Fridakahlo
evet şuan bir itirafta bulunacağım. yeni görünümlü eski kullanıcılardanım. evet buna en çok @thyke şaşıracak 😂 @galp isimli hesabımı rafa kaldırıp, frida olarak devam ediyorum . beni bazı arkadaşlar hatırlayacaklardır. 😂🤭
HeyCorc
arkadaşlar, gerçekten anlamakta zorlanıyorum, bugün yine girdim buraya ve yine yorum attığım arkadaşlardan birisi beni azarlarcasına yorum atmış. ben size ne yaptım allah aşkına? amacım gülmek, güldürmek ve eğlenmekti. ne hakaret ettim ne küfür.
bir insanın kalbini kırmak, ona yoktan yere sitemde bulunmak sizce ne kadar doğru?
birisi yazmış şimdi "...saturn'ün halkalarında bisiklet süreyim." diye, mantıklı olmayan bir yazıya benden mantıklı bir cevap bekleyemezsiniz. kaldı ki mantıklı dahi olsa bu platformda eğlenmek için varız. aynı zamanda saturn'ün halkaları toz, gaz ve kayaçlardan oluşuyor, bisiklet sürmeniz mümkün değil yani.
@admin beyciğim seni rahatsız ettim kusura bakma. bu platforma bir engelleme getirirsen çok sevinirim. (alt tarafı bir "where" ekleyeceksin. 😁)
hadi selametle.
Gamsız Baykuş
arkadaşlar elden ele, şunu bir 60 yapalım hadi. 😂
Дан БилзЭрхан
60 fava akşam radyo açılır haydi pamuk eller kalplere
morfinaltkat
arkadaşlar öncelikle selamlar.
İlk yaşamdan fen edebiyata gecerken gördüm beğendim
2. yurttan okula giderken ringte bakıştık
3. ringle 8-9 halısaha maçına giderken yine bakıştık
4. halısaha maçından dönerken yine ringte bakıştık
5. fen edebiyattan yasama geçerken yine bakıştık
6. körfezde sahilde gezerken yine bakıştık.
7. yaşamdaki yemekhaneden çıkarken bakıstik .
8. kez karşılaşırsak konuşmalıyım yoksa geç mi kaldım bilemedim... yorumlarınızı esirgemeyin:):)
Fridakahlo
valla şu pubg oyunu yüzünden etrafımdaki insanlar birbirine giriyor. arkadaşlar bu oyunda ne var bu kadar neden bir oyun için sevdiklerinizi üzüyorsunuz. benim bir derdim yok ama etrafdaki insanlar bundan çok muzdarip geçen gün arkadaşım ile telefonda konuşurken kız hıçkıra hıçkıra ağlıyordu. sevgilisi oyuna kafayı takmış ve birbirlerine girmişler,bir çok tanıdığım kişi daha oyun oynadığı için işe gitmeyen var, yani bu oyun bağımlılığı bana gereksiz geliyor herşey dozunda olmalı çokta abatmamak lazım. İnsanları birbirine düşüren oyun olarak tarihe geçmeli.
yolyordam
kafayı yedikten sonra bi anlamı yok arkadaşlar
Gamsız Baykuş
eyy omü dedikodu, sen ne güzel arkadaşlar kazandırdın bana. buraları boşuna sevmiyorum ben. seviyorsak sebebi var! ki sebep olmasa bile sevilir bence. yeni gelen üyelere tavsiyem, bence siz de sevin buraları. bu site bana çok değerli şeyler kattı. çok güzel anılar yaşadım. yeri geldi anlattım yeri geldi dinledim, okudum. ama en önemlisi kesinlikle hayatıma giren dostlarım. İyi ki varsın dedikoducum, bunların hepsi senin sayende. <3

bugünkü mutluluk sebebime gelirsek.. doğum günüm münasebetiyle buradan bir arkadaş bana bu hediyeyi gönderdi. nick vermeyeceğim ama kendisine buradan da teşekkür ediyorum. :)
KFzs
bu bir İş İlanıdır!!!

İleri düzeyde "3ds max ve autocad" orta düzeyde "photoshop" bilen tam zamanlı samsun merkezde İkamet eden bayan eleman aramaktayız. (İç mimarlık ofisi İçin)

arkadaşlar aranızda yukarıdaki koşullara uygun iş arayan veya iş arayan tanıdığı olan varsa bekleris efem...
Lisanslı Rider
bugünkü konumuz: 5 liralık sipariş verip 200 tl uzatan 200 iq lu arkadaşlar.
bu arkadaşlar acaba bu kuryenin elinde bu kadar parayı bozabilecek nakit var mı? benden sonra da siparişe giderse ona para üstü verebilecek mi? diye düşünmeden, ulan para bozdurmam lazım napsam diyip paket siparişi verirler. ya niyetiniz bozdurmaksa veyahut cidden bozuğunuz yoksa not kısmına yazın veya dükkanı bilgilendirin ona göre tedarikli gelelim dimi? bizde atö değilizki her dakika her parayı bozamıyoruz malesef. bazen bozamayınca dur bi bakıyim bozuk var mıymış diyip sonra da aaaaa varmış yheaa diyenleri de gördü bu gözler 😏🤗
nar
arkadaşlar bana şöyle atakum tarafında onn numero menemen yapan bi yer söylesenize be.
bayhuysuz
evet arkadaşlar uzun zaman oldu askerliği bitirdim sayılır bu günden itibaren atarsa 34 diyorum 34 gün sonra samsun allahın izni ile
✔️
sanırım buga düştüm arkadaşlar 95 günüm kaldı ama saniyeler haftalar gibi geçiyor 😀😀🤔🤔🤔
Gamsız Baykuş
arkadaşlar çok mutluyum. ama nasıl mutluyum bir bilseniz. çok uzuun bir zamandır böyle güzel mutlu olmamıştım. deli gibi eğlendim. sürecin başı da çok heyecanlıydı. şimdi olaylar şöyle gelişti. mabel matiz'in bugün konseri vardı burada. ben de özellikle öyle kolaysa'yı çıkardığından beri bu adamı canlı dinlemek istiyordum. bu hayale bugün ulaşabileceğim aklımın ucundan bile geçmezdi çünkü bana kalırsa baya mucize gibi bir şey oldu. konser ilanını gördüğümde direkt saatine, bilet fiyatına bakmıştım zaten. sonra beni biraz aşar bu diye düşünüp bir kenara koydum bu fikri ama tamamen de vazgeçmiş değildi hâlâ. geçen haftalarda tekrar bakmıştım ve biletler tükenmişti. dedim başka zamana artık, vazgeçtim. zaten bilet kalmamış vazgeçmeyip ne yapacaktım değil mi? neyse ben mabel matiz'in facebook sayfasında bir duyuru gördüm iki gün önce. samsun konserine iki kişilik bilet hediye ediyorlarmış. dedim ya nasip bir şansımı deneyeyim. ama hiç ümidim olduğundan falan değil ha. bendeki de ne şans. hâlâ inanamıyorum o biletin bana çıktığına. bir yandan şeyi de düşünüyorum, lan fake mi acaba, mail geldi ama ya konser alanına gittiğimde böyle bir şey yok derlerse falan ben hâlâ böyle bir olayın başıma gelebileceğine inanmıyorum. ta ki konser mekanını kapısından girdim, o zaman inandım. sanki zaman mekan algılarım falan kapandı. ya diyorum nasıl olur ben buradayım şu an ve benim 24 saat öncesine kadar katılmak gibi bir düşünce aklıma gelmezdi. bilenler bilir mabel'e olan daha doğrusu şarkılarına olan hayranlığımı. hatta çok kez bu platformda sizlerle de paylaşmıştım bazı şarkılarını. konser çok güzel geçti benim adıma. bağıra bağıra eşlik ettim her şarkısına, bu yüzden yarın sesim bile kısılabilir. sabahtan beri zihnimin arka planında "fırtınadayım" şarkısı çalıyordu. girişi bu şarkıyla yapınca ayrı bie sevindim. olay aslında sadece konser meselesi de değil benim için. uzun zamandır, yani yaklaşık bu eğitim öğretim yılı başladığından beri üstümde bir ağırlık vardı. ya resmen canlandım şu etkinlikle. bana hiç bu kadar iyi geleceğini tahmin etmiyordum. belki de beklemediğim bir anda olduğu için bu kadar sevinmişimdir bilemiyorum. ama her açıdan çok güzel bir anı oldu benim için. giderim sakin sakin müzik dinlerim gelirim diye düşünürken deli gibi hareket ettiğim için kollarım, bacaklarım, her yerim ağrıyor. zaten boyum kısa diye ara sıra parmak uçlarıma yükselmek zorunda kaldım o da yordu. neyse ki önümdeki kız tüm konseri elindeki telefonuyla yüksekten çekti de onun telefonundan izleyebildim sahneyi(!) yani arkadaşlar okuyamadım durumumuz yoktu diyenler için özet geçeyim. eminim ki yukarısı çok karışık olmuştur ama hislerimi sizinle hemen paylaşmak istedim. mutlu oldum arkadaşlar. çok güzeldi be her şey benim adıma. dilerim ki sizin de benden daha çok mutlu olacağınız zamanlar olsun. hayatınızda böyle kısa da olsa güzel anlar olsun. seviyorum sizleri, kendinize iyi bakın. güzel geceleriniz olsun dedikodu ahalisi.
yolyordam
ilhan
arkadaşlar merhaba. akademik bir anket çalışmamız var. çalışmak isteyen arkadaşlar lütfen bana ulaşsın. 05394008383
Fridakahlo
bugün kitap fuarına gittik. bir yazara rastladık, kitaplarına baktık. sonra orda iki tane lise öğrencisi vardı. ayak üstü konuştuk yazarla, bu arkadaşlar yazarla konuşmaya gelmişler, bizimde resim okuduğumu öğrenince edebiyat, şiir, resim ilgili olduklarından bizim yanımıza gelip kendi yazdıkları şiir kitabını hediye etmek istediler. ayak üstü konuştuk, meğer çocuklar 5 - 6 kişilik arkadaş grubu imiş birlikte şiir yazıp bunu kitap haline getirmişler. fuarda vakit olmamıştı, fuardan sonra bakayım dedim.o kadar mükemmel yazılmış ki emek göstermişler, özenmişler ve çok yeteneklilerdi. bunu faaliyete geçirmeye çalışıp uğraşmaları ne kadar güzel birşey o kadar taktir ettim ki.çok güzel değil mi? geleceğin çocuklarından çokta ümidi kesmemek lazımmış.
Calimeroo
arkadaşlar, merhaba arkadaşlar ben bir halt yedim. gittim kolumu çatlattım, hem de sağ kolumu hani şu sürekli kullandığım kolumu. evet evet bence de aferin bana. gece yatmak sabah kalkmak bilmeyen ben bakınız saat 7 ve ayaktayım. neden ? çünkü kolunuz alçıda uyumak epey zor bir eylem...neyse buna da şükür ki kırmadım. bir yanım deli gibi pişman, bir yanımsa olacağı varmış üzme tatlı canını diyor. taş olsa çatlar diyorlar nazardan, dedim ne nazarııı, neyin nazarııı, kimin nazarı ?!? canım kemiğim çabucak iyileş lütfen bu minik calimeronun sana ihtiyacı var....
Zeze
özel güçlerim (şunu yazdım kaç dakikadır düşünüyorum ya) arasında bi şey yokmuş arkadaşlar. olmalıydı ama ya bananee 😱😂
Fafatara
özel güçlerim arasında konuşarak insanları hayattan soğutmak var.
çok_karanlık_patron!
İlk defa uzun yazacağım, yanlışım varsa düzeltin.yeni sinema kanunu diye bir halt getirdiler. neye yaradı bilmiyorum. 9 liraya aldığım bilet 14.5 lira olmuş. kampanya ve indirimler kaldırılacak derken mısırı dediler sandım. bilet kampanyaları da kalkmış, üstüne bir de sansür oh. zaten festival filmleri gelmiyor samsun'a. ama ülkeye gelmesi bile artı kültürdü. şimdi teorime geçelim.
yıllardır kardeş kardeşe yaşayan yapımcılar ve dağıtım şirketi birden kavgaya başladı.yok sen mısır satma ben şunu yapmam falan filan. sonra bakanlık el attı,sinema kanunu çıkardı. bu kanun kimim işine geldi? 1)dağıtım şirketlerinin (indirimli biletler kalktı. önceden biletle birlikte çok daha ucuza mısır alabilirdik kalktı. bir bilet bir mısır 20 lira iken, şimdi bir mısır bir bilet ayrı ayrı satılacağı için en az 30 lira oldu)
2)film yapımcılarına (kampanyalar kalktığı için biletlerin fiyatı arttı yani) doğrudan yapımcılara) biletten düşen pay arttı. 5 liradan 7.5 lira oldu.
3)bakanlığın yani devletin (biletten alınan vergi de dolaylı olarak arttı.) sinema kanunundan sonra bakanın neşeyle önümüzdeki yıl 60 milyon olan seyircimizin 100 milyon olmasını umuyoruz demesi bi garibime gitti. devletsin sen devlet. zaten sinemanın %90'ını ögrenciler ve gençler oluşturuyor. sen bunları bile soymak istiyorsun. buradan sana yıllık 10 milyon tl fazla gelse ne olur gelmese ne olur? o para devlet nezdinde hiçbir şey. yani anlayacağınız, bence geçen aylarda sinema sektörü danışıklı bir dövüş yaptı. istedikleri gibi bilet fiyatları arttı. seyirci hariç herkesin işine gelen bir teklif meclisten geçti. ayrıca reklamların azalması kanunu 1 temmuz'da uygulanacakken bu kampanyaların bitmesi tam da bugün başladı.yanlışım varsa bilen arkadaşlar düzeltsin. çünkü çok sinirliyim. haftada 2-3 kere sinemaya giden beni o kadar seven beni küstürdüler. artık gitmem. açar evde korsan izlerim. yıllarca korsan izleyen arkadaşları hep uyardım ama bizi onlar mecbur etti artık.
Fridakahlo
gecenin bu saatinde nerden geldi aklıma bilmiyorum. küçükken mahalleden arkadaşlar ile grup kurmuştuk hani şu hepsi grubu muhabbeti var ya ondan esinlenilerek 🤭 kolbastı grubu kurduk ama baya ciddiyiz kolbastı grubuyuz yani çok önemli birşey, o zamanlar öyle düşünüyorsun 4 kişi kurduk grup çalışıyoruz ama ne biçim oyun vaktimizden çalıyoruz bizim için çok önemli tabi
-komsumuzun kızının düğünü vardı orda kolbastı oynamaya karar verdik aileyle konuştuk baya sahneye çıkıp kolbastı oynadık o kadar mutluyuz ki başardık sevinci içindeyiz tabi
-ne çok şey başarmış gibi hissetmiştik, ne kadar mutlu olmuştuk çocuk olmak bambaşka bişey büyüdükçe o yıllara geri sarmak istiyorsun

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)