OMÜ Öğrenci Konseyi
öğrenci konseyi olarak yeni eğitim öğretim yılının ilk toplantısını öğrenci konseyi başkanımız muhsin oğul’un başkanlığında ilk bir aylık süreçte yapacağımız faliyetler hakkında bilgi alışverişinde bulunarak gerçekleştirdik.toplantımız sonuçları itibariyle hayırlara vesile olsun
OMÜ Öğrenci Konseyi
eğitim fakültesi’nde 1.sınıf öğrencileri için gerçekleştirilen oryantasyon programında öğrenci konseyimizin tanıtım sunumunu gerçekleştirdik.
#KampüseHoşgeldin
OMÜ Öğrenci Konseyi
yatay/dikey geçiş, lisans tamamlama, yurtiçi/yurtdışı eğitim programlarına katılan, ek kontenjan, af ile dönenler, lisansüstü (ara sınıflar dahil), özel yetenek ve diğer öğrenciler (diploma notu ile dikey geçiş yapan, gata'dan elenen vb.) için başvurular 3-10 ekim tarihlerinde‼
metuba
site 2 3 saatir service unavailable
http error 503. the service is unavailable. diyor. lütfen salın şu siteyi eğitim fakülteciler..
teyit
İzmir’deki tepecik hastanesi’nin acil bölümünün şarbon nedeniyle boşaltıldığı iddiası doğru değil. İzmir İl sağlık müdürü bediha salnur ve tepecik eğitim ve araştırma hastanesi yetkilileri şarbon teşhisi konulmuş herhangi bir vakanın olmadığını belirtti. https://teyit.org/sarbon-tespit-edildigi-belirtile...
OMÜ Öğrenci Konseyi
2018-2019 eğitim öğretim yılı kredi yurtlar kurumu yerleştirme sonuçları açıklanmıştır. başvuru yapan arkadaşlar http://sonuc.kyk.gov.tr adresinden ulaşabilirler.
#omü
#omükonsey
OMÜ Öğrenci Konseyi
2018-2019 eğitim-öğretim yılı önlisans ve lisans uzaktan eğitim (uzem) akademik takvimi
OMÜ Öğrenci Konseyi
2018-2019 eğitim-öğretim yılı lisansüstü uzaktan eğitim (uzem) akademik takvimi
OMÜ Öğrenci Konseyi
2018-2019 eğitim öğretim yılı akademik takvimi (tıp,diş,hukuk ve veteriner fakülteleri hariç)
OMÜ
omü uluslararası öğrenci sayısında zirvede. türkiye İhracatçılar meclisi omü'yü türkiye'nin en büyük 500 hizmet İhracatçıları arasında ilan etti ve eğitim ihracatında türkiye ikincisi olarak ödüllendirdi. üniversiteyi tanımak için http://aday.omu.edu.tr adresini ziyaret edin.
Tuhaf Ama Gerçek
boşuna kral demiyorlar

lebron james doğdu şehir olan akron, ohio'ya ihtiyacı olan çocukların iyi bir eğitim alabilmesi için fen lisesi açtı.
Recep Tayyip Erdoğan
eğitimde gerek fiziksel gerekse anlayış olarak türkiye 16 yıl öncesinden bambaşka bir seviyede. bilim, teknoloji, ihtisaslaşma ve girişimcilik odaklı, nitelikli eğitim anlayışı ile çalışmalarımızı önümüzdeki dönemde de sürdüreceğiz.

vakit, geleceğe el ele yürüme vakti!
OMÜ Öğrenci Konseyi
2017-2018 eğitim öğretim yılını tamamlayıp #karnegünü heyecanını yaşayan 18 milyon öğrencimizi ve tüm öğretmenlerimizi tebrik ediyor, iyi tatiller diliyoruz.
#omü
#omükonsey
teyit
a haber’in, muharrem İnce hakkında “üniversite dönemi başarısız. 4 senelik eğitim fakültesini 8 dönemde bitirmiş” alt bandı kullandığı iddiası doğru değil. montajlanan görselin orijinalindeki alt bantta “emeklilere bayram ikramiyesi” yazıyor. https://teyit.org/a-haberin-muharrem-incenin-unive...
Tuhaf Ama Gerçek
sadece diploması yok, fakülteden arkadaşları da var

cumhurbaşkanı adayı muharrem İnce, balıkesir'deki mitingi öncesi mezun olduğu balıkesir üniversitesi necatibey eğitim fakültesi'ne giderek mezun olduğu arkadaşlarıyla buluştu.
OMÜ Öğrenci Konseyi
çarşamba belediyemizin destekleri düzenlenen iftar programına katılım sağlayan mustafa kemal güneşdoğdu kampüsünde eğitim gören tüm öğrenci arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.
#omü
#omükonsey
#teşekkürlerçarşambabelediyesi
Tuhaf Ama Gerçek
Her gün 1 Yeni Bilgi
gnr'nin özel eğitim metodu ile akıcı İngilizce konuşacaksınız. bu özel metodu deneyimlemek için ücretsiz demo dersi alabilirsiniz.
http://www.onlinegnr.com
http://www.gnregitim.com
#GNREğitimDanışmanlık #businessenglish #işingilizcesi
OMÜ Öğrenci Konseyi
2017-2018 eğitim öğretim yılı mezuniyet törenleri tarihleri

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)