thor
vay be. en son yaptığımız yılbaşı partisinden sonra böyle kalabalık görmedim. gelen herkese teşekkürler. bu arada masada tek başına oturan benim.
thor
14 şubat'a tek başına girecek arkadaşlar kalp atsın da sayımızı bilelim. ayrıca gelen bildirimlerden art arda karşı cins denk gelenlere sürpriz buluşma ayarlanacaktır.
👑 Ef.
makineyi bi orta boy karamel makiyatoya sattım teşekkürler
👑 Ef.
İlkokulda 5.sınıfın karne gününde okula fotoğraf makinası götürmüştüm. annem o kadar çok tembihledi ki bozma, kırma makinayı diye, foroğraf makinasını eline verip bizi çek diyebileceğim, bozmayacağına güveneceğim birini bulamadım. tüm sınıfı çektim ama bilin fotoğraflarda kim eksik.
Raydırın Raydır Arkadaşı
orlito
selamlar herkese
hesabı satıyorum. sahibinden az kullanılmış, hatrı sayılı takipçiye sahip, akılda kalıcı, eski “orlitorenk” nickinden hatırlanan (neden ornitorenk değil diye sormayın) güzide bir hesap. İlgilenenler yazsın uygun bir fiyata bırakırım.
teşekkürler iyi akşamlar
👑 Ef.
omüdedikodu sayesinde iş buldum, teşekkürler omüdedikodu
aynebilim
selam arkadaşlar;bi sorum olacaktı. ben şu an şehir dışındayım sınavlara geleceğim kyk yurtları misafir kabul ediyor mu acaba?bir de ücreti nedir bilen varsa yazarsa sevinirim.şimdiden teşekkürler :)
maestro
info için teşekkürler 👍
matricariachamomilla
kendimi bildim bileli resim yapmaya tutkun olan ben, bütün hayallerimi bir kutuya koyup kitaplarımın üstüne koydum.
ayşed
geleneksel pazartesi sendromuna girilmiştir. teşekkürler omü dedikodu.
Le Petit Mami
bu şahısı yarın omü'de görüp gülmeyin arkadaşlar. kendisi arzuladığı ve hayal ettiği tarza kavuşamadı ve bunun acısını inanın fazlasıyla hissediyor. şimdiden söylüyorum gülerseniz ağlarım. teşekkürler, iyi akşamlar.
Le Petit Mami
az önce tarih bölümüne kaydımı yaptırmış bulunmaktayım. geriye yurt işi kaldı. tavsiye edebileceğiniz, fiyat açısından uygun yurt varsa bunları bilmek isterim. xy kromozomlu olduğumu da belirteyim. teşekkürler şimdiden.
Ras al ghul
İlk defa bir sitede küfretmeden bu kadar süre geçirebildim teşekkürler
Tanrınınkırılankadehi
beni insanların nefreti, egoları, gizli düşmanlıkları ve iki yüzlülüğü delirtti; teşekkürler.
samet5589
merhabalar samsun atakumda veya merkez klarnet kursu veren veya yönlendirebilecek olan varmıdır teşekkürler
yolyordam
içimden bir ses okul uzayacak, uzun donem askerlik yapacaksin, 4 seneni kpss kazanmak icin harcayacaksin, sonunda hicbiseye tuy dikemeyip ortada kalacaksın diyor. teşekkürler iç sesim <3
yolyordam
omü rock topluluğu sayesinde sınırlarımı da keşfetmiş oldum. meğerse 5 saat aralıksız konuşabiliyormuşum. teşekkürler omü rock \m/
Muhendisadam
evine arkadaş arayanlar ulaşırsa mutlu olurum. yeni mezun oldum uniden devlet memuruyum samsunda.
ayrıca rica etsem facebookta omü üniversitesinin ev arkadaşı ve kiralık ev bulmaya yonelik grup ve sayfalarini paylasir misiniz? teşekkürler.
Uykusuz
telif hakkı, izin almak bunlar yok. bari bir yerde kimden alıntı yaptığınızı duyalım, o da yok. karikatürler anonim eserler değildir. uğraştığımız pek çok problemin yanında lütfen siz de mizah dergilerini daha fazla yıpratmayın. teşekkürler.
Angaralı
eski arkadaşlıkların yerini hiçbir şey tutmuyormuş bunu bir kez daha bana gösterdiğiniz için teşekkürler dostlarım.

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)