Konçuy
türkiyedeki en kötü fakültede okuyorum. bu kadar kalitesiz eğitim olmaz.seneye zaten iyice rezil bir hale geleceğiz ne diyim ki?

Yorumlar

anonim
ya siz bu samsunu sevmiyorsunuz ama kurban olun yani samsunun beste biri buyuklugunde bi sehirden yatay geldim yatip kalkip sukrediyorum
Gerekovic
anonim_bayan kiz samsun'a demiyor. carsamba'da bulunan hukuk fakültesine diyor. ve @afbyenisi şu an o fakültede verilen eğitim çoğu fakültede verilen eğitimden daha iyi. özellikle ceza alaninda. ayrica disaridan gelen hocalarimiz da bize eksiklik hissettirmiyorlar. evet hoca eksigimiz mevcut. bundan ben de sikayetciyim ama kalkip da senin "en kötü fakülte" nitelendirmeni yapmana izin vermem canim. öyle bir nitelendirmeyi hak etmiyor o fakülte. geçiş yapabilirsin istersen. hem ösym puaninla hem de ortalamanla. sen seç. ayrıca asistanlarimiz da iyi asistanlardir. hocalarini pek aratmazlar. bilgidirler. seneye öğrenci almayacak yüksek ihtimalle. ama bu kadar ezmeye calisma fakülteni.
mimarlique
@anonim_bayan arkadaş samsun'u kötülemedi zaten dikkat edersen fakülte diyor. şehir güzel olunca eğitim iyi mi oluyor, mantık ?
anonim
anonim haklı krdş nryini beğenmiyon samsunun tamam belki bi anadolu bi gazi değil ama yinede gayet iyi bence ha daha iyisini istiyosan çalışır gidersin 😑😶
parpali
bölümüne göre değişir
neutron
çarşambada okumak cidden çok kötü bir şey olsa gerek ya. bi samsunlu olarak hiç sevmiyorum çarşambayı
Gerekovic
@neutron kiz fakülteyi kötülüyor abi. yerini kotulemiyor bu mesajında. olayi baska yere cekmeyin.
anonim
samsun derken okulu da kastettim her yönden samsun on numara şikayet etmeyin önünüze bakın
odinson
kızın eleştirisi "fakülte" üzerine ve eğitiminden veryansın ediyor. bunu samsun algılayacak kadar ne yaşadınız hayatta? eldivenle mi sevildiniz de millete gereksiz salça olup dışa vuruyorsunuz?
anonim
ya hayret bişe gelmeseydiniz o zaman iyi araştırıp başka bi okula gitseydiniz
anonim
@mimarlique allah aşkına bana şehri kötü olup okulu iyi olan bi fakülte söyle, hocası bile olmuyo bazı derslerin başka şehirlerden toplama getirtiyorlar neyse yaşamayan bilmiyor ezber laflarla burda konuşmayalım
✔️
seneye ne olacakmış ?
Konçuy
öncelikle bende samsunluyum kendi memleketime laf söylemem zaten. benim eleştirim çarşamba da olması nedeniyle hoca yoksunluğu çeken ve bu yüzden eğitiminin gittikçe kalitesizlestigi fakülteme.sene başında çok seviyordum hocalarimiz ders kacirmiyorlardi.ben birinci sinifim ve namik hocanin ününü duydum evet.fakat sorun şurda başlıyor. seneye namık hoca yada yılmaz hoca olmayacak.yerine onlar kadar donanımlı birilerini getirebilirler mi bu kısa sürede? seneye öğrenci alinmayacak olmasinin sebebi kim?hoca eksikliği değil mi? asistanlarimiza ve hocalarimiza laf ettiğimiz yok ki.ayrıca ben burayi sevmesem gelmezdim ki. puaninin cok üstünde olan bir puanla geldim burdan vurmata calismaniz çok ayip.demek istediğim sey şey benim derdim fakülte değil gittikçe fakültemizin sona doğru sürüklenmesine sebep olanlar. gelip gelmemem konusunda sizin bir söz hakkinizin olduğunu düşünüyorum @anonimbayan. gitmek isteseydim giderdim ya da giderim ganom kötü değil. ben burda iyi bir eğitim almak istiyorum sorun bu. @neutron @onumarkamsobee @mimarlique @odin @degisikbiradam
çarşamba evet sosyal olunabilecek bir yer değil ama emin olun okulumu sevdikten sonra umrumda olmuyor fazla.yeter ki hoca gelsin.
Gerekovic
"türkiye'deki en kötü fakülte" demeyecektin o zaman. sen bunu diyerek fakültedeki asistanlara da hocalara da laf etmis oluyorsun. ben de bu yuzden sana yaziyorum. hoca yoksunluğu yüzünden öğrenci alınmayacak, bunun farkindayim. üstüne yilmaz hoca kesin olarak yok. namik hoca ise meçhul. olacak gibi duruyor. fakat yerine daha iyi bir cezacinin gelecegini söylüyordu. emin değilim bundan. onun dişinda dersinize girecek olan asistanlar iyi asistanlar. bir iki asistan disinda. derdini yanarken, daha düzgün yanmalisin.