bjk
ben kıskancım arkadaş. 25 yaşındayım ve hâlâ kıskancım. geçer dediler geçmiyor. çok fazla kıskanırım. yapcak bir şey yok. dileyen katlanır. dilemeyen gider. ama seversem çok kıskanırım. sevdiysem çok kıskanırım. belki yanlış belki doğru ama ben kıskanırım. sevdiğim kadının bir başka erkekle samimi olmasını istemem. boş vakti varsa bunu bir başka erkek arkadaşıyla paylaşamam. sevmiyorum ben öyle erkeklerle samimi olan kızları. keskin ve netim bu konuda. belki aşırı kıskancım ama varsın öyle olsun. ben mutlu etmek için elimden geleni yaparım. bir başkası gelip mutlu etmeye kalkışmamalı. ben eğer bir kıza gece yazmıyorsam hiç bir erkek de gelip benim sevdiğim kadına yazamaz gece gece. hatta işi düşmediği sürece yazmasın bile. sosyal hayatı olsun ama kızlardan oluşan bir sosyal hayatı olsun. erkekten kardeş, kanka ve türevleri 'bence' olamaz. ben sevgilisi olan bu derece kıskanç bir sevgilisi olan bir kız arkadaşım olursa anlayışla karşılarım. alınmam, kırılmam, kızmam. yok bunu bu şekilde yapmıyorsa o erkek arkadaş o işte bir şey vardır derim ben. bir kızın erkek arkadaşı isen her halini anlaman lazım. yazmıyorsa yazmayacaksın. varsın çok kıskançsın desinler evet öyleyim. eğer çok seviyorsam ben zaten her zaman her anında her şeyinde yanında olmak isterim. her konuda yardım ederim. etmeyi severim. bir başka erkeğe herhangi bir şeyden dolayı ihtiyaç duysun istemem. elimden geldiğince her konuda her şeyde yardımcı olurum. bunu yaparken gidip kız arkadaşlarımdan yardım almam. gider erkek arkadaşlarımdan yardım alırım. gider onlarla muhatap olurum. ben çok kıskanç biriyim. bu kadar açık ve net.

Yorumlar

kebelek
bu yazıyı sevgilim için kopyala yapıştır yapabiliriz 😄 @bjk
foreveralone
kanka kardeş türevi kişiye göre değişir. erkegin bakış acısına göre değişir. liseden beri kanka gibi kardeş gibi olduğum kızlar oldu benim. benim tarafimdan sorun olmadi hicbir zaman bu dediğini kabul edecek kız bulman imkansız bence. çünkü bu sevgili olmaktan ziyade tutsaklık gibi bisey.
mavimandalena
evet ben de böyleyim karşı taraf benden aynı şeyi beklerse ben de kabul ederim ne yapalım ben de çok kıskancım
ucuncunesilsaglikci
ya ben sevdigim kisiyi gectim azicik biriyle yakin oliyim hemen kiskanabiliyorum ya, ama herkesi herkesten kiskanmam,birini kiskanabilmem icin benimle esdeger nitelikte olmasi lazim,falan filan biseyler iste :)
bjk
bjk @bjk
1 yıl
@foreveralone fikrine saygım sonsuz lâkin bu dediğime göre kız bulmam imkânsız diye bir şey değil. tutsaklık buysa eğer tutsaklık olsun. herkes senin gibi değil sonuçta. ki herkesin düşüncesi farklı. sana göre imkânsız görünen şeyler bana göre imkânlıdır.
bjk
bjk @bjk
1 yıl
sevgilin doğru yolda @kebelek 😊
bjk
bjk @bjk
1 yıl
@mavimandelena karşılıklı olmalı zaten.
bjk
bjk @bjk
1 yıl
@ucuncunesilsaglikci ben o kadar kıskanmam sadece benim olan kişiyi kıskanırım senin ki de iyiymiş yani 😁
ucuncunesilsaglikci
hehehe cevremdekiler iyi katlaniyolae vallahi bana @bjk :d
anonim
ayni ben 😂😊 cok haklisin ne o oyle
bjk
bjk @bjk
1 yıl
bence de yani @ucuncunesilsaglikci senin çevrende olmak istemezdim adagajajsk 😂
bjk
bjk @bjk
1 yıl
haklıyımdır 😎