limos
benim yaptığım yemeği asla beğenmeyen babama yemek yaptım ve bu sefer yaptığımı ben bile beğenmedim. meyve bıçağıyla beni doğrayıp mangal yapmasından korkuyorum. şimdi bu anekdotum üzerine bir şey söylemek istiyorum. arkadaşlar b*k gibi beslenme sonucu insan tat alma duyularını kaybediyor. bir yemeğin piştiğini tuzunu asla anlayamıyorum. börgörkönk ve türevlerinden vazgeçip evde yemek yemeyi öğrenmemiz lazım. #kahrolsunfastfood
Fridakahlo
evet arkadaşlar bir önceki yazımın üstüne birşey eklemek istiyorum. resim yapmak için yeteneğe gerek yoktur. güzellik kaygısı taşımadan, çizemem deyip geçmeden deneyin. mükemmel şaheserler çıkarmak zorunda değilsiniz. birçok kişinin ben çöp adam bile çizemem demesinden dolayı diyorum bunu. saçma sapan olsun, kötü olsun. önemli mi? resim mükemmel bir hobidir.İnsan organizması depresyona çok meyilli maalesef. belki iyi gelecek bilemezsiniz. ben aynı şeyi müzikte denedim.örneklendirmem gerekirse. bir arkadaşımıza resim yapmayı önerdik. çok bunaldıkça güzellik kaygısı taşımadan resim yapıyor. ve bu onu moralini, motivasyonunu yükseltiyor. hatta çok yetenekli çıktı. belki sizde yeteneklisinizdir. denemeden bilemezsiniz. 😉
limos
kendine saygısı olmayan bir insanın yapacağı şeyleri yapmaya tam gaz devam ediyorum. gerçekten beni yapamamışlar olmamışım ben. ailenin en büyük çocuğu olmanın azizliğini yaşıyorum. keşke üzerinde biraz düşünülmüş ya da daha önce denenmiş bir eser olsaydım. bir insan kendi kendine nasıl bu kadar zarar verebilir. tam şuan biri böğrüme bıçak saplamalı ve ben daha fazla kendime katlanmamalıyım. kendi kendime kahkül kestim... ben kendimi ne sanıyorum acaba. kimim lan ben kimim de kendi kendime kahkül kesiyorum. allah belamı versin ve özür dilerim. İşte benim kuaförüm olan kendimin allah belasını versin tekrardan. naptım lan ben naptım. nedeeeeen nedeeeeen nedeen diye çığlıklar atmak istiyorum. neyse arkadaşlar kese kağıdı olan var mı?
limos
dağınıklığımız ve üşengeçliğimiz probleme yol açıyormuş huzursuzluğumuz ondanmış. buna ben bile inanmam. kudurmayın geçimsiz ve pis olduğunuzu kabul edin. ( arkadaşlar bu bir genellemedir!!! genelleme dışında olduğunu düşünen geçimli ve temiz beyler olay çıkarmadan olay yerinden ayrılsın lütfen )
limos
gerçekten bir erkekle aynı evde yaşamaktan mutlu olan var mı? abi kardeş baba eş hiç fark etmez. bir erkekle aynı evde yaşamak öldürür. tercih edebilenler lütfen tercih etmesin.
Fafatara
yalnız kalmaktan ya da karanlıktan korkmayın arkadaşlar. bu ikisi birleşince çok kötü oluyor. yorgun olsanızda uyuyamıyorsunuz. sonra sabah erkenden kalkıp çaylık temizlemeye gidince ot yerine yılana tutuyorsunuz çaylıklardan zıplaya zıplaya kaçarken düşüyorsunuz sonra yine geri dönüp çaylık temizlemeye devam ediyorsunuz. gece olunca yine uyuyamıyorsunuz... yarına kaçmak için enerjim de kalmadı. gelsin ısırsın ne yapayım yani. belki zehirlenirim hastanede uyurum. neyse herkese uykulu geceler.
Kerim
arkadaşlar bizim hoca bütleri girmeyi unutmuş. ne olacak şimdi bugun son gundu yandı mı bizim bütler ?
nincakaplumbaga
bu entry altında radyo çetini canlandıralım hadi arkadaşlar.
Sen hangi winx perisisin?
3 yıldır neden buraya hiç yazmamışım anlamadım. ama bu kadar üzülmeye değiyor mu arkadaşlar?
Ras al ghul
arkadaşlar okulu bitimeyin bi sikten anlamayan adamlarla toplantı masasında oturmak zorunda kalıyorsunuz
Bubbles
umut kalmadı arkadaşlar, bulut güneşten sıkıldı...
Bubbles
yapmayı hiç istemediğim ama yapmak zorunda kaldığım şeyler beni yordu. yanlış yerde ve yanlış zamanda gerçekleşen hayallerim içime dert oldu. her gece gördüğüm kabus yüzünden gecelerim zehir oldu. üzüleceğimi düşünürken mutlu oldum, mutlu olacağımı düşünürken üzüldüm. telafisi yok bazı şeylerin... güzellikler doğru yerde, doğru zamanda ve aynı insanda. benim hâlâ umudum var.
belki bir gün olur...
belki..
sonsozz
arkadaşlar günaydın herkese kaç yıldır görüşmek isteyip te bulamadığım merve adında bir kız vardı 2016 da mezun olması gerekiyor (inşaaat mühendisi çirkin ördek türk-İş te oturduğunu biliyorum eğer burdaysa lütfen yazsın)
Saçın Bozulmuyor Mu?
arkadaşlar omurevleri-türk-is arasında ev arıyorum, 2+1 ve üzeri olabilir, devreden veya bilen birileri varsa ulaşabilir mı??
HeyCorc
arkadaşlar, gerçekten anlamakta zorlanıyorum, bugün yine girdim buraya ve yine yorum attığım arkadaşlardan birisi beni azarlarcasına yorum atmış. ben size ne yaptım allah aşkına? amacım gülmek, güldürmek ve eğlenmekti. ne hakaret ettim ne küfür.
bir insanın kalbini kırmak, ona yoktan yere sitemde bulunmak sizce ne kadar doğru?
birisi yazmış şimdi "...saturn'ün halkalarında bisiklet süreyim." diye, mantıklı olmayan bir yazıya benden mantıklı bir cevap bekleyemezsiniz. kaldı ki mantıklı dahi olsa bu platformda eğlenmek için varız. aynı zamanda saturn'ün halkaları toz, gaz ve kayaçlardan oluşuyor, bisiklet sürmeniz mümkün değil yani.
@admin beyciğim seni rahatsız ettim kusura bakma. bu platforma bir engelleme getirirsen çok sevinirim. (alt tarafı bir "where" ekleyeceksin. 😁)
hadi selametle.
Gamsız Baykuş
arkadaşlar elden ele, şunu bir 60 yapalım hadi. 😂
Дан БилзЭрхан
60 fava akşam radyo açılır haydi pamuk eller kalplere
vishnev0dk4
arkadaşlar öncelikle selamlar.
İlk yaşamdan fen edebiyata gecerken gördüm beğendim
2. yurttan okula giderken ringte bakıştık
3. ringle 8-9 halısaha maçına giderken yine bakıştık
4. halısaha maçından dönerken yine ringte bakıştık
5. fen edebiyattan yasama geçerken yine bakıştık
6. körfezde sahilde gezerken yine bakıştık.
7. yaşamdaki yemekhaneden çıkarken bakıstik .
8. kez karşılaşırsak konuşmalıyım yoksa geç mi kaldım bilemedim... yorumlarınızı esirgemeyin:):)
Fridakahlo
valla şu pubg oyunu yüzünden etrafımdaki insanlar birbirine giriyor. arkadaşlar bu oyunda ne var bu kadar neden bir oyun için sevdiklerinizi üzüyorsunuz. benim bir derdim yok ama etrafdaki insanlar bundan çok muzdarip geçen gün arkadaşım ile telefonda konuşurken kız hıçkıra hıçkıra ağlıyordu. sevgilisi oyuna kafayı takmış ve birbirlerine girmişler,bir çok tanıdığım kişi daha oyun oynadığı için işe gitmeyen var, yani bu oyun bağımlılığı bana gereksiz geliyor herşey dozunda olmalı çokta abatmamak lazım. İnsanları birbirine düşüren oyun olarak tarihe geçmeli.
yolyordam
kafayı yedikten sonra bi anlamı yok arkadaşlar
Gamsız Baykuş
eyy omü dedikodu, sen ne güzel arkadaşlar kazandırdın bana. buraları boşuna sevmiyorum ben. seviyorsak sebebi var! ki sebep olmasa bile sevilir bence. yeni gelen üyelere tavsiyem, bence siz de sevin buraları. bu site bana çok değerli şeyler kattı. çok güzel anılar yaşadım. yeri geldi anlattım yeri geldi dinledim, okudum. ama en önemlisi kesinlikle hayatıma giren dostlarım. İyi ki varsın dedikoducum, bunların hepsi senin sayende. <3

bugünkü mutluluk sebebime gelirsek.. doğum günüm münasebetiyle buradan bir arkadaş bana bu hediyeyi gönderdi. nick vermeyeceğim ama kendisine buradan da teşekkür ediyorum. :)
KFzs
bu bir İş İlanıdır!!!

İleri düzeyde "3ds max ve autocad" orta düzeyde "photoshop" bilen tam zamanlı samsun merkezde İkamet eden bayan eleman aramaktayız. (İç mimarlık ofisi İçin)

arkadaşlar aranızda yukarıdaki koşullara uygun iş arayan veya iş arayan tanıdığı olan varsa bekleris efem...

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)