akıncı
özel eğitim son sınıfım okulun birinde staj yapıyorum.
dün stajda çocukları oyun salonuna götürdük.
çocuklarda 6-7 yaşlarında işte.
neyse ellerimi birleştirdim pota gibi küçük toplarla basket atıyolar bana doğru 2 çocuk.
bizi gören diğer başka bir çocuk geldi yanımıza oturdu.çocukta sereblar palsi var yani el ve ayak hareketlerinde bir takım sıkıntılar var.
topu kavrayıp da basket atamıyor onlar gibi.
o çocuklardan biri naptı biliyor musunuz gitti atamayan çocuğun eline top verdi tutmasına yardım etti ona da basket attırdı.
İşte iyi olmaya merhametli olmaya hiçbir şey engel değil.
teyit
cinsiyetçi olduğu belirtilerek paylaşılan sorunun açıköğretim fakültesi eğitim materyalleri içerisinde bulunduğu doğru. ancak soru açıköğretim fakültesi sınavında değil, öğrencilerin pratik yapması için hazırlanan sorular arasında yer alıyor. https://teyit.org/acikogretim-fakultesi-sinavinda-...
National Türkiye
filmde alacağı rol İçin zorlu eğitim ve egzersizlerden geçen 7 başarılı aktris http://bit.ly/2GyIgcf
muallim✔
mülakatta kanguruların ülkesini sormuşlar. evet ülkemizin nitelikli öğretmen anlayışı 😂 o kadar eğitim dersleri görüyoruz meslekte de onları baz alarak bi şeyler yapacaz git oradan sor. mülakatta bana böyle saçma soru sorarsalar ahada buraya yazıyorum "yırtarım dağları taşları enginlere sığmam taşarım" yani çok pis ağlarım😂
Tuhaf Ama Gerçek
günümüz eğitim sistemi; öğrenciler, olmayan işlerde çalışmak için, kimsenin umurunda olmayan dersleri alıyor ve hiç ellerine geçmeyen paralar (çünkü aslında ortada para yok) için borçlanıyorlar.
Tuhaf Ama Gerçek
günümüz eğitim sistemi; öğrenciler, olmayan işlerde çalışmak için, kimsenin umurunda olmayan dersleri alıyor ve hiç ellerine geçmeyen paralar (çünkü aslında ortada para yok) için borçlanıyorlar.
aslan
çok yerde yazıldı çizildi önce belirtmek isterim, ama ben de cidden rahatsız oldum. genelkurmay başkanının arkasındaki selfie çeken erden bahsediyorum. ne ara biz bu kadar gayriciddi, disiplinsiz hale geldik. hangi eğitim olursa olsun disiplinin bittiği yerde eğitimden söz edemezsiniz.
Tuhaf Ama Gerçek
İstanbul’da öksürük şikâyetiyle gittiği yedikule göğüs hastalıkları ve göğüs cerrahisi eğitim ve araştırma hastanesi'nde yüksek ateşi olmasına rağmen "belki griptir. evde ateşi düşsün, iyileşsin öyle gelsin" diyerek evine gönderilen özlem oduncu kan kusarak hayatını kaybetti.
Tuhaf Ama Gerçek
fransa, eğitimde adaletsizliğin önüne geçmek için, zorunlu eğitim yaşını 6'dan 3'e düşürdü. önümüzdeki yıldan itibaren 3 yaşındaki herkes zorunlu olarak okula gitmeye başlayacak.
zaytung
OMÜ Öğrenci Konseyi
su elçileri eğitim ve farkındalık artırma teknik destek projesi kapsamında
su elçilerini öğrenci konseyi olarak üniversitemizde misafir ettik.
OMÜ
İş’te samsun’da bu hafta konu eğitim. haber akstv canlı yayını bu akşam 20:00'de. http://www.omu.edu.tr/tr/icerik/iste-samsunda-konu... #.WrH9kSgzE5c.twitter
zaytung
eğitim dünyasına İddialı bir giriş yapan özel beybihan üniversitesi, öğrencilerini kampüs İnşaatında çalıştırarak geleceğe hazırlıyor... http://zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=185056
13. Burç
yay: geleceğe yönelik ciddi adımlar atmaya karar verebilirsiniz. bu, varsa ilişkinizi ciddiye bindirmek, işle ilgili sizi ileriye taşıyacak bir hamleveya sektör değişikliği olabilir. okulda bölüm değiştirme, yeni bir alanda eğitim kararı alma ihtimali de mümkün.
Tuhaf Ama Gerçek
bir "şeytan" vakası da türkiye'den...küçükçekmece İlçe milli eğitim müdürüymüş.
Tuhaf Ama Gerçek
İstatistiklere göre, üniversite gibi yüksek eğitim kurumlarına yaklaştıkça toplumdaki kadın nüfusunun oranı da artmaktadır.
13. Burç
koç: gökten para yağsa size ayva düşecek neredeyse... İki ya da üç ayrı yere vermeniz gereken, bir miktar paraya ihtiyacınız olabilir. eğitim ve barınma konularında huzursuz hissedebilirsiniz. yaşadığınız, okuduğunuz ya da çalıştığınız yerden mutsuz olmanız enerjinizi düşürüyor.
13. Burç
kova: hayat size sürprizler hazırlıyor. bu olmasını hep istediğiniz şeylerle ilgili olabilir. uzun zaman sonra, aşk, iş veya eğitim konularında eş zamanlı mutluluklar yaşayabileceksiniz. biz sizin çok daha fazlasını hakettiğinizi biliyoruz ama gezegenler biraz nazlı işte :)

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)