anonim
anonim
1 yıl
kızlar neden bu kadar egoist diye yaptığım araştırmada ulaştığım sonuç çok basit biz erkekler kızları cok pohpohluyoz arkadaş onlarda haliyle kendilerini vazgeçilmez sanıp kendilerini everest de hissediyor en basit orneği bir kızla tanısmak istesen %90 cevap terslenmiş bir hal de olur :) yani diyeceğim beyler bu kadar yormayın kendinizi bırakın herseyin hayırlısı :)

Yorumlar

foreveralone
foreveralone
1 yıl
bunu anlamak için araştırma mi yaptın
kirlibeyazkedi
nasıl tanışacağınızı bilmiyor olabilir misiniz :d
bu_hesap_silinmistir
bence yanlış düşünüyosun. şuana kadar benimle tanışmak isteyen ya da benden hoşlanan hiç kimseyi terslemedim. İnsanları kırmamaya dikkat ederim. ve evet sevgilim için vazgeçilmez değilsem defolup gidebilir buna sevgi denildiğini sanmıyorum. aşık olduğun insan senin için vazgeçilmezdir tabii işler değiştiğinde yani karşındaki insan bu durumu batırdığında olayın boyutları değişir.
Gerekovic
Gerekovic
1 yıl
aynı sizin için de söz konusu. biz de senin tabirinle, erkekleri pohpohluyoruz, onlar da kendilerini vazgeçilmez sanıyor. e biz vazgeçince de birden kendini yerde buluyor. "yok! sen beni terk edemezsin! sen beni seviyorsun!" moduna girip burnundan getiriyorsunuz. a bak yalnız bu genel bir düşünce. nasıl desem tamamınız elbette ki böyle değil. biz kızların tamamının senin araştırmana uymadığı gibi. :d
anonim
anonim
1 yıl
nasıl tanışmaya çalıştığınızı sorgulayın önce. neymiş tersliyormuşuz, yok ya. kabul edip konuşunca da 'şuna bak dünden razıymış kesin veriyodur' dersiniz. bu konuda da bir araştırma yapmalısın
anonim
anonim
1 yıl
erkeklerin her fırsatta kullandığı bir terimi yazdım ben. abes olması biçok erkeğin olur olmadık her kıza bu kelimeyi söylediği gerçeğini değiştirmiyor malesef. altını çizerek söylüyorum hepsi demedim biçoğu dedim. bu bana ait bir terim değil, söylenileni söyledim sadece. bu kabullendiğim anlamına gelmiyor bana göre. ama sen öyle düşünmek istiyorsan özgürsün tabiki, saygı duyarım.
foreveralone
foreveralone
1 yıl
kabul edince veriyor nedir ya ben bu kızı geçtim erkeklere soruyorum bunu böyle düşünen varsa az bana laf anlatsın. hayır zaten seviyorsan sevdiginle birlikte olursun sevmiyorsan öyle bi durum olmaz zaten ha hiç olmadi hemen kabul etti fuck buddy olabilir desen hadi buda saçma ama bunuda kabul edelim veriyor ne ya.
anonim
anonim
1 yıl
kadınların haklarını bu kadar savunuyor olman taktire şayan bi durum. haklı olabilirsin, kullanmamam gereken bir kelime kullanmışım. özür dilerim, teşekkür ederim uyardığın için.
lisbethsalander
genelleme yapmamayı öğrenmeliyiz. ancak gerçekten tanıdığın kızlar hakkında belirli çıkarımlarda bulunabilirsin. tüm kızlarla tanıştın mı? hayır. o zaman genelleme yapma hakkın yok.
anonim
anonim
1 yıl
arkadaşlar bos yapmayın çoğunuz sokakta okulda gordugu erkeklere göz ucuyla bile bakmiyorsunuz hep ilk adımı bizden bekleyin zaten :)
alexithymic
alexithymic
1 yıl
ya ne kadar saçma düşünüyosunuz :d güldüm sadece.. tabi erkekler her kıza yazdığı için kızların mantıklı davranıp herkese yazmaması size egoistce geliyo :d tamam gerçekten egoist olanlar var ama her negatif cevabı da "tersledi beni pis egoist" diye düşünürsen yanlış yaparsın. şahsen ben de öyle her yazanla konuşup gereksiz samimiyete girmek istemiyorum. hatta bazen sevgilim var veya birinden hoşlanıyorum yalanını kullanıyorum karşımdaki kırılmasın diye. halbuki karşımdakiyle şahsi bi sorunum da yok herkese öyleyim bunu egoist olduğum için değil kendimce gerçek sebeplerim olduğu için yapıyorum. he bi de herkese cevap verip iyi davrananları da laf etmek gibi huylarınız var o konuya girmek istemiyorum. anonim bayan söylemiş ve bence doğru söylemiş erkeklerin çoğunun mantık o. İronik kişiliklerinizle mantıklı davranan kız arkadaşları böylesine eleştirmenizi kendinizi geliştirememiş olmanıza bağlayıp yavaştan çekiliyorum.. "egoist" kızlarla bol şans sana.