misty
misty
1 yıl
bu sakarlık değil başka bir şey ya ben çözüm bulamıyorum buna bir şekilde oluyor.kafam dağılsın diye sahile ineyim dedim.caddede karşıdan karşıya geçerken fazla hız yapmış angutun biri ışıklarda duramadı ve yandaki aynası koluma çarptı.ben böyle bir acı bilmiyorum bakın.parmak uçlarıma kadar uyuşukluk hissettim.böyle nasıl tarif edeyim anlatamıyorum bile hani birden ayağa kalkınca gözlerin kararır değişik boş boş şeyler olur uyuşukluk onun gibi ama daha kötü.kırık çıkık bir şey yok ama dehşet bir ağrısı var.işık filan dinlemeyeceksin demek ki çünkü birileri dinlemiyor.ya bir adım daha ileride olsaydım ne olacaktı.güya rahatlarım deniz iyi gelir diye çıktım dışarı ama daha sinirim bozulmuş ve hatta daha mutsuz huzursuz eve geldim.dikkat edin dedikodu meclisi bu gerizekalı insanlar yüzünden neler olacağını bilmiyoruz çünkü.ara ara öyle bir ağrı giriyor ki sinir oluyorum daha çok ağlıyorum hal böyle olunca.neyse zaten kamu spotu niteliğinde olmasını istediğim şu yazıyı 52 bin saatte ancak yazdım gidip yatayım azıcık.yazının ana fikri tüm etmenlere rağmen yine de siz çok dikkat edin.esen kalın.

Yorumlar

foreveralone
foreveralone
1 yıl
senin suçun. hemen arayacaksın polisi kontrolsüzce üzerine geldi diyeceksin. o burnu sürtünce yapmaz bir daha. benzeri başıma geldi ev arkadaşımla direk aradık. altındaki dobloyla lamborghini havası vermeye gerek yok
Yabadabadu 🔥
var öyle insanlar malesef. geçmiş olsun, verilmiş sadakan varmış.
ikizler
ikizler
1 yıl
geçmiş olsun...
misty
misty
1 yıl
@foreveralone o an öyle bir şey oldu ki valla sağa sola hiç bir şeye bakacak gibi değildim.olmadı o iş maalesef.ama haklısın sonradan başka birinin canı daha ciddi yanmazdı belki tabii yine olmaz inşallah öyle bir şey.olduğum yerde kaldım yardıma gelen arkadas olmasaydı ben o beyinle o an daha pek de hareket etmezdim zaten.
misty
misty
1 yıl
@bilbakalimbenkimim valla öyle oldu allah korudu teşekkür ederim
misty
misty
1 yıl
@ikizler çok teşekkür ederim
anonim
anonim
1 yıl
dikkatsizsin. dikkat et kendine @snorlax
misty
misty
1 yıl
ben dikkat etsem de olanlar oluyor @anonim_bay kafam dağınıktı sadece ama yine de dikkat ettim
Yabadabadu 🔥
rica ederim :)
anonim
anonim
1 yıl
kafanı takma bir şeye @snorlax adımını dikkatli at fazla yaklaşma yola.
misty
misty
1 yıl
zaten yapmıyorum öyle şeyler @anonim_bay ama bir şeyler oldu bu sefer işte ben de anlamadım bir anda
anonim
anonim
1 yıl
senden değerli değil hiç bir şey o yüzden çok dikkatli ol @snorlax sağlığın daha önemli :)
misty
misty
1 yıl
teşekkür ederim @anonim_bay elimden geldiğince yapmaya çalışırım doğrusun en önemli şey sağlık sıhhat :)
anonim
anonim
1 yıl
evet öyle arkadaşın yalnız bırakmasın seni. tutan birileri mutlaka olmalı sen iyi değil gibisin sanırım @snorlax bacım. hadi eyvallah.
misty
misty
1 yıl
tek olunca öyle oldu biraz da sanırım uyarilabilirdi belki de biri olsa ama öyle @anonim_bay dedim ya pek kafam yerinde değildi belki de benim hatam.