Fatalerrorist
genel olarak makyaj sevmem hatta tiksinirim ama kırmızı ruj ah o kırmızı ruj
Zeynax
upuzun tırnaklara cam gibi kırmızı oje sürüp telefona tak tak vurarak kullanıyoreeee 💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻
Sanatçı
türkü kırmızı çizgimizdir, ben her müzik tarzına saygılıyımdır ama türkü ye laf ettirmem....
karakutuu
normalde algılarım çok acıktır ekstrem durumlarda bile gerçeklik kavramını kaybetmem mesela zombi maskeli birinin kapı ardından oggghh diye çıkması bırak korkmayı dikkatimi bile dağıtmaz şaka olduğunun hemen farkına varırım diyelim ki rüyadayım yüksekten düşüyorum yüzde 80 biryerini yırta yırta uyanır ben havada değişik hareketler yapar nasılsa rüyadayım diye farkında olurum sakince gözümu acar tekrar uykuya dalarım kaza yaptim mesela 120 ile kırmızı ışıkta arkadan vurdular öndeki 3 4 araç da etkilendi emniyet kemerinin izi 1 hafta geçmedi hava yastığı patladı ben geçmiş olsun abiler diye indim ucuz atlattık diye dua ediyordum çoğunun şoku ambulans gelinceye kadar geçmedi neyse hayatımda ilk kez bugün gece kendimi kaybettim eşimle birlikte sıçrayarak uyandık ve 5 sn kulak çınlaması gibi yoğun bir ses ve korku ile sessizce bekledik sonra iyimisin diye sordum oda noldu dedi korkuyorum dedi sarildim yatakta ekmek kırıntısı felan yok neden böyle oldu anlamış değilim hic başına gelmemişti
thor
karantina etkinlikleri vol.1

"alırken siyah, kullanırken kırmızı, atarken gri olan şey nedir?"
ikarus✨
bugün instada dolaşırken yeni evli ve benden yaşça küçük bir arkadaşımın paylaştığı bir fotoğrafa denk geldim. fotoğrafa bakıyorum, çimlerin üzerine serilmiş kırmızı kareli örtü, üzerinde hasır sepet, iki tane çay fincanı, çeşitli atıştırmalıklar, iki tane kitap, 4-5 tane mum ve bir tane fotoğraf çerçevesi gördüm. bir insan eşiyle piknik yapmaya giderken yanında neden fotoğraf çerçevesi taşır ki. abi delirdiler artık ya. şekil yapıcam diye düştükleri hallere bakın. kocaman fotoğraf çerçevesini yanında taşımış, gitmiş baş köşeye oturtturmuş.
karakutuu
bu patosun üçgen yeşil olanını yiyen seven insan var mı acaba çok merak ediyorum yani alan da yok raflarda sürüsune bereket duruyor yine de üretmeye devam ediyorlar. kırmızı yuvarlak acili olanı baş tacı yerine başka cips görmüyorum ama bu nedir ya evlat olsa sevilmez .
Komutan Logar
az önce yağmur sonrası ağaçların güzel görüntüsünü farkettim. fotoğrafını çekmek için apartmanın köşesinde telefonu tam kaldırdım, kırmızı paltolu bir kız beni son anda gördü ve öyle bir korktu ki ne diyeceğimi şaşırdım. gerçi yürümeye devam etti. siz olsanız ne yapardınız?
satanistim ama hobi olarak
ben hep kırmızı tuborg severim ama herkes nefret ediyo bu biradan .gayet iyi bira bence
Nunuu🔥
kamil koç turizm alman bir otobüs şirketine satılmış... otobüste yedigün (sarı kola) yerine kırmızı şarabı ne zaman içeceğimi düşünüyorum 😆
chen
demin hercaideki tuhaf oğlanın daha yaşlı ve kırmızı kafalısını gördüm. yakından daha korkunç o nasıl bi saç modelidir kardeşim ya kabus gibi
thor
usta bir ressamın öğrencisi eğitimini tamamlamış. büyük usta, öğrencisini uğurlamış. çırağına ” yaptığın son resmi, şehrin en kalabalık meydanına koyar mısın?” demiş.

“resmin yanına bir de kırmızı kalem bırak. İnsanlara, resmin beğenmedikleri yerlerine bir çarpı koymalarını rica eden bir yazı iliştirmeyi de unutma” diye ilave etmiş.

öğrenci, birkaç gün sonra resme bakmaya gitmiş. resmin çarpılar içinde olduğunu görmüş. üzüntüyle ustasının yanına dönmüş. usta ressam, üzülmeden yeniden resme devam etmesini tavsiye etmiş.

öğrenci resmi yeniden yapmış.usta, yine resmi şehrin en kalabalık meydanına bırakmasını istemiş.

fakat bu kez yanına bir palet dolusu çeşitli renklerde boya ile birkaç fırça koymasını söylemiş.

yanına da, insanlardan beğenmedikleri yerleri düzeltmesini rica eden bir yazı bırakmasını önermiş. öğrenci denileni yapmış. birkaç gün sonra bakmış ki, resmine hiç dokunulmamış. sevinçle ustasına koşmuş.

usta ressam şöyle demiş:

“İlkinde, insanlara fırsat verildiğinde ne kadar acımasız bir eleştiri sağanağı ile karşılaşılabileceğini gördün. hayatında resim yapmamış insanlar dahi gelip senin resmini karaladı.

İkincisinde, onlardan müspet,yapıcı,olumlu olmalarını istedin. yapıcı olmak eğitim gerektirir. hiç kimse bilmediği bir konuyu düzeltmeye cesaret edemedi.” alıntıdır.
def2easy
iktisat 1. sınıf beyaz üzeri kırmızı kılıflı telefon ve mor kalemlik sahibi. siyah saçlı beyaz tenli büyük gözlü ismini bilmediğim hanımefendi. çok güzelsin ananla babanı tebrik ediyorum
mistletoe🍃
bir şarkı, sizi ne kadar etkileyebilir, neler yaptırabilir, neler hissettirebilir, nelerin hayalini kurdurup, ne kadar dibe çekebilir ya da yüzeye çıkarabilir? söz konusu bensem fazlaca etkileyebilir, hayaller kurdurtabilir, özletebilir, mutsuz edebilir, göklere de çıkarabilir... beni alıp götürebilecek bir şarkı keşfettiğim için dakikalardır aşırı mutluyum ama şarkının sözleri, ritmi, doğası gereği ise bir şeylere aşırı özlem duyuyor ve kendimi epeyce hüzünlü hissediyorum. bir insan iki ucu aynı anda yaşayabilir mi? biraz yorucu ama ben çoğunlukla böyle yaşıyorum.
şarkıyı dinlerken gözlerimi kapatıyorum hayal bu ya bir balo salonundadır genç kadın, bordoya çalan kırmızı bir elbisenin içinde, ışıkların altında parlayan düze yakın hafif dalgalı saçları sırtına dökülüyor, sadece boynunda ve parmağında zarif birer parça takı, makyajı güzelliğini gölgelemeyecek ama bakışlarını ortaya çıkaracak kadar sade yapılmış...salonda gezinirken birden onu fark ediyor bakışları kenetleniyor genç adamla, kalbinin atışlarını duymaya başlıyor, gözlerinden başka hiçbir şey göremiyor genç adamın ve anlıyor 'dans etmeliyiz'... bir saat, bir gün, bir ay, bir yıl? hayır 'koca bir ömür' diye fısıldıyor kendi kendine genç kadın... şarkıyı dinlerseniz siz de değişik hayallerin esiri olabilirsiniz.

Tuhaf Ama Gerçek
kızıl baron

almanlar'ın efsane pilotu manfred von richthofen, 10-15 düşman uçağı düşüren pilotlara muhteşem gözüyle bakılırken 1. dünya savaşı'nda 80 düşman uçağı düşürmüştür. İngilizler, kırmızı bir uçak kullanan manfred von richthofen'a "kızıl baron" lakabını takmıştır.
Tuhaf Ama Gerçek
İğnenin ucundaki kırmızı kan hücresi. görüntü bir elektron mikroskobu ile elde edildi ve daha sonra renklendirildi.
Tuhaf Ama Gerçek
Bilim Akademisi
kırmızı gözlü ağaç kurbağası ve bebekleri..
Mehmet Akif Yanbak
haber sitelerinde adil öksüz gibi aranan adamlar şurda görüldü falan deniyor ya bu adamlar kırmızı listede aranıyor ve bulup getirene ödül "4 milyon tl" bilin istedim. http://www.terorarananlar.pol.tr/detaylar/Sayfalar...
Ressam Bob
şuraya sarı kırmızı renklerle bir şampiyon çizelim. #ŞampiyonGALATASARAY

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)