asdfghj
hakaret olarak algılanmasın ama erkeklerin çok bencil ve nankör olduklarını düşünüyorum. keşke bi şey yapmadan önce karşımdaki ne hisseder diye biraz olsun düşünseler. umut vermek yalanlar söylemek kendine inandırmak o kadar kolay ki sonra hiç bişey olmamış gibi çekip gitmek. sonra ona inandığı için kendinden nefret etmesi insanın berbat bişey işte.

Yorumlar

turevinial
kendi salaklığın için neden bize b.ok atıyorsun. hayatınız olmayan popunuzu dar pantolonla ortaya çıkartmak ve ego tatmini olduğu sürece üzülmeye mahkumsunuz. sizin gibi aptallar olduğu sürece ben de bir başka erkekte aynı şeyi yapacak. sizin egolarınız yüzünden dışarıdaki masum kızlarıda sizin gibi zannetmekteyiz. o yüzden aşkı dış görünüşten iki büyülü sözden ibaret sanan sen ve senin gibiler erkek ve kadını, o yüce ırkları, anıp adımızı ,adınızı kirletmeyin. sen gerçekten aşık olsan onunla geçirdiğin bir dakika bile sana sonradan mutluluk verirdi. kuyruk acınızı burada insanlara laf atarak gidermeye çalışmayın.
Guvenvermiyordemissin
bütün erkekleri aynı kefeye koymayalım lütfen!bence bu siz kızların karşıdakini tanımadan huyunu suyunu bilmeden adım atmanızdan kaynaklanıyor. kısaca hatayı kendinde aramalısın. ;)
iyikalplipsikopat
erkeklerin cogu kadinlari oyuncak olarak gorur bu yuzden hemcinslerime soykirim yapilmasini destekliyorum bu ugurda olebilirim
enguzelmevsimim
yine bir genelleme yazisi ve buralar linç..
karakutuu
kadın erkek diye ayrım yapmak çok saçma insan deyin şuna her insan bir değil bencili de olur fedakari da olur anlayışlisi da olur anlayıssizi da olur. bana neden hep bunlar denk geliyor diyorsan aynaya geç kendine tarafsızca bi bak allah insanın kalbine göre verir .
Rıza Kaan Tangöze
evet bencil ve nankörüm. eksiğin var it, adi, şerefsiz, kahpe ünvanlarını da yakıştıran var. teşekkür ederim.
chen
chen @chen
11 ay
@turevinial allah aşkına kızın yazdıklarından dar pantolonlar giydiğini ya da egosunu tatmin etmeye çalıştığını nerden anladın. bunlar yetmezmiş gibi poposunun boyutunu bile biliyosun. harikasın valla müneccimlik güzel yetenek. sizin gibi kızlar yüzünden demişsin herkesi aynı zannediyoruz demişsin. kusura bakma canım da sen mal mısın. güya kızı eleştiriyon da yaptığın başka bi halt mı sanıyon. mesaj sahibi belki de dünyanın en masum kızı, erkeklere hakaret vari şeyler yazdı diye masumluğunu mu yitirmiş nolmuş. bu kafaya göre 13 yaşından büyük olamazsın

siz de allah rızası için bütün cinsiyetle, bütün insanlıkla tanışmış gibi eleştiri yapmayın ya. sabah sabah içim darlandı yemin ediyorum.
anonim
her erkek oyle degil ayrica her bayan da düzgün değil