poncik
poncik
1 yıl
selam poncik ruhlu arkadaşlarım. sizinle bişey paylasicam lütfen ciddiye alıp dinler misiniz.sessizlik! olum ben bugun 3.defa aldatildim ya. 3 defa sevgilim oldu o da üniversite de. 3u de aldatti. 1.sni ben bizzat gördüm. 2. duydum sonra gördüm. 3de hiç bi açıklama yapılmadan terk edildim ve her şey çok güzel giderken direkt eski sevgiliyle muhattap oldum. ya ben ne bahtsiz ne şanssız bi insanım. bittiğine üzülüyo da poncikler insan da en en zoru da hepsi mi yalandı diyosun. hadi onu geçiyorum olum biz kimseye güvenemicez mi ya. tam şurası varya nasıl acıyo ama insan alışıyo, hepsi ders sonuçta. ama nolur yapmayın be. iki kişiyi aynı anda yürütmeye çalışmayın. olum çok üzülüyoruz ulan. böyle güzel poncik ruhlu kızları uzmeyin. sıfatınza uysun karakteriniz. neyse işte. şimdi bir an önce toparlamaya başlamak lazım, ele inat. yanımda olur musunuz. ayy tabiki olursunuz... dua edin bana olur mu. lütfen.

Yorumlar

foreveralone
foreveralone
1 yıl
ooo triplekill hayırlı olsun
anonim
anonim
1 yıl
1-2-3 -4-5 devam eder böyle sen doğru erkeği ararsın hep😀
artemis
artemis
1 yıl
ponçij ne itici bir kelime ya.bence konuşma tarzını düzeltsen olum abijim falan olmasın adam seni kadın zannetsin erkek değil.olum nedir ya :d ama ben de aldatıldım ve sevdiğim şeyleri yaparak toparlandım.arkadaşlarım da yardımcı oldular.
yazarfencelebi
hayatım boyunca hiç aldatilmadm zaten aşırı duygusal biri olduğundan ve sevgiyi aski yüce bir duygu gorurum aldatmak insan olan herkese çirkin ve bir eylem ya abi sevmiyorsan ayrıl git başka birini bul madem niye aynı anda iki kişi hem nasıl bi karakter neyse sakinim aldatilmadgm halde aşırı kizgnm aldatanlara çünkü aldatılan insanlar çok kırılıyor hep, sevgi güzel şey lan. seviyorsanz aldatmayin sevmiyorsaniz oyalamayin. sana gelince arkadasm yanindayz elimizden ne gelirse :) bide hobi filan bul kendine kurslara vs git kulüplere gençlik merkezlerine vs :) iğne deliği gençlik merkezi ne mesela yada tegev ne olursa :) kafa dağıtır ve kendini gstrrsn :))
free
free
1 yıl
aldatılmak herke genç erkek ve kızın başına gelir ya :)) aldatılmıyorum diyen kimseye inanmam büyük ihtimal haberi yoktur :)))göründükleri gibi olmalıdır insanlar.
eğer değillerse; hiç görünmesinler daha iyi....!!!
william shakespeare...!!! ama malesef değillerrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
yazarfencelebi
herkes aldatilacak diye bir kaide yok ama herkes o ihtimali vardır ama sevgilim dediğim insanı o kadar tanidgmi dusunurum sadece kendi cinsimi değil karşı cinsimden ilişkilere bakışlarını da az çok yıllardır hakimim ayrıca benim sevgim sevdiğim kisiye sahip olmak üzerine değildir yanı o kişi yanımda olmak isterse olur :) belki de aldatildm hiç haberm olmadı ama tabi bu senin bni tanımadan yorumun hayatımı bilsen böyle konusmazdn :)