limos
sabah sekiz dersine yarım saat önce gelip kulaklık kullanmadan serdar ortaç dinlemek yeni hobim olarak listeme eklendi.
matricariachamomilla
sabah evden çıkarken kot-sweat giyiyorum sonra yarım saat olmadan geri dönüyorum çok sıcak diyip elbise giyiyorum. evden çıkıyorum 10 dakika sonra hava soğuyor bacaklarım üşüyor. yıldım artık
Frida
o kadar yoğunum ki sabah 6 dan beri ayakta olduğumun farkına vardım. o kadar çalışılması gereken konu ve ödevler var ki... 4.sınıfın böyle bir sorunu var. gelecek kaygısı, sınav telaşı, ne yapacağım şeylerinden çok, çok yorulma gibi bir eksisi var. İlk senelerin tadını çıkarın, 4.sınıfta başınızı kaşıyacak vaktiniz olmuyor.diyorlardı da inanmıyordum. yaşayarak öğrendim resmen. :(
mistletoe🍃
sabah sabah gördüklerim yine ne kadar saf saf düşünmüşüm ben hep böyle boş boş hayallere mi kapılıyorum dedirtti.
karakutuu
sabah kalkınca havanın yağmurlu olması çoğu insani gerer beni mutlu ediyor kalkar bakarsın heryer karanlık acaba 6 da mi uyandım ben diye düşünürsün bir bakarsın saat 8 o şok sana yeter ama benim için durum farklı kalkıp 1 bardak su içiyorum ve ilk isim içteki perdeyi çekip yağan sokağa bakmak oluyor sanki hipnotize oluyorum sonra aklıma ilk gelen parçayı açıyorum o parca eşliğinde kahvaltı hazırlıyorum sonra sevdicegimi uyandiriyorum çünkü o bir prenses ve prensesler geç uyanır
karakutuu
yine erken kalktığım bir haftasonu çay demliyorum. bir yandan da hoc aşk acısı çekmeme rağmen ferdi dinliyorum şuraya bırakayım sabah sabah çok güzel oluyor.

Ejder Terbiyecisi
günü birlik yaşamak istiyorum ama öyle ki sabah kaçta kalkacağım onu bile düşünme dersim olmasın
karakutuu
akşam yatarken hafta sonu nasılsa saat 11 e kadar uyurum diye yattım ama vücudum nasil alıştıysa sabah 6 ya 10 kala uyandım. acayip kötü bir durum ses çıkartmak da istemiyorum bir süre tekrar uyurum diye bekledim ama olmadı haberleri okudum oyalandim sosyal medya felan baktım daha 15 dk geçmiş ne yapsam saat 9 olmadı kahvaltıyı hazırladım sadece sıcaklar kaldı patatesleri doğradım suyun içine yumurtayı koydum çay demledim peyniri kestim zeytin domates felan hepsi hazır mutfakta ses yaptım belki eşim uyanır diye ama yok 1 saattir bekliyorum uyandırsam sovet acaba
depresyondayim
sabah: her şey mükemmel olacak hiçbir sorun yaşamayacaksın anksiyeten falan da tutmayacak kendine gel

gece: ya sinifi bulamazsam ya ilk günden rezil olursam ya ders kayit işlemini beceremediysem allahim ölmek istiyorum
emreyba
bugün sabah arkadaşım kahvaltıyı attı çeyrek ekmek var, bak bak yarısından çoğunu yiyip atıyor birde asgdjkasd
emreyba
kyk yurtlarında kalan arkadaşlarım bana sabah kahvaltısının fotoğrafını atıyorlar, çok şakacılar ya hagdghjasdf
Frida
apartmanın giriş katında iki tane teyze oturuyor. karşılıklı daireleri var. hani şu dizilerde filmlerde falan gördüğünüz meraklı herşeyi soran, bilmek isteyen teyzeler var ya işte tam onlardan. yaşlı kadınlar herhangi bir saygısızlık yapmak istemiyorum. annemde uyarıyor yanlış bişey söylemeyeyim diye. ama artık gerçekten rahatsız ediyorlar. bütün apartmanı sorguya çekiyorlar. kapıdan içeri girdiğin an kapıyı açıp '' nerden geliyorsun'' diye soruyorlar. ailevi özel şeyleri bile öğrenmeye çalışıyorlar. sabah çıktın nereye gittin. geç kaldınız. bu saatte nereden geliyorsunuz gibi sorgu sual. bir bilgi öğrendiler se bütün apartmana komşulara söylüyorlar. gece 3 te çıksak ondan bile haberleri var. bütün apartman rahatsiz artık.yaşlılık mı insanları böyle yapıyor, karakterleri mi böyle anlamadım. daha önce karşılaşmadığım türden insanlar. keşke herkes kendi hayatı ile meşgul olsa, üstüne vazife olmayan şeylere burnunu sokmasa ne güzel olurdu. anlayışlı olmak her insana nasip olmuyor malesef.
Frida
sevgili @admin bu sabah farkettim ki artık benim de mavi tik 'im var 😅 teşekkürü borç bilirim.
Mr. Muffin 🍭
3'üncü etap omü kampüs içi raylı sistem hattı'nın tamamlamasıyla birlikte ondokuz mayıs üniversitesi(omü) kampüsü içerisindeki tramvay seferlerimiz, bugün sabah (dün, 5 temmuz) saat 06.15 itibariyle başladı. üniversitemize, samsun'umuza, tüm halkımıza hayırlı ve uğurlu olsun.

thyke
sabah erken uyandığım için 12 gibi uykuya daldım. lakin erken uyuduğum için de uyandım ve 1 saattir uyuyamıyorum. yine gece uykusunu tam alamadım.
help me!
Fafatara
yalnız kalmaktan ya da karanlıktan korkmayın arkadaşlar. bu ikisi birleşince çok kötü oluyor. yorgun olsanızda uyuyamıyorsunuz. sonra sabah erkenden kalkıp çaylık temizlemeye gidince ot yerine yılana tutuyorsunuz çaylıklardan zıplaya zıplaya kaçarken düşüyorsunuz sonra yine geri dönüp çaylık temizlemeye devam ediyorsunuz. gece olunca yine uyuyamıyorsunuz... yarına kaçmak için enerjim de kalmadı. gelsin ısırsın ne yapayım yani. belki zehirlenirim hastanede uyurum. neyse herkese uykulu geceler.
Valentino Rossi
yıllardır beklediğim uzun yola yarın çıkıyorum 💪 İstanbul yolcusu kalmasın yarın sabah namazına mütakıben yola çıkıcam. yağmurdan dolayı sucuk gibi olmayız umarım 😋
çok_karanlık_patron!
sabahın köründe bir kere daha dini istismar edenleri görüp bir şey yapamadım.adam her sabah namazı için alarm kuruyo yer gök inliyo alarm sesine ben uyanıyom doğal olarak sonra yatamiyom.adam alarmı duymuyo bile deliksiz uyuyo her sabah ben sabah 5.20 de uyanıyom alarmı kuran uyuyo gidip diyemiyon da alarm falan kurma sen daha diye.15 dakka zır zır öttü telefon masadan 1 metre yere düştü titrerken hala ötüyo yerde. tek çarem çocuğu aramak o zaman alarm donuyo daha calmiyo salaklasiyo bi telefon(ben arayınca da uyanmıyo zat)
Fafatara
sabah anneme fotoğraf atıp 'bak çok tatlıyım dimi' dedim. göremiyorum dedi. ama görüldü oldu diyorum. ben tatlı bir şey görmüyorum diyor. bir de anneler çocuklarını hep güzel görür derler. diğer anneler allahım iyi ki seni bana vermiş diye dua eder benim annem ben ne günah işledim de allah seni bana verdi diye yıllardır hayatı sorguluyor. neyse tatlı olan olmayan herkese günaydın.
Fafatara
sevgililer günü olması sebebiyle arkadaşımla hadi iki yalnız oturup dedikodu yapalım dedik. önceden konuştuğum çocuk aklıma geldi. gıcıklık olsun diye gece 3 4 gibi kalkıp son görülmemi değiştiriyordum. sabah olunca tartışıyorduk sonra bir şekilde üste çıkıp trip atıyordum. sevgili de değiliz istediği tepkiyi veremiyordu. psikolojisini bozmuştum çocuğun. cahillik işte. böyle yaparak cehenneme vip üyelik kazandım.

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)