Sos
merhabaa beni hatırlayan olur mu bilmem ama ben @psikodok maalesef mail adresimi kaybetmem sonucunda hesabımı da kaybettim artık buradayım neler yapıyorsunuz bakalım
ultraslan
herkese merhabaa🤩
eskilerden kim var bilmiyorum ama belki birileri kalmıştır. omüden mezun olalı 2 sene oldu. yemin ederim özlemekten ciğerim soldu..
nasılsınız, neler yapıyorsunuz?
aranızda beni hatırlayan var mı? 😏
Impostor
bana niye bunu yapıyorsunuz abi? :(
privity
herkese kıbrıstan selamlar!! samsun'a gelemedik kıbrıs'a gideyim dedim uzun zaman oldu ne yapıyorsunuz dedikoducular durumlar nasıl 😂👍
and he lived happily ever after
hitler ve mussolini omü dedikodunun tavla turnuvasına katılmıştır ve karşılıklı oynamaktadırlar. o sıra ricardoveritas içeri girer ve admine bunlar hitler ve mussolini değil mi diye sorar. admin:

"evet, onlar" der. ricardo huşu içinde onlara doğru yürür ve:

"selam beyler, ne yapıyorsunuz?"

hitler cevaplar:

"3. dünya savaşını planlıyoruz."

ricardo sorar:

"gerçekten mi? neler olacak?"

hitler:

"bu sefer 10 milyon omü dedikoduluyu ve güzel sarışın bir kadını öldüreceğiz" der.

ricardo öfkeyle karışık şaşkınlıkla:

"güzel sarışın bir kadını mı?!?!" diye tepki gösterir.

bunun üzerine hitler, mussolini'ye döner ve der ki:

"gördün mü, sana kimsenin 10 milyon omü dedikoduluyu takmayacağını söylemiştim!"
kayipgalaksi
İyi geceler herkese :) uzuuun bir aradan sonra yeniden buradayım. bugün arkadaşımla siteyle ilgili konuştuk birkaç kişi halen yazıyor deyince bir bakayım dedim. gördüm ki site güncellenmiş, yeni birçok kişi gelmiş. bu halini sevdim mi? yaani. @admin @mayk fotoğraf olayını pek sevmedim. olmasaymış keşke öyle daha gizemli oluyordu :) eskilerden çok kişi kalmamış ona üzüldüm. anasayfada ilk @snorlax ı görünce sevindim ve tabiki stalkladım 😬 @poseydon a baktım yazdıklarını silmiş 🙄 @ikizler halen yazıyor @alpheratz de yazıyormuş muallimleri gördüm (birkaç tane olduğundan böyle yazdım 😂 ) @zorakimuhendis @ejderiyacı @chen @dakoh daha birkaç kişi de var şuan aklıma gelmiyor. kısaca sizleri gördüğüme sevindim :) en son yazımı 1 yıl önce yazmışım öyle diyor. o yazıdan sonra neler oldu neler. öncelikle o yazıdan birkaç ay sonra atandım. ayın 15 ini bekleyen bir memurum artık. İşe başlayana kadar stres sıkıntı içindeydim, boğuluyordum. sonra işe alışma süreci okul değiştirme falan derken bir sürü şeyler oldu. şuan kafamda kronolojik bir sıraya oturtamıyorum ama hayatımda bir sürü şey değişti, işim var çalışıyorum bunun bilincine varmam biraz zor oldu. sonra çeşitli insanlarla tanıştım, hayatıma birileri girdi çıktı, çok farklı olaylarla karşılaştım, büyüdüm, çok şey öğrendim, eskisi gibi çok depresif değilim onu atlattım, istediklerimi şimdiye kadar gerçekleştirdim, içimde zorla yeşerttiğim umudu söndürmemeye çalışıyorum falan filan. kısaca böyle. sizler nasılsınız neler yapıyorsunuz yukarıda isimlerini yazdıklarım ve diğerleri :) yine uzun yazacaktım ama artık uzun yazan yok herhalde kısa keseyim bu sefer 😏
Ümid Gurbanov
omuluarkadas
size yaşam merkezinin önünde başıma gelen bir olaydan bahsedeceğim.. arkadaşlarla yaşama giderken yaşımın önünde sigara içen bir grup arkadaş önüme durdu ve pardon ateşiniz var mı diye sordu. ben de labda deney yaparken lazim oluyor diye çantamda hep çakmak bulundururum. cocuga tabi var dedim çantamda çakmağı ararken gülümseyerek (...) dediler. siz şimdi ne var bunda diyeceksiniz ama çocukların ateşin var mı sorusundan kastı çakmak gibi bişey değil başka bişeymiş😒😒 arkadaşlar neden böyle bir şey yapıyorsunuz yerin dibine girdim! hiç komik değil 👊 o ateşten kast ettiğiniz şeyin yolunda boğulun emi!
Tuhaf Ama Gerçek
ikea aynı zamanda hamile olup olmadığınızı anlayan bebek yatağı reklamı hazırlamıştır. reklamın üzerine çişinizi yapıyorsunuz, hamile çıkarsanız bu ürünü %50 indirimli alabiliyorsunuz.
13. Burç
boğa: hep aynı kuyuya düşüyorsunuz. özellikle gönül ilişkilerinde, her seferinde tekrar etmeyeceğinize dair kendinize söz verdiğiniz hataları yapıyorsunuz. bu durumda sonucun, önceki acı deneyimlerinizden farklı olmasını bekleyemezsiniz. sadece biraz öz eleştiri yapmalısınız.
Tuhaf Ama Gerçek
kimseyi kızdırmıyorsanız, muhtemelen önemsiz işler yapıyorsunuz.
chen
@admin selam canımcım admincim. neden cinsiyetçilik yapıyorsunuz ki. belki ben gayim olmadı bu yakıştıramadım...
ekşi sözlük
Kemal Kılıçdaroğlu
şahsi çıkarlarınız için türkiye’yi bataklığın içine soktunuz. şimdi de kahramanlık edebiyatı yapıyorsunuz. ne akp genel başkanı, ne de onun gibiler asla kahraman olamazlar. oy devşirmek için kolunu dayadığın tabuttaki o askerdir gerçek kahraman!
13. Burç
İkizler: İkili ilişkilerde iletişiminiz muhteşem. tatlı dilli, hoşgörülü haliniz herkesi size hayran bırakıyor. İşlerinizi aksatmadan ve titizlikle yapıyorsunuz ancak sadece istediğinizde. eğer canınız bir şeyi yapmak istemiyorsa tüm dünya elele üzerinize yürüse bile faydası yok.
ekşi sözlük
13. Burç
İkizler: size verilen her işi dikkat ve titizlikle yapıyorsunuz. bu sizi bulunduğunuz her ortamda, işlerin aksamadan yürümesi için aranan insan yapıyor. hele işlerinizi tamamladığınızda hissettiğiniz o huzuru hiçbir şeye değişmek istemesiniz. aranan çalışan/öğrencisiniz :)
National Türkiye
kedi bey ne yapıyorsunuz, ne gerek var bütün bunlara?

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)