teyit
erken seçimin açıklandığı günden seçimin sona erdiği haftaya kadar geçen süre incelendiğinde internet ve sosyal medyada en çok etkileşim alan sahte haberlerin mayıs ayında paylaşıldığı görülüyor. https://teyit.org/secim2018-sahte-haber-karnesi-za...
Mrs.nameless
geçen sene bugünleri hatırladım da böyle kalbime çimentoyu dökmüşüm de biri gelip üzerine error yazmış gibi ❌
👑MerryAndrew
bir ya da birkaç kişiyi öldürebilmiş insanların anlattıklarına denk geldiğim zamanlarda tek bir ortak söyleme şahit oldum: öldürdükleri kişi ya da kişileri rüyalarında görmeleri. vicdan denen şeyin yansıması bu bir anlamda. hep merak etmişimdir gerçekten listemdeki kişileri öldürdüğümde ben de onları rüyamda görür müyüm? gerçekten vicdanla mı alakalı bu? yoksa bilinçaltının basit bir yaratımı mı?

geçen gün arkadaşımla denizdeyken bir böcek gördük suda çırpınıyordu. çaresizce kurtarmak istedim ama beni ısıracağından korktum. o böceği kurtaramadığım için bile üzülmüştüm. bu yüzden benim bir insanı öldürebileceğime o da dahil kimse inanmak istemiyor. aslında öldürmek zorunda kalmayı hiç istemiyorum. çırpınıyorum. avazım çıktığı kadar bağırıyorum bir şey olsun ve ben bu saplantıdan kurtulayım diye ama sesimi duyuramıyorum. duyanlar da kafamın içinden geçenleri değiştiremiyor.

gözümde bir böcek kadar bile değeri olmayan o pisliklerin başka hayatları da siktiklerini görmekten bıktım artık. daha kaç kişinin hayatını mahvedecekler ve ben bunu izlemeye daha ne kadar katlanabileceğim?! unutamıyorum, aklımdan atamıyorum, umursamazca davranamıyorum. şahit olduğum her pislikte susmak zorunda kalıyorum, sıkıyorum kendimi.

ümit ettiğim tek şey ya ben tüm bu saplantıları kafamdan atabileyim ya da onları öldürmek için hazır hissettiğim zaman gelene kadar bir şey olsun ve onlar çoktan ölmüş olsunlar.

dün doğum günümdü. tüm kalbimle inanarak bir dilek tuttum gece. ne diledim biliyor musunuz?! onları öldürüp asla yakalanamamayı!

yine imkansızlıkları oynuyorum.
Calimeroo
her sene olduğu gibi dolabıma bakıp geçen yaz ne giydiğimi sorguluyorum😞
Tuhaf Ama Gerçek
manyetik alan geçen bir bakır ile mıknatısın etkileşimi

Zeze
çok sevilmelere gelemiyorum. belki de kendimi çok sevilmeye layık görmüyorum bilmiyorum. karşı cins olarak düşünülmesini istemem genel hâl böyle. geçen gün teyzeme bakıp beni bu kadar sevme lütfen dedim, çünkü o beni çok sevdikçe kaçma gereği hissediyorum. bunun sebebi belki de, sevince çok sevmemden dolayı ben de bu kadar seversem üzülürüm diye korkmak 🙄 bunun üzerine düşünürdüm ama şimdilik gerek yok, her şeyi bilmesek de olur.
Rider
bugün son büte girip İstanbul yolculuğumu baişatıyorum. geçen sene bu zamanlar samsun dan kurtulduğuma şükrederken bu sene gidesim gelmiyor malesef. güzel dostlarım güzel ortamım ve en önemlisi sevgilim dediğim motorumu mecburiyetten burada bırakmak zorunda kalıyorum. samsun benim evim İstanbul ailemin evi oldu galiba.. 😇 sevgilerimle
Yzc53
aklımdan geçen bu okul nasıl bitecek 🤔
snorlax
tam da şu an dinlediğim şarkıya bir yağmur eşlik etsin isterdim. balkonun kenarına çarpan her bir damlanın serinliğini hissettiğim, havadaki o nemli hali ve ciğerlerimi dolduran o güzel toprak kokusu ile eşlik etse geceme. dumanı üzerinde çayımdan aldığım her yudum tatlı bir sıcaklık demek. miyop olmamın güzel bir yanını buldum bir süre önce. uzaklarda ve yakında bulunan tüm binalardan görünen ışıklar sanki efekt uygulanmış gibi belirsiz bir halde görünüyor. dağınık gibi. ve bu haliyle oldukça güzel görünüyorlar. İtiraf etmeliyim bazen sırf bu belirsiz görüntü için takmıyorum gözlüğümü. gelip geçen arabalar yolculuk isteğini gün yüzüne çıkardı yine bende. belki bir süre sonra... şuraya bir şarkı iliştireyim. brenna maccrimmon- yağmur yağar taş üstüne. bir bardak ırahan şerbeti kadar güzel geçsin geceniz. hasta olanlara ise tabii ki zencefil öneriyorum. kendinize dikkat edin dedikodu meclisi. esen kalın🌠
fore
geçen bi arkadaşım bana sordu ben de size sorayım bi kişi ile tanışıp konuşuyorsunuz yardım ediyorsunuz derslerinde vs amaç da yok menfaat yok yani daha sonra bu kişi size cevap vermemeye başlıyor hatta engelliyor neden olabilir? ergenlikten kurtulamama ya da yorumlariniz nelerdir karşıdaki şahıs karşı cins. ben buna kullanıp işi bitince atmak derdim siz ne dersiniz?
Tuhaf Ama Gerçek
1973’te İstanbul’un iki yakasını bağlayan boğaziçi köprüsü hizmete açıldığında alınan geçiş ücreti 10 tl idi. bu bedeli aradan geçen yıllardaki enflasyonu ve türk lirası'ndan atılan 6 sıfırı dikkate alarak bugünkü değere taşıdığımızda 12.76 tl etmektedir.
Tuhaf Ama Gerçek
İstanbul, kağıthane'de boşanmak isteyen eşini döven adama yoldan geçen bir vatandaş uçan kafa attı.

omuluarkadas
az önce rastladığım bu yazı üzerine size fen edebiyat fakültesinde olan bir olayı anlatmak istiyorum.. birgün dersteyiz neyse işte vakit geçsin diye hocayla muhabbet ediyorduk. hoca 'geçen yıl ile bu yıl arasında ne gibi farklılıklar var' diye soru sordu herkes söz falan aldı konuşuyoruz. konu ders nasıl işlenmeli anlıyor musunuz gibi şeylere geldi ve oradan bir arkadaş söze atıldı : siz anlatıyorsunuz böyle şeyleri ben bazen anlamıyorum ama arkadaşlar anlatınca anlıyorum dedi. hoca sence ne yapmamız gerekli diye sordu ve çocuk söze atladı : bence böyle şeylere gerek yok dedi (hocayı ve tahtayı göstererek) hoca afalladı nasıl falan diye sordu ve çocuk tekrar etti siz anlatınca anlamıyorum ama arkadaşım anlatınca anlıyorum yani bunlara gerek yok dedi djdjdj
Tuhaf Ama Gerçek
hawai'de faaliyete geçen kilauea yanar dağının bıraktığı lavların gece görüntüsü.

📹: orlando corpuz

Biliyor Muydunuz
bir kadın, geçen hafta evinin önündeki parkta 8 siyahi gencin barbekü yapmasından endişe duyarak polise şikayetçi olmuştu ve olay haberlere yansımıştı.

bu pazar günü aynı parktan çekilmiş bir video:

themuallim
selamlar cümleten gençlik!🙌nasıl gidiyor, nasılsınız? ben şahsen raporlar, sunumlar, sınavlar derken bir dönem daha ne kadar çabuk bitti, hala onun şaşkınlığı içerisindeyim. zamanın benim açımdan bu kadar hızlı geçmesi artık ciddi anlamda korkutuyor beni. yeni düzene alışmaya çalışmaktan pek hoşlanan bir insan değilim ama buna rağmen samsun'a çok çabuk alışmıştım ilk geldiğimde. sanırım o yüzden her geçen gün buradan gidecek olma fikri biraz daha üzüyor. bu platform da dahil samsun 'da bende bir şekilde iz bırakan her şeyi düşündüğümden de fazla özleyeceğim sanırım. burada büyüdüm, burada aşık oldum, en güzel ve en kötü günlerim burada geçti. o kadar özel ki benim için. ama inanın şu yazıya başlarken böyle duygusala bağlayacağımı tahmin etmemiştim o yüzden hemen toparliyorum😁biraz içimi dökmem gerekiyormuş galiba. finallerde bütünlemelerde başarılar herkese. hayırlı ramazanlar, öpüldünüz😙
Tuhaf Ama Gerçek
masaj yapılırken kendinden geçen bir koala

🎥 tw/australia

Tuhaf Ama Gerçek
cevapların büyük çoğunluğu "evet"

madem elinde bir güç olduğuna inanıyorsun ve bunu test etmek istiyorsun;

dolar şu an 4.4591 türk lirası

görevin, elindeki gücü kullanarak türk lirası'nın değerini artırmak. yapacağın tek şey ise içerisinde "türk lirası" geçen bir tweet atmak

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)