limos
bugün biraz küfürler hakkında konuşmak istiyorum ama buranın yaş ortalaması benim boyumu aşıyor maalesef. abiler ablalar derken insan ister istemez utanıyor. ne kadar anonim olursan ol insan da az ar namus utanma haya falan olmalı. neyse bir sözlüğe bakayım en sevdiğiniz küfür başlığı girilmiş mi???
limos
en son buraya gireli 888 gün oldu sanıyordum. daha 9 gün olmuş... bu sitede zaman akmıyor. her şey oldukça yavaş ilerliyor. uzun zamandır ihtiyacımız olan şeyi bulmuş olabiliriz. dışarda zaman şipşakşok geçip gidiyor. noluyo lan demeye kalmadan gün bitmiş oluyor. ölüm yaklaştığı için bir yandan mutluluk yaşasak da diğer yandan fazla hızdan başımız dönüyor. biz kim miyiz? seküler ortamda muhafazakar muhafazakar ortamda seküler kalan kajdhakjsja şaka şaka ben her türlü muhafazakarım elhamdülillah çok şükür. öyle öbür dünyadan bağımsız yaşam maşam bize ters. gerçi dün aldığım bir habere göre cennete gitme ihtimalimde hızlı bir düşüş yaşandı ama halleriz. namaz abdest o bu şu ne gerekirse yapıp o cennete gireceğim inşallah amin.
limos
slm nbr nasılsınız? beni alakadar etmiyor ama girip bakmışken bir sorayım dedim. beni soracak olursanız o da sizi alakadar etmiyor ama hazır yazmışken cevap vereyim. normalim.
limos
hepinizden nefret ediyorum sizi seviyorum hoşça kalın
limos
omü dedikodunun twitter hesabı satışa çıkınca beni arayın
limos
limos
@limos
Serdar Ortaç dinleyicisi ve sevicisi *İşim olmaz benden de güzeli yok bu bakımdan benden çok üzeni yok*
2016 Girişli