hipokratinyegeni
selam,nasılsınız? şöyle geçerken bir uğrayayım dedim. uğramışken beğendiğim bir şarkı da bırakayım :d

omuluarkadas
insanın ablasıyla birbirine benzemesi çok kötü bir durum yaa.. " seni gördüm selam verdim hiç oralı olmadın" gibi sözler işitebiliyorsunuz...
varmiyimki
önceden kadınlara tecavüz edildiğinde şerefsizlerin hep bir savunması vardı açık giyinmişti tahrik oldum şöyle olmuştu tahrik oldum lan pezevenk sürüleri daha dünyadan bir haber küçücük bedenlerden savunmasız hayvanlardan hangi gerekçeyle tahrik oluyorsunuz da tecavüz ediyorsunuz acaba?
omuluarkadas
size yaşam merkezinin önünde başıma gelen bir olaydan bahsedeceğim.. arkadaşlarla yaşama giderken yaşımın önünde sigara içen bir grup arkadaş önüme durdu ve pardon ateşiniz var mı diye sordu. ben de labda deney yaparken lazim oluyor diye çantamda hep çakmak bulundururum. cocuga tabi var dedim çantamda çakmağı ararken gülümseyerek (...) dediler. siz şimdi ne var bunda diyeceksiniz ama çocukların ateşin var mı sorusundan kastı çakmak gibi bişey değil başka bişeymiş😒😒 arkadaşlar neden böyle bir şey yapıyorsunuz yerin dibine girdim! hiç komik değil 👊 o ateşten kast ettiğiniz şeyin yolunda boğulun emi!
omuluarkadas
az önce rastladığım bu yazı üzerine size fen edebiyat fakültesinde olan bir olayı anlatmak istiyorum.. birgün dersteyiz neyse işte vakit geçsin diye hocayla muhabbet ediyorduk. hoca 'geçen yıl ile bu yıl arasında ne gibi farklılıklar var' diye soru sordu herkes söz falan aldı konuşuyoruz. konu ders nasıl işlenmeli anlıyor musunuz gibi şeylere geldi ve oradan bir arkadaş söze atıldı : siz anlatıyorsunuz böyle şeyleri ben bazen anlamıyorum ama arkadaşlar anlatınca anlıyorum dedi. hoca sence ne yapmamız gerekli diye sordu ve çocuk söze atladı : bence böyle şeylere gerek yok dedi (hocayı ve tahtayı göstererek) hoca afalladı nasıl falan diye sordu ve çocuk tekrar etti siz anlatınca anlamıyorum ama arkadaşım anlatınca anlıyorum yani bunlara gerek yok dedi djdjdj
omuluarkadas
finalde “vizede sorduklarım yok sondan geriye çalışın” diyip full vize konularından soran hoca şerefsizliği...
omuluarkadas
hey gidim hey millet sevgilisine h&m’den kontür alıyor ben daha kontür ne onu bile bilmiyorum... çıtayı çok yükseltmişler eyeliner rimel fondöten ruj... ben bu 4’lüye bile alışamadım daha.
Zeze
arkadaşlar bu duyacağımız kaçıncı haber ? erkekler namusumuzdur, bunların abisi babası yok mu ya ? artık cezalar daha caydırıcı olmalı, lütfen erkeklerimize sahip çıkalım 😂 kızlar siz de çevrenize duyarlı olun, bu tür şeyler gördüğünüzde lütfen yardımcı olun 🙏🏻😂 kızlarınızı yetiştirirken erkeği sevmeyi, korumayı öğretin 🙏🏻
omuluarkadas
o zaman en anlamlısından ' senİ sevİyorum' demek lazım 😇🙃
muallim✔
aşk güzeli sevmek değildir, aşk sevdiğini güzel görmektir🌹
bunu idrak ettiğimizde "seni seviyorum" lar daha anlamlı hale gelecek
Zeze
dün akşam saatlerinde bi apartmanın önündeki duvarda bir kedi gördüm. sadece yüzü görünmüyordu. benim (yıllaaar önceki) kedime o kadar çok benziyordu ki, içim acıdı. özlediğimi hissettim. baya özlemiş olsam gerek ki boğazımda garip bi his oldu. o kediyi çok sevdiğimden şimdi bütün kedilerden nefret ediyorum. o bir kediye o kadar değer vermişim ki onun bi ihanetiyle (çocuk aklıyla) bütün kedilere fatura kestim. şimdi ne yaparsam yapayım olmuyor, o her yerde karşıma çıkan tüylü yılışık canlıları sevemiyorum. bunu yazarken bile kaşınıyorum. ne yapıp edip o kediyi affetmem lazım. ama nasıl yapacağım bilmiyorum. böyle oluyor işte, bi şeyi çok sevdiysem affetmem zor oluyor. o benim minnoşum öldü gitti. benim yanıma yanaşıp boncuk boncuk özür diler gibi bakamaz ve ben o yüzden hiçbirini sevemiyorum. hayatta her ne olursa, kim olursa her an hata yapacak bilinciyle sevmek gerek işte, yoksa acıtıyor. kusursuzlaştırmamak lazım işte, yoksa zor oluyor affetmesi.
13. Burç
aslan: bazı arkadaşlıkların, aynı karından doğmuşçasına kıymetli olduğunu biliyorsunuz. ne mutlu size ki yanınızda kardeş görebildiğiniz dostlarınız var. sayıları az belki ama etkileri o kadar çok ki. böyle bir söz uydurdum, hayırsız kardeşiniz olacağına hayırlı dostunuz olsun :)
13. Burç
''ben hala sevdalı, sen hala belalı'' diyen burçlar; aslan -
omuluarkadas
kocaman bir boşluk.. peki....
13. Burç
aslan: adı konulmayan, dillendirilmeyen sebeplerle ilişkiler noktalanabilir. severek ayrılmanın, özlemin yükü bir süre omuzlarınızı çok ağrıtacak, buna hazırlıklı olmak gerekir. zamanla tüm acılarınız soğuyacak, yerini kocaman bir boşluğa bırakıp...
omuluarkadas
güvenmemeyi guvendiklerimizden,sevmemeyi sevdiklerimizden öğrendik...
13. Burç
aslan gizemli burçtur. aslan’ı asla çözemezsiniz.çünkü kimseye pek bir şey anlatmaz.güvenemiyor işte,o kadar kazık yedi ki...ama en çok da güvenmemeyi güvendiklerinden öğrendi.sevmemeyi sevdiklerinden öğrendi aslan.çok derin burçtur aslan,hem de fazlasıyla derin.aslan çok iyi.
omuluarkadas
kızlar enişteniz oluyor cümlesindeki kızlarım..
yolyordam
beyler bu kız yengeniz oluyor cümlesindeki beylerim
omuluarkadas
öğretmenler günümüz kutlu olsun arkadaslar 😊
omuluarkadas
hastaneye gitmeden alerjimi nasıl baskılarım kedi birkaç ağaç çeşidine ve birkaç şeye alerjim var nefes alamıyorum başımı kaldıramıyorum nr yapmam gerek bilen var mı hastaneye gidince iğne yapıyorlar bissürü şey yapıyorlar gidemem ama gitmezsem gecenki gibi son anda gitmiş olmak istemiyorum doktor tam zamanında gelmişsin biraz daha geç kalsan ... demişti. şimdi yine alerjim nükte etti hastaneye gitmek istemiyorum ama nefes de alamıyorum rengim falan değişti grip gibi burnum akıyor sürekli hapsiriyorum öyle yani yarın çok önemli sınavım var hastaneye gidip solunum şeysine maruz kalmak o iğneleri almak istemiyorum yani öncekine biraz yakın durumdayım boğazım falan kıpkırmızı oldu ama çok da kötü sayılmam yani dayanırım (inşallah)