Recep Tayyip Erdoğan
eğitimde gerek fiziksel gerekse anlayış olarak türkiye 16 yıl öncesinden bambaşka bir seviyede. bilim, teknoloji, ihtisaslaşma ve girişimcilik odaklı, nitelikli eğitim anlayışı ile çalışmalarımızı önümüzdeki dönemde de sürdüreceğiz.

vakit, geleceğe el ele yürüme vakti!
OMÜ Öğrenci Konseyi
2017-2018 eğitim öğretim yılını tamamlayıp #karnegünü heyecanını yaşayan 18 milyon öğrencimizi ve tüm öğretmenlerimizi tebrik ediyor, iyi tatiller diliyoruz.
#omü
#omükonsey
teyit
a haber’in, muharrem İnce hakkında “üniversite dönemi başarısız. 4 senelik eğitim fakültesini 8 dönemde bitirmiş” alt bandı kullandığı iddiası doğru değil. montajlanan görselin orijinalindeki alt bantta “emeklilere bayram ikramiyesi” yazıyor. https://teyit.org/a-haberin-muharrem-incenin-unive...
Tuhaf Ama Gerçek
sadece diploması yok, fakülteden arkadaşları da var

cumhurbaşkanı adayı muharrem İnce, balıkesir'deki mitingi öncesi mezun olduğu balıkesir üniversitesi necatibey eğitim fakültesi'ne giderek mezun olduğu arkadaşlarıyla buluştu.
OMÜ Öğrenci Konseyi
çarşamba belediyemizin destekleri düzenlenen iftar programına katılım sağlayan mustafa kemal güneşdoğdu kampüsünde eğitim gören tüm öğrenci arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.
#omü
#omükonsey
#teşekkürlerçarşambabelediyesi
Tuhaf Ama Gerçek
Her gün 1 Yeni Bilgi
gnr'nin özel eğitim metodu ile akıcı İngilizce konuşacaksınız. bu özel metodu deneyimlemek için ücretsiz demo dersi alabilirsiniz.
http://www.onlinegnr.com
http://www.gnregitim.com
#GNREğitimDanışmanlık #businessenglish #işingilizcesi
OMÜ Öğrenci Konseyi
2017-2018 eğitim öğretim yılı mezuniyet törenleri tarihleri
OMÜ Öğrenci Konseyi
öğrenci konseyi, genç kızılay topluluğu ile tıp öğrencileri birliğinin ortaklığı ve “öne çık, hayat kurtar” sloganıyla düzenlemiş olduğumuz etkinliği eğitim fakültesi konferans salonu’nda gerçekleştirildik.katılım sağlayan herkese teşekkür ediyoruz.
Tuhaf Ama Gerçek
toronto polis şefi [toronto'da kamyonet ile kalabalığa dalan saldırganın silah kullanılmadan nasıl yakalandığı sorulunca]: "bu bizim burda verdiğimiz yüksek kalitedeki eğitim ile ilgili. her olayda mümkün olduğunca az kuvvet kullanmaya çalıyoruz."

akıncı
özel eğitim son sınıfım okulun birinde staj yapıyorum.
dün stajda çocukları oyun salonuna götürdük.
çocuklarda 6-7 yaşlarında işte.
neyse ellerimi birleştirdim pota gibi küçük toplarla basket atıyolar bana doğru 2 çocuk.
bizi gören diğer başka bir çocuk geldi yanımıza oturdu.çocukta sereblar palsi var yani el ve ayak hareketlerinde bir takım sıkıntılar var.
topu kavrayıp da basket atamıyor onlar gibi.
o çocuklardan biri naptı biliyor musunuz gitti atamayan çocuğun eline top verdi tutmasına yardım etti ona da basket attırdı.
İşte iyi olmaya merhametli olmaya hiçbir şey engel değil.
teyit
cinsiyetçi olduğu belirtilerek paylaşılan sorunun açıköğretim fakültesi eğitim materyalleri içerisinde bulunduğu doğru. ancak soru açıköğretim fakültesi sınavında değil, öğrencilerin pratik yapması için hazırlanan sorular arasında yer alıyor. https://teyit.org/acikogretim-fakultesi-sinavinda-...
National Türkiye
filmde alacağı rol İçin zorlu eğitim ve egzersizlerden geçen 7 başarılı aktris http://bit.ly/2GyIgcf
muallim✔
mülakatta kanguruların ülkesini sormuşlar. evet ülkemizin nitelikli öğretmen anlayışı 😂 o kadar eğitim dersleri görüyoruz meslekte de onları baz alarak bi şeyler yapacaz git oradan sor. mülakatta bana böyle saçma soru sorarsalar ahada buraya yazıyorum "yırtarım dağları taşları enginlere sığmam taşarım" yani çok pis ağlarım😂
Tuhaf Ama Gerçek
günümüz eğitim sistemi; öğrenciler, olmayan işlerde çalışmak için, kimsenin umurunda olmayan dersleri alıyor ve hiç ellerine geçmeyen paralar (çünkü aslında ortada para yok) için borçlanıyorlar.
Tuhaf Ama Gerçek
günümüz eğitim sistemi; öğrenciler, olmayan işlerde çalışmak için, kimsenin umurunda olmayan dersleri alıyor ve hiç ellerine geçmeyen paralar (çünkü aslında ortada para yok) için borçlanıyorlar.
OMÜ
Tuhaf Ama Gerçek
İstanbul’da öksürük şikâyetiyle gittiği yedikule göğüs hastalıkları ve göğüs cerrahisi eğitim ve araştırma hastanesi'nde yüksek ateşi olmasına rağmen "belki griptir. evde ateşi düşsün, iyileşsin öyle gelsin" diyerek evine gönderilen özlem oduncu kan kusarak hayatını kaybetti.
Tuhaf Ama Gerçek
fransa, eğitimde adaletsizliğin önüne geçmek için, zorunlu eğitim yaşını 6'dan 3'e düşürdü. önümüzdeki yıldan itibaren 3 yaşındaki herkes zorunlu olarak okula gitmeye başlayacak.

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)