arsonist
evet köleler bir süredir ortalıkta yoktum sebebi kesinlikle psikolojik bunalımda ya da depresyonda olma sebebim veya kahpe sevgilimin beni terketmesi falan değildir her neyse bu yazıyı neden yazıyorsun efendimiz bize anlatmak istediğiniz nedir sorularının kafanızda uçuştuğunu biliyorum. size bir soru sormak için buradayım. bu soru sizi derin bir suskunluğa ya da uçsuz bir neşeye boğabilir. buradan anladığım kadarıyla zaten çekilmez olan varlığınızı çevrenizdekiler için iyice katlanılmaz bir hale sokabilir. hazırsanız sorayım. ölümün olduğu yerde daha ciddi ne olabilir?

Yorumlar

ceyrekmuhendis
@arsonist birileri kaybedenler kulubu'nu izlemiş sanırım 😊 sende benim gibi açıp tekrar tekrar ve tekrar izliyorsan gel sarılalım bence 😊😊 madem sordun bir cevap vereyim bari.. bu dünyada çaresi olmayan tek şey sanırım ölüm. bu hayatta illaki pişman olacagız. kimi zaman yaptığımızdan kimi zaman da yapamadığımızdan... ölüm gelmeden elimizi çabuk mu tutsak acaba?
arsonist
@ceyrekmuhendis aynen sıkıldıkça izliyorum ya kaybetmek uzmanlık alanımız oldu artık 😁
simyacik
sen kendini ne zannediyorsun uşak. yok köleler yok ben efendinizim. seni kimse takmıyor galiba o yuzden burda kendine bi saygınlık icat etmeye çalışıyorsun. uzun zaman kaybolduğun gibi şimdi gene kaybol. senin gibilere hiç tahammülüm yok..
arsonist
@simyacık senin gibi kültürsüz heriflerle uğraşılmıyor be
artemis
tabi ki de "arkadaş kalalım" cümlesi
dakoh
dakoh @dakoh
1 yıl
soruna cevap: ölümün bir son olmama ihtimali ölümün varlığından daha ciddidir bence.
alpheratz ✨
@simyacik aşk edebiyatı yapmak için siteye girenlerdensin yarin bir gün elinden baska birini bulunca siteye bile girmeyeceksin farklı vizyonda olan insanları eleştirmeye hakkın filan yok.
simyacik
@alpheratz mısın nesin. birincisi belli ki sen kendinde ki bazı cinsel sapkınlıkları bize de yapıştırmaya çalışıyorsun. ben senin gibi eli bi yerlerinde gezenlerden değilim. bu siteye doğrudur aşk edebiyatı yapmak için giriyorum. seninde ne için girdiğin ortada. İkincisi bu ne yazdığını bilmeyen çakma ego sahiplerine saygı duymak zorunda değilim. duymam da. üçüncüsü çok bilmiştir gibi her meseleye böyle anlıyorsun galiba. atlamaya devam et ama ben var ken üçüncü kişi olma. yoksa ne olduğunu bilirsin. o kadar düşüncesi kıt değilsindir herhalde...
alpheratz ✨
4 yıldır bu sitedeyim senin mantiginla sitede insanları (kendince) kovup siteyi ağlama duvari olarak kullandıktan sonra girmeyenini çok gördüm. her kimse farklı bi vizyonu varsa senin ona kaybol demeye hakkın yok. çok bilmis değilim ama sitenin çoğundan daha fazla şey biliyorum bundan eminim. her gecen gün seviye görüyoruz sitede. burası özgür bir platform bırak üçüncüyü sekizinci kisi bile dahil olabilir oradan sadece bakarsın
arsonist
@simyacık yazdığını olumadım bile anlamsız ve boş bir beynin ürünü olduğu şeklinden belli oluyor gardaşım hayatta bol şans sana :)