Beginnerdoctor
samsun'da olmak sadece dersler açısından değil ruh sağlığım ve psikolojim için de gerekliymiş. şu an hiçbirinden eser yok.
Oyuncakayi✔️
selamın aleyküm, bu aralar moodum çok tuhaf amannn neyse bunu da boşverin hayatı boşverin azk şu aralar tek yaptğım derslere girmek, ödev yapmak,kitap okumak, dizi izlemek ve yatmak. sadece kendi başıma kalıp aklımı toplamak istiyorum. aklıma şu geldi ikinci dönem okullar açılacakmış ben bu olaya şiddetle karşıyım. korona olmak istemiyorum allahın çinlileri ve sorumsuzları yüzünden neyse durduk yere atarlandık. ama açılmasın azk daha aşı bulunmadı ama şu da var her yer açık okullar kapalı amannn bunu da kafaya takamam siz tartışa durun ben kendi kendime odamda takılmaya devam edicem. aleyküm selam
-atarlı semtin atarlı genci oyuncak ayısı
ikarus✨
bana bir şey olursa arkamdan üzüleceklerin listesini yapıyorum. düşünüp yazana kadar sadece 2 kere gözümü kırpacak kadar süre geçti.
Badboy
acilde çalışıyorum adama sigara içiyor musunuz diyorum evet günde 3 paket hergun düzenli içki içiyorum 200 bin lira borcum var diye yakınmaya başlıyor abicim sadece sigara içiyor musun içmiyor musun onu söyle marko paşa mıyım ben derdini anlatıyorsun daraldım
Oyuncakayi✔️
kendinizi sevin yaa harbiden, her insan gibi tek kalıba sığmayın kendiniz olun, bir insan için kendini farklı şekillere sokma, sen nasıl mutlu olacaksan öyle yap. ne bileyim şu an olduğun halden gerçek manada mutlu musun ? bunu sorgula kendini eşyalarla anlık geçici şeylerle doyurma gerçek mutluluğunu ara. belki bu yaşına kadar kendi yeteneğini isteğinin farkında bile değilsindir bence bunu değiştirme zamanı. her bir malın alıcısı vardır gençler o yüzden siz kendiniz olun size o kişi elbet gelecektir. sadece kendi hayatınızın anlamını ve mottosunu bulun. ben mesela buldum. daha çok eğlence ve kitap okuyup istediğim alanlarda kendimi geliştirmeye adadım. hayatı akışa bırakmak en iyisi ;)
firefly
sevgilimin beni istemediğim şeylere zorlaması normal mi? herkes yapıyor, bir sen mi namuslusun diyor. ayrılınca yalvarıp barışıyor. bu işin yürümeyeceğinin farkındayım ama yeni normal buysa karşıma çıkacak diğer erkekler de baskı yapacak. sevgiliyiz sadece neden karı koca olmak zorundaymış gibi hissettirmeye çalışıyor.
Sanatçı
bazı şeylerin yaşanması için sadece istemek yetiyor. yani demem o ki, bir şeyler olmuyorsa istenmediği içindir. bahane vardır, zaman yoktur, sebep çoktur. o yüzden çok kurcalamayın. olmuyorsa eğer bırakın. bahanelerle size gelene değil, çözüm yollarıyla gelene inanın.
mrspanda
kim size iyi geliyorsa, iyi hissettiriyorsa onunla devam edin yola. aksi taktirde sizi yoran insanlar bir yük olup kalıyor sırtınızda. o yükle yürüdüğünüzde beli kırılan, ayakları şişen siz oluyorsunuz. sırtınızda taşıdığınız her kimse, sadece keyfini yaşıyor. bu böyle, net.
Sanatçı
kim size iyi geliyorsa, iyi hissettiriyorsa onunla devam edin yola. aksi taktirde sizi yoran insanlar bir yük olup kalıyor sırtınızda. o yükle yürüdüğünüzde beli kırılan, ayakları şişen siz oluyorsunuz. sırtınızda taşıdığınız her kimse, sadece keyfini yaşıyor. bu böyle, net.
thor
asgard ödüllü soru:

yedi adet 7, bir adet 1 sayılarını sadece birer defa ve tamamını kullanarak dört işlem (toplama, çıkarma, çarpma,bölme) ile100 elde ediniz.

örnek:
7+7+7=21
7+1=8
7*8=56
7+7+7=21
21+56+21=98

CuksuzArmadillo
merhabalar
1.sinifim güz dönemi yanom 1.05
bahar döneminde yano 2.76 gano 1.91
güz dönemi ana derslerin hepsinden kaldim bahar döneminde hepsinden geçtim.
şimdi ben sadece güz donemi mi tekrar edecegim yoksa sinif tekrarı mı ? :d
ucuncunesilsaglikci
bundan yıllar önce de aklımda bu soru varmış:'neden?'. neden? yıllar geçmiş, bu sorunun içeriği büyümüş ve boyumu aşmış. günlerdir içimde kopan fırtınalarda yankılanan şey:neden? hak ettim mi? biraz evet,biraz hayır. bir yerde okumuştum; birinin sana yaptığı ilk yanlış karşındakinin karakterindendir, karşındaki bunu tekrarlayarak yapıyorsa ve sen affediyorsan bu senin aptallığındandır. yapılan her şeyi affedip gözü kapalı inandığım ve gerçekleri inatla görmediğim için hak ettim,daha doğrusu şu an aptallığımın bedelini ödüyorum.söylemek istesem konuşacak çok şey var, yüzüne vurabileceğim çok fazla şey. ama eminim ki yalanlarınla kendini aklamanın bir yolunu bulursun sen,kendi söylediğin yalana bile inanırsın. sadece şunu bil: söyleyeceğin yalanlara karnım artık çok tok ve 'neden' sorusuna vereceğin hiçbir cevabın bir önemi yok. ama sormadan edemiyorum:neden?
Sanatçı
yeni insanlar tanımak bile artık yeni gibi değil. eskiden kalma bir döngünün içindeymişsin gibi, duygular hep aynı sadece yüzler farklı..
hipokratinyegeni
oldlar bilir 2015 yılında inna samsun da konser vermişti.. işte o konserden çocukluğumuzun şarkılarından "sun is up" ve "hot" ve ona eşlik etmeye çalışan kalabalığın ahengiyle oluşmuş sanatsal bir video.. kalabalık sadece lalalalala kısmına eşlik ediyor ama olsun..

thor
asgard ödüllü soru:

sadece okyanus üzerinden görülebilse dahi, dünya'da 1 yıl içinde ortalama kaç defa güneş tutulması yaşanır?
Sunset✔
dün farklı bir aktivite olsun diye kolumun üstüne düştüm🙄 hayır tabiki de sakarlıkla alakası yok sadece bi karantina gününde aksiyon istedim o kadar 😅😅
mistletoe🍃
bir keresinde "sadece sen sevmiyorsun ya" denmişti bana, bende bana olan sevgisinden bahsediyor sanmıştım meğer başka birine olan sevgisinden bahsediyormuş. tabi sonra sonra anlıyor insan.
nar
İnişli çıkışlı bir hayatım yok sadece iniş.
EmilXelilzade
selamun aleykum. sorularim vardi: 1)samsun omu bilgisayar programciligi fakultesinde ders programlari nedir? hangi programlama dilleri ogretiliyor?

2)bilgisayar programcisi veya universite de html falan ogrenirken tum surumlerini mi ogrenir yoksa sadece en son cikan surumunu mu?
thor
itiraf ediyorum: yemek yerken pembe panter izlemeyi çok seviyorum. gerçi bazen coyote ve roadrunner da izlerim yemek yerken. ikisi arasında tercihlerim değişebilir. değişmeyen tek şey sadece orijinal sarışın kadınları güzel bulmam.

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)