para kaybı . :d
database
@tabuttarovasata1 dört gündür evde yatıyordum ve mr.robot ile birlikte skins izliyip duruyordum dedim böyle olmaz bi dışarıya çıkayım sinemada gösterimde olan diriliş'i netten delibal kardeşim benim dedemin fişi filmlerini da sinemada izlemiştim geriye İftarlık gazoz , herşey aşktan ve bu geym of bizans kalıyordu. İmbd'de ve cinemax.'da okuduğum yorumlardan herşey aşktan'ı kafadan eledim iftarlık gazoz da dram kalıyordu o yüzden bizans'ı izledim ; onca film arasından dediğin 3 filmdi yani :)
ek olarak @foreveralone kardeşim filmi izlerken gülmedim demedim ama espirilerin nerdeyse tamamı küfür ve bel altıydı ( bundan şikayetçi de olmadım ) sadece daha önce izlediğim türk sinema filmlerinde bu denli çıplaklık görmedim onu bildirdim. son olarak @snorlax yeşilçam'daki nü filmleri falan da işin içine katarsak tabii ki bizde de çok ama onların sinema'da değil özel dvd'lerde halkın kendi çabalarıyla arayıp bulduğu şeylerdi şimdi bunu sinema filmi olarak sunmaları garibime geldi teşekkür ediyorum fikirler için