Police in Wonderland
merhabalar ahali. sizden gelen yoğun talep nedeniyle sitemize üyelik sistemi getirdik. ayrıca tasarımda da birçok düzenlemelere gittik. hoş oldu sanki, değil mi? dilerseniz yeni sisteme dair birkaç satırbaşı vereyim; • üyelik sistemi ile artık gönderilerinize gelen yorum ve beğenilerin takibatını yapmanız mümkün olacak. • üyeler site içerisinde yaptığı aksiyonlarla(ileti gönderme, yorum yapma, beğeni alma) puan ve puanlar kazanacak. • kazanılan puanlar site içerisinde üyelere çeşitli ayrıcalıklar sağlayacak. (sohbete katılma, anket açma, üyeler arası özel mesaj, otomatik onay gibi) • ayrıca hazırlayacağımız puan harcama sistemi ile biriken puanlarınızla çeşitli hediyeler, promosyon ürünler, etkinlik biletleri, sürpriz menüler ve daha birçok şey elde edebileceksiniz. • şimdilik gönderilerde 80 karakter alt limiti var ama kısa süre içinde onu samsun'un plaka kodu olan 55'e indireceğiz. :) henüz sistem tam olarak oturmadığındam sitede gördüğünüz problemleri veya önerilerinizi bize raporlarsanız çok sevinirim. aslında çok daha uzun yazacaktım ama 16 saatlik uykusuzlukla yazdığım bu iletinin altında sorularınıza elimden geldiğince cevaplamayı tercih ediyorum. omü dedikodu'nun bugünlere gelmesinde emeği olan siz değerli üyelerimize teşekkür etmeden bitirmek istemiyorum. saygılar, sevgiler.

Yorumlar

akortsuzdusunceler
türkçe karakter ve büyük küçük kullanıcı adında kullanılamıyor. 1 ketelik kullanıcı adı düzeltmesi yapın bence, 80 karakter az değil mi??
feedback
1) nicklerde büyük harf ve boşluk kullanılamıyor, kullanabilsek güzel olurdu.

2) karakter limiti olayına pek sıcak bakmıyorum.

3) gönderilerde tarih ve tam olarak saati yazması çok güzel olmuş ama yorumlarda neden yazmıyor?

4) arama motorunu kaldırdınız sanırım, göremiyorum.

5) şu ana kadar atılmış toplam mesaj sayısı yazıyordu önceden aşağıda, onu da kaldırmışsınız. gerçi bu pek önemli değil ama istediğimiz sayfa sayısını yazarak direkt oraya gitme seçeneği olsa güzel olur. misal şu ana kadar 500 sayfa mesaj atılmış olsun, 3er 4er giderek 250.sayfaya nasıl varacağım nostalji yapmak istesem. (telefon için bahsediyorum, pc& #39;de belki linkte page olarak görünüyor olabilir ama telefondaki uygulamada böyle bir çözüm yolu yok.)
feedback
6) çevrimiçi olanların sayısı da görünmüyor sanırım.
7) unlike/beğenmedim/nefret ettim/ ya da o butonun adı her neyse, bence kalkması kötü olmuş. o butonun varlığı insanların o gönderiye olan yaklaşımlarını daha iyi anlamamızı sağlıyordu bence.
syntaxerror
admin mesajlardaki/yorumlardaki saat yanlış yazıyor.
mayk
@syntaxerror1 saati düzelttim.
anonim
1 ama hala tesekkur etmemissin :)) 2 populer butonunun rengini sevmedim bunun disinda planlanan ve yapilan hersey sahane :)
leopar
artik sohbete herkes katilamiyo mu
ozelkarakter
yalnız hala teşekkür gelmedi 😂😄😎 elinize sağlık admin 👍
artemis
siteyi beğeniyorum adminciğim amma velakin mesela bir örnek vereceğim.bir mesajda gereksiz sohbet 80 yorum falan oluyor biraz sevmedim.konudan tamamen uzaklaşma oluyor.eee sen naptın bugün nasılsın vs. bu konuda hafif bi şakayla karışık uyarı gerekmez mi yani konudan kopmadan gerekli yorum yapılıp kapatılmalı.ya da ben bu işlerden pek anlamıyorum :d söyledim sadece normal de olabilir bu ben fikir belirttim minicik karşı gelmeyin sizi banlarım he :d:d