vackheriff
çok özledim. okulu ve içindeki karaktersizleri özlemedim tabi ki. bütün bir atakum sahilini, ağaçları, parkları, yollarını özledim. İçinde bir kaç tane olsa da sevdiğim insanları ve anılarımı çok özledim. yakında geleceğim. sana söz sana yemin!
ekmeksarap
yakında bahriyeliyiz omüdedikodu ailesi😂
ayyuzluguzelkoncuy
koskoca bir yaz bitti ve çok yakında çile dolu samsun günlerine döneceğim. allah'ım hiç özlemedim yaa. neyseki son sene. yeni gelenlere de allah sabır versin 🙇
Артем
olm bu sabah eski manyaklıklarımdan bazılarını tekrar yaptım şuan çok mutluyum :d kumda oynaşan köpekleri barış gücü misali ayırıp onlarla kumlarda yuvarlandım sonra benim çocuğum kıskandı tabi sarazenleri kudüsten kovalayan haçlı ordusu gibi kovaladı onları.2-3 kişiye musallat olma şansına eriştim birde yanlarına sessizce yaklaşıp günaydın gençler dedim birazcık korktular sonra bunlar bana alıştı tabi bi süre bunlarla takılıp yoluma devam ettim,giderken anadilimde şarkı söylüyordum ve birden kendi dilimde bana küfür edildi içimden olm noluyo lan diye geçirirken sesin geldiği yöne döndüm ve çocukluk arkadaşımı gördüm ettiği küfüre karşılık verdikten sonrs konusmaya başladık buraya taşınmış,evlenmiş olm adam evlenmiş lan duyunca çok şaşırdım yaşıtlarım evlenip yuva kuruyor ama ben hala çamaşır makinesinin bütün fonksiyonlarını bile kullanamıyorum :d bu durum beni baya bir düşündürdü ve bunaldığımı fark ettim şuan yoksayıp umursamasam bile çok yakında bunu tekrar düşüneceğim karakterim yüzünden eninde sonunda bunu düşünüp buna çözüm bulmam gerekecek ama şuan için umursamıyorum :d şimdi de koşuya çıkacağım sahilde yeşil bulanık bir şekil görürseniz o benimdir artyom diyin dururum :d otururuz neyse kısaca nasıl hissettiğimi paylaşmak istedim hepiniz fişek gibisiniz seviyorum sizi dikkat edin kendinize
Tuhaf Ama Gerçek
pek yakında kurumsal firmalar ürün lansmanlarını bu taktikle yapablir 😂👌 https://twitter.com/NisanurrrGuler/status/10320406...
Beginnerdoctor
üniversite sınavı sonuçları açıklanmış yakında buraya çok kişi düşer gsgsgsg
ikizler
bugün size bir mekandan bahsedeceğim. burası benim istediğim tüm özellikleri barındıran bir yer. muhabbet edebileceğiniz güler yüzlü çalışanların olduğu, ne tenha ne çok kalabalık, arkadaşlarınla gelip güzelce muhabbet edebileceğiniz, çay,kahve içebileceğiniz, oturup güzelce ders çalışabileceğiniz, kitabınızı okuyabileceğiniz, yazın sepserin kışın da sıcacık olan bir kitapevi burası. "tdv samsun kitabevi". burası samsunda çay ocakları hariç müdavimi olduğum tek mekan sanırım. her müsait olduğumda soluğu burada alıyorum diyebilirim. gelip kitabımı okuyorum, ders çalışıyorum, bir şeylerle uğraşıyorum. ben de burayı keşfedeli 2 yıl oldu aslında. bir gün bir arkadaşımı görmüştüm burada. yanına girmiştim hoşuma gitmişti o an için. ama asıl müdavimliğim bu senenin başında başladı. boş oldukça kaçıp kaçıp geliyordum buraya. vize, final ne varsa burada çalışıyorum. zaman geçtikçe çalışanlarla da iyice ahbap olduk. artık kitapevi benim oldu gibi. çayımı falan kalkıp kendim alıyorum bazen. yakında bakarsın satış yapmaya bile başlarım. bir tarafı kafe bir tarafı ise kitapevi. beni de çeken noktası orası zaten. bir sürü kitabın arasında rahatça takılabiliyorum. canım sıkıldıkça kalkıp dolaşıyorum rafların arasında. mezun olduktan sonra da özleyeceğim yerlerden birisi olacak kendisi. bakarsın mezun olduktan sonra da samsunda kalırım da ayrı da kalmam buradan ha. ne dersiniz?... :)
Tuhaf Ama Gerçek
bu durumda pek yakında elektriğe de sağlam bir zam gelmesi kaçınılmaz.
Tuhaf Ama Gerçek
3d hologram teknolojisinin geldiği son nokta. yakında eminönü'nde 10 tl'ye satarlar.

Medyanoz
yakında yayına başlayacak olan yeni haber kanalı tr24, ntv'den ayrılan deneyimli ekran yüzü ile anlaştı. http://medyanoz.org/Haber/18842/ERHAN-ERTURK-UN-YE...
Biliyor Muydunuz
yakında türkiye pazarında da hizmet vermeye başlayacak olan amazongo!

Medyanoz
yakında yayına girecek olan yeni haber kanalı tr24'ün üst düzey kadrosu belli olmaya başladı. http://medyanoz.org/Haber/18823/TR24-UN-KADROSU-BE...
Tuhaf Ama Gerçek
columbia üniversitesi araştırma görevlileri kök hücreden 9 hafta içerisinde yeni bir diş üretti. çok yakında uygulamaya alınacak teknoloji ile artık pahalı diş ameliyatı yerine kök hüresi ile bebekler gibi diş çıkarabileceksiniz.
Tuhaf Ama Gerçek
columbia üniversitesi araştırma görevlileri kök hücreden 9 hafta içerisinde yeni bir diş üretti. çok yakında uygulamaya alınacak teknoloji ile artık pahalı diş ameliyatı yerine kök hüresi ile bebekler gibi diş çıkarabileceksiniz.
13. Burç
balık: ekmiş olduğun iyilik tohumların meyvesini verebilir pek yakında. yardımların neticesinde düze çıkan insanlar sana olan minnetlerini göstermeye başlayabilirler. vicdani olarak kendini iyi hissedebilirsin.
ladylazarus
merhaba sevgili dedikodu sakinleri !

umarım iyisinizdir. ben şu sıralar oldukça huzurlu günler geçiriyorum. bir yandan da bu kadar huzur fazla, acısı bir yerden çıkar muhakkak diyerek endişeleniyorum fakat anı yaşamak taraftarıyım. saçımdaki açık renk sarıları beyaz sanarak oldukça hüzün dolu günler de geçirdim sdfgdk. bu vesileyle sağlıklı yaşama da atmış oldum. şekerin cazibesine gözlerimi yumarak sebzelerle aşk yaşıyorum. avokado ve yulaf ezmesi yemek zorunda olmak dünyanın en 'dışkısal ' -kibarlık - şeyi. bir an önce yüzme kursu olayını da halletmeliyim. denizi o kadar özledim ki.. hava ısınana dek özlemimi böyle gidermeye çalışacağım. yağlı boyaya da başladım, ilk denemem ben dahil herkesi şaşırttı. yakında herhangi bir uzvumu kesip bir jigoloya göndermeyi düşünüyorum zira sanatçılar ve seks işçileri toplum tarafından aynı şekilde reddediliyor (van gogh için saygı duruşu). tuvallerim hazır, yarın yeniden çizmeyi düşünüyorum. kemanımı da alırsam ölmeye hazır duruma geleceğim.

three billboards outside ebbing missouri ne hayal kırıklığıydı ama.. fragmanına bakmadan mı gittim anımsamıyorum fakat oyunculukların şahaneliği dışında tam bir düş kırıklığıydı. frances mcdormand oscar' ı sonuna dek hak etmiş dedirtti aynı zamanda. sam rockwell' e de benden bi ödül ! senaryoyu oyunculuklar kurtarmış sahiden. samsun' a filmler bu kadar geç gelmese keşke, şimdi de bir belgesel bekliyorum.

ayrıca mesaj kutusunu en az kullanan üye benim muhtemelen, neden hala bakımda, saçlarım bu yüzden beyazlarsa admin sorumludur. bu kadar gevezelikten sonra düzenli olarak izlediğim, dünyanın en minnoş reklamını bırakıp gidiyorum :Tuhaf Ama Gerçek
siz hiç taksicilerin yaptığı bu "terör" eylemlerini eleştiren bir siyasetçi gördünüz mü? akp'li vekil sürekli saldırıya uğrayan uber için "bunlar kamu güvenliği için tehdit" diyor, chp'li vekil "bunlar soyguncu" diyor. yakında uber gibi platformları yasaklarlarsa şaşırmayın.
Tuhaf Ama Gerçek
uber, yakında sürücüsüz araçlarını kullanıma aldığında acaba uber şoförleri taksiciler'e karşı uber'in yanında durdukları için pişman olacak mı?
13. Burç
yengeç: gönülden istediğiniz şeyler sonuçsuz kalınca büyük bir karamsarlığa düşüyorsunuz ki bu çok normaldir. ancak size gökyüzünden bir umut var. yakında, aşkta olmasa da iş de güzel şeyler olacak. olmayacak dualara amin diye tüm yengeçlere de buradan selam gönderiyoruz.

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)