limos
İnsanlar keşke sinirlenince beş dk boyunca fareye dönüşse. sinirlenince dönüştüğünüz diğer şey beni çok korkutuyor. kavga etmeyin lütfen arkadaşlar ( özellikle erkekler) kocaman adam olmuşsunuz konuşun ya da şikayet edin. kavga etmek ne ya hirbo musunuz siz? etrafta çoluk çocuk var (ben). psikolojimizi bozmaya ne hakkınız var. ha illa kavga edecekseniz uygun bir ahır oluşturulsun her il ve ilçenin merkezlerinde. orayada gidin kendinizi tokatlayın kum torbasına kafa atın ne biliyim yapın işte bir şeyler.
limos
10:00 ve 20:00 arası saatlerde yaşayamıyorum. erken yatmaya alışmak için 24:00 da uyuduğum için ben genel olarak yaşayamıyorum.
limos
selam nasılsınız?bugün biraz güzellik ipuçları hakkında konuşalım. ucuz makyaj malzemeleriyle akşama kadar kendimi boyuyorum. tabi mükemmel derecede yetenekli olduğum için çölde bedevi makyajında bir numara oldum. uzmanlar bu makyaja dumanlı göz makyajı diyor. ucuz make up sonrası bebek poposu cildimde oluşacak hasarın önüne geçmek için doğal maskelerle güzelliğime güzellik katıyorum. bugün sizlerle doğal maske tarifimi paylaşıcam. malzemeler; yoğurt, bal, tarçın (önce bunları karıştırıp tadına bakın sonra diğer malzemeleri ekleyin) 3 damla limon, kahve, 3 damla zeytinyağı, zendeçal tozu, gül suyu, karbonat... daha önce duymuş olduğunuz cilde iyi gelen ne varsa onları da katabilirsiniz. zaten maskenin sırrı bu. cilde iyi gelen her şeyi yüzüne sürmek. çok işe yarar bir maske değil. doğal güzellikmiş falan boş iş. güzel olmak isteyen herkesi estetik olmaya davet ediyorum. arslan İbrahimoğlu'nun başarılarını bir araştırın derim. doğal bakım kürlerinden çok daha iyi iş çıkarıyor. böyle işe yarar bilgilerle ilgili daha fazla yazı istiyorsaniz beğenip paylaşmayı unutmayın. haftaya görüşmek üzere💜
limos
benim yaptığım yemeği asla beğenmeyen babama yemek yaptım ve bu sefer yaptığımı ben bile beğenmedim. meyve bıçağıyla beni doğrayıp mangal yapmasından korkuyorum. şimdi bu anekdotum üzerine bir şey söylemek istiyorum. arkadaşlar b*k gibi beslenme sonucu insan tat alma duyularını kaybediyor. bir yemeğin piştiğini tuzunu asla anlayamıyorum. börgörkönk ve türevlerinden vazgeçip evde yemek yemeyi öğrenmemiz lazım. #kahrolsunfastfood
limos
eski sevgilim karısı ve oğlu. benden sonra hayatı düzene girdi adamın. evlendi çocuğu oldu. ben hala okul bitsin de iş bulup para kazanayim derdindeyim. sen 14 yaşımdın nick. ühühühü ağlamıyorum gözüme mutsuzluk dram ve trajedi kaçtı.
limos
herkes kendini dünyanın merkezi sanıyor ama üzgünüm dünyanın merkezi sadece çorum ve yine üzgünüm ki dünya sizin etrafınızda da dönmüyor. bunlar çok üzücü bilgiler sizin için farkındayım ama kudurmanızda bir sakınca görmüyorum.
limos
samsun'da uykum gelmeyeceğini bilsem sabaha kadar gezerim deli danalar gibi çorum'da saat 9 da dışarda olduğumu öğrenen annem kalp krizi geçiriyor. alışkınım ben bir şey olmaz sakin ol diyorum babam arkadan lanet olası pis zenciye söyle amcasını arasın otobüse binmesin diyor. lan ailemin fertleri insanların bacağı kadar kolum var bana bir şey olmaz. bir relaks yaaaw. dayak yemek isteyen kendini tokatlasın bir zahmet😏😎
limos
matematik çalışmak için önce bir kendimi deneyeyim dedim. neleri hatırlıyorum neleri yapabiliyorum diye deneme çözdüm. 50 soruda 11 doğru 2 yanlış yapabildim. neyse baştan başlıyorum çarpım tablosundan 😑😑😑
limos
... şimdi yeni zelanda da olmak vardı
thyke
limos
kahkül "kestiğimi" duyan instagram whatsapp facebook falan hepsi çöktü. allah belamı versin ve özür dilerim sosyal medya.
limos
kendine saygısı olmayan bir insanın yapacağı şeyleri yapmaya tam gaz devam ediyorum. gerçekten beni yapamamışlar olmamışım ben. ailenin en büyük çocuğu olmanın azizliğini yaşıyorum. keşke üzerinde biraz düşünülmüş ya da daha önce denenmiş bir eser olsaydım. bir insan kendi kendine nasıl bu kadar zarar verebilir. tam şuan biri böğrüme bıçak saplamalı ve ben daha fazla kendime katlanmamalıyım. kendi kendime kahkül kestim... ben kendimi ne sanıyorum acaba. kimim lan ben kimim de kendi kendime kahkül kesiyorum. allah belamı versin ve özür dilerim. İşte benim kuaförüm olan kendimin allah belasını versin tekrardan. naptım lan ben naptım. nedeeeeen nedeeeeen nedeen diye çığlıklar atmak istiyorum. neyse arkadaşlar kese kağıdı olan var mı?
limos
dağınıklığımız ve üşengeçliğimiz probleme yol açıyormuş huzursuzluğumuz ondanmış. buna ben bile inanmam. kudurmayın geçimsiz ve pis olduğunuzu kabul edin. ( arkadaşlar bu bir genellemedir!!! genelleme dışında olduğunu düşünen geçimli ve temiz beyler olay çıkarmadan olay yerinden ayrılsın lütfen )
limos
gerçekten bir erkekle aynı evde yaşamaktan mutlu olan var mı? abi kardeş baba eş hiç fark etmez. bir erkekle aynı evde yaşamak öldürür. tercih edebilenler lütfen tercih etmesin.
limos
gerçekten bir erkekle aynı evde yaşamaktan mutlu olan var mı? abi kardeş baba eş hiç fark etmez. bir erkekle aynı evde yaşamak öldürür. tercih edebilenler lütfen tercih etmesin.
limos
samsun- çorum otobüsünde yaş pasta seyahat ediyor. şu şehri yormayın be ablacım. allah'a şükür pastahane mevcut şehirde. yaş pasta kuru pasta oldu zaten gelene kadar. neyse çorum'da onlaynim dayak yemek isteyen kendini tokatlasın.
limos
serdar ortaç'ın şarkılarının anlamsız sözleri olduğuna bizi kim ikna etti¿ hayatımda daha anlamlı şarkıları olan birini daha dinlemedim. artık kudurmasınlar ya. serdar ortaç bebeğim oldun.
limos
john wick: chapter 3 - parabellum izliyorum arkada sürekli ceza - fark var çalıyor.
limos
iki kere katıldığım samsun gençlik festivalinde manga çıktığı zaman yanımda mutlaka manganın şarkılarını fermandan daha iyi ezberlemiş birisi bulunuyor. eşlik edersin anlarım ama bütün şarkıları kulağımın dibinde baştan sona söylemenin mantığı ne¿ belki biraz da fermanı dinlemek istiyoruzdur¿¿¿¿ tamam en çok sizin ezberiniz kuvvetli tamam.
limos
gök gürültülsü sakin ol be kardeşim ne o öyle bangır bangır
limos
babannesini gondikleme tehtiti işe yaradı şuanda yağmur yağıyor 😎 biz tehtit edersek babannenizi evden alırlar herkes babannesine dikkat etsin iyi geceler
limos
samsun iyisin hoşsun da havadaki neminin babannesini gondiklesinler
limos
samsun iyisin hoşsun da havadaki neminin babannesini gondiklesinler
limos
limos
@limos
Serdar Ortaç dinleyicisi ve sevicisi *İşim olmaz benden de güzeli yok bu bakımdan benden çok üzeni yok*
2016 Girişli