Baho
23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramımız kutlu olsun 🇹🇷🇹🇷🇹🇷
Her Gün İngilizce
"egemenlik kayıtsız şartsız milletindir." #23NisanKutluOlsun ulusal egemenlik ve çocuk bayramımız kutlu olsun
OMÜ
Tuhaf Ama Gerçek
23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramımız kutlu olsun
OMÜ
Ressam Bob
şuraya duaları kabul olan birilerini çizelim. miraç kandilimiz mübarek olsun
Gamsız Baykuş
son günlerde çevremde olan bitene çok fazla tepki veremiyorum. sınav haftasının getirdiği yorgunluktan olsa gerek. hissizleştim biraz da. ne iyi ne kötü, bir şey hissetmiyorum. durgunum sadece. uykusuzluğun getirileri de olabilir bunlar. böyle olduğum zamanlarda özellikle whatsapp'tan yazışırken emoji falan kullanmıyorum. zaten normalde de aşırı bir şekilde kullanmam. birkaç tane favorim vardır, gülmek için de random atarım. ama onları da kullanmak gelmiyor içimden üç gündür. bazen "ehehe" yazıp geçiyorum sadece. bu durumda bir problem ortaya çıkıyor. sanki emoji kullanmayınca gerginmişim gibi hissediyormuş arkadaşımın biri. o kadar alışılmış ki emoji kullanmaya, random atmaya, onları yazmayınca "aramız mı bozuk acaba?"ya kadar büyüyebiliyor mesele. aslında sadece o an öyle hissetmediğim için kullanmıyorum onları. bu kadar net. niye ciddileştiğimi, ona karşı soğuduğumu düşündü anlamadım. fark ettim de emoji çıkalıdan beri kelimelerle yeterince ifade edemiyoruz galiba söyleyeceklerimizi. gerçekten insanı kolaycılığa alıştırıyor. düşünmeyi gerektirmiyor. hemen yolla gitsin. bu konuya biraz daha dikkat etmem gerektiğini düşünüyorum artık.

ya o değil de yorgunluktan girmiştim, emojiye getirmişim mevzuyu. olsun yine de paylaşacağım bu metni sizinle. bu da böyle bağlayamadığım bir yazı olsun. sanırım şu an ihtiyacım olan tek şey uyku. saatlerce uyumak istiyorum. İyi geceler dostlar..
İbrahim Melih Gökçek
sevgİlİler gününüz kutlu olsun...
sevgİ ve sevgİlİ...
ucu o kadar açik kİ…
Futbolovski
14 şubat 2008 | beşiktaşlı futbolcular, "en büyük aşk beşiktaş, sevgililer günümüz kutlu olsun" pankartı ile basına poz verdiler. (ümraniye tesisleri)
İbrahim Melih Gökçek
İbrahim Melih Gökçek
11 şehİdİmİz var...
ruhlari şad olsun...
onlar ahİretlerİnİ kazandilar...
mekânlari cennet olsun...
allah aİlelerİne sabir versİn...
OMÜ
Hande Yener
şehitlerimize allah’tan rahmet diliyorum.. ruhunuz şad olsun 🙏🙏🙏 başımız sağolsun...🇹🇷🇹🇷🇹🇷 https://www.instagram.com/p/BfCTgRhFzZm/
İbrahim Melih Gökçek
afrİn de şehİt olan astsubay ömer bİlâl akpinar’a karabük de cenaze namazi...
mekânin cennet olsun ömer bİlâl...
şehİdİne böyle sahİp çikan karabüklüler...
elİnİz öpülmeye layiktir...
sağolun...
şehİdİ ve cemaati böyle olan bu mİllete güç yeter mİ?

Günün Yemeği
8 şubat 2018 perşembe

kr. domates çorba
fırın tavuk
iç pilav
cacık

afiyet olsun 😊
kebelek
gençler ne alemdesiniz ?? ben eskilerden sayılırım epeydiir yoktum buralarda. dertliyim şu sıralar bir hayli de yorgunum. size bir kaç sorum olacak.. benim sevgilimin cook yakın erkek arkadaşıyla zamaninda bende çok yakındım dedikodu bir yapardık üçümüz beraber çok güzel vakit geçirirdik. üç kişi efsane bı grup olmuştuk. taa ki bu arkadaşımızin sevgilisi olana kadar. artık dostluğumuz bitti. sevgilisinin ona sınırlar koyduğunu düşünüyorum. ve şöyle de bir şey var ki sevgilisi olan kız bana karşı fazla samimi davranıyor. ama benim yakın arkadaşımi elimden aldığı için ben ona sinirliyim. sizce kızın yaptığı davranışlar mantıklı mı ?? yani beni arkadaşımdan uzaklaştırıp kendinden bana yakın olmaz çabası ? bana iki yüzlülük gibi geliyor ?? bu yüzden de o kızı sevmiyorum. ve artık o arkadaşımla da konuşmuyorum. sevgilim de bu konuda arkadaşıyla benim aramda kalmış gibi hissediyor. onu üzmek istemiyorum ama onlarla da yan yana gelmek istemiyorum. yani onlarla buluşmak. ama sevgilim ısrarla buluşursak daha farklı olacağını düşünüyor. off offf belki de bunu okuduğunuz da hiç bir şey anlamayacak yada hiç okumayacaksiniz ama olsun be canınız sağolsun 😂😂 iyi geceler
İnci Caps
helal olsun böyle insanlar kaldı mı ya

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)