azeriboy
azeriboy
1 yıl
benim paylaşımımın altına bütün acısını hırsını döken,tripler atan bazı(yeni, anonim ve eski arkadaşlar).ya şu @fenerlipizzagil @unni @snorlax @orlitorenk @ikizler @sessizkadin @mahserinucuncuatlisi @flu @koalamisali @omuluarkadaş @pckurdu @pire arkadaşlarınıza bakın öyle haraket edin.bu sayfanın da bir adabı usulü var arkadaş bakın bakalım bu kişiler nereye yorum yapıyor neler paylaşıyor samimi olun etrafa ergen gibi tripli yorumlar atarak bir yere varamazsınız bıktım sizden :)) çok küfür etmeden eleştirileri aliim :)

Yorumlar

Sessizkadin 🕵️‍♀️
aynı durumdan bende muzdaribim 😀 ama artık onlara da teşekkür etmekten fazlasını yapamıyorum. çünkü hiç vazgeçmiyorlar 😂😂
flu
flu
1 yıl
başta bizden yakiniyosun sandim diyorum ben ne yazdim bu cocugun yazılarının altına diye düşünmeye başladım korkuttun azeriboy😅😅😅
fenerlipizzagil
samimiyet her şeyden önemli bence samimiyetsizleri boşver ne yazık ki her tarafımızda var onlardan..
ajumma
ajumma
1 yıl
ay tşk ^^ bence de ya çok atarlılar biraz sakin ve rahat olun ya :d
Sessizkadin 🕵️‍♀️
@flu aynı hisse bende kapıldım 😂😂
fenerlipizzagil
@flu @sessizkadin yalnız değil mişim sevindim😄
mahserinucuncutatlisi
keşke nickimi doğru yazaydın 😂😂 mahserinucuncuatlisi değil tatlisi olacak 😂
orlitorenk
orlitorenk
1 yıl
eyvallah kardeşim güzel yorumun için. kahretsin ben hep böyleydim ve çok mütevazi bir kişiyim 🤓😄
snorlax
snorlax
1 yıl
teşekkür ederiiim 😊 biraz sakin olmakta fayda var bence de.
beyaban
beyaban
1 yıl
kardeş kusura bakma ama adminin belirlediği dedikodu kurallarına uyulduğu sürece isteyen herkes istediğini yazar , kim nereye yorum atmış kim neyin paylaşımını yapmış diye tek konu üstüne toplanıp hep aynı tarz şeyler yazıp zenginliğini mi azaltalım buranın ? bırak 1ler liseden gelme ergenliklerini yaşasın , 2ler alışmış gibi davransın ring aşklarını yazsın , 3ler sevgili bulup buraları unutsun 4te ayrılıp aşk acılarını yazsın , uzatanlar bu böyle olmaz diyerek tecrübelerini yazıp yol göstermeye çalışsın , kısacası kurallara uyulsun , kalanına karışmayalım :) bu arada yazdığın isimler de çok iyi yazarlar , sen yazarken haberleri olmasa da iyi yandaşlar göstermişsin :))
anonim
anonim
1 yıl
ne yaptı bu anonimler sana hayırdır😅
anonimmisali
anonimmisali
1 yıl
ponçik azeri bey 💞 arkadaşlar anonim olunca da nickinizle de yazınca da biz sizi tanimiyoz sonuçta rahat olun burda samimiyet lazim bize
azeriboy
azeriboy
1 yıl
@beyaban tamam beni kimsenin ne paylaştigi ilgilendirmezde benim paylaşimimin altina saçma sapan şeyler yazma haklarininda olmadığını düşünüyorum açikcasi. @mahserinucuncutatlisi kusura bakma isim uzun oldugu icin goz yanilgisi.
Rıza Kaan Tangöze
kardeşim bi tabir vardır cahile he demek sevaptır diye. he de geç cennet garanti :d
omuluarkadas
omuluarkadas
1 yıl
başta ben de naptim da bizden yakiniyosun diye bi şey ettim ama yakinmiyormussun yanlış anlamışım ajsjsn hakkını yemiş oldum helal et :)) bir de yaaa çok teşekkür ederim klavyene sağlık :)) bir de omuluarkadas olacaktı ama olsun :))
ikizler
ikizler
1 yıl
teşekkür ederim beni böyle gördüğün için. sitede biraz değişikler oldu son zamanlarda. ama yine de güzel muhabbetler dönüyor ve seviyorum bu siteyi :)
pckurdu
pckurdu
1 yıl
bende ilk başta bizden yakınıyorsun diye anladım. 😄 ama teşekkür ederim. 😄bence bu ortam için söylenecek en güzel söz,
evvela samimiyet.. 😏✋
pire
pire
1 yıl
@pire sevindim şu an teşekkür ederiz düşüncelerin icin