anneyemektenevar
tanışmak amacıyla yanına gelen erkeğe kızlarımızın verdiği tepkiler 4'e ayrılır:
1)tepki vermeyenler : adından da bellidir. genellikle bu kızlarımızı yalnız başınıza yakalamanız mümkün değildir. yanında muhakkak minimum 1 tane kankitosu vardır. bir insan bakışlarıyla 3 harfli bir kelimeyi söyleyebilir mi diye bir soru kafanızdan geçiyorsa ya da geçmişse -geçmemişse muhakkak geçecektir- ''gel!'' dir. gidersiniz. sizden belki de gerçekten hoşlanmıştır ama yanındaki arkadaşına basit görünmemek yahutta arkadaşına ''bak beni beğenenenler var yanıma da geldi ama nasıl reddettim'' diyebilmek için tepkisiz kalırlar.
2)''neden?''ci kızlarımız : yahu gelmişim yanına sıcacık bir tebessümle ''merhaba'' demişim, niye böyle yaptın ki ne saçma bir hatunsun diyeceğiniz kız modeli. bunlar var ya fena fena..
e : erkek
k : kız
e : merhaba
k (şaşkın) : merhaba?
e : seni gördüm cart curt cart curt tanışmak istiyorum.
k : neden?
bak hele bak.. yıllarca içinde sakladığı descartes,platon,aristo,protagoras bunların hepsini çıkardı içinden. kız bildiğiniz septisizm(şüphecilik) akımının kurucusu çıktı olm. olm sen nerden buldun bu kızı? soruya bak ''neden?'' , bence bu soruyu sorduktan sonra bir thug life videosu hazırlamalıyız hanım kızımıza. muhtemelen gece kafasına koyduğunda kızımız da düşünecektir ''neden?'' diye. peki sen hemcinsim, sen ne diyeceksin neden diye? ulan ben hiç düşünmedim ki neden? hoşlandım işte. alt tarafı tanışmak istedim dimi ama sanki gel element incelicez, gel atom parçalicaz dedim de neden diye soruyorsun. ilahı kızlarımız..
3)''erkek arkadaşım var'' ''hazır değilimci'' kızlarımız : kategori isminden de belli. burada değinilmesi gereken şey şu; eğer erkek gidip bu cevabı aldıysa ve onu izleyen arkadaş grubu varsa erkeğin muhakkak aklına şunu sokacak; ''olm sevgilisi falan yoktur beğenmemiş işte seni bahane sunmuş'' şak!! lambalar yanar.. erkek kişisi ''harbiden lan sevgilisi olsa beni niye kessin ki?'' diye düşünmeye başlar. sahiden kızlar hiç erkek arkadaşım var diye beğenmediğiniz bir erkeği sırf başınızdan savmak için yalan konuştunuz mu bu şekilde? ama ikincisi kesinlikle bahane, ben buna yürekten inanıyorum.
4)''reddedeceğini bilip omüdedikoduya mavi montlu çocuk bakmayla olmaz niye gelmedin yaaaacı kızlarımız'' : 4.madde değiştirilmesi teklif dahi edilemeyen tek madde. ilk 3 maddeyi de özetler efenim.

saygılar..

Yorumlar

ajumma
unni = 2.madde
sana0sarilmak0istiyorum
ya bende kızı tek yakalayamıyorum.burdan kızın kız arkadaşına sesleniyorum yeter artık bi defol git ya
minyonerkek
kardeşim helal olsun. 👏👏👏
bylazim
şapka çıkartılacak yazı :)
fikrimuhim
ben olsam ne olurdum acaba yahu ? yazıyı okudum, ellerine sağlık, aşırı mantıklı. şimdi işin açığı ben mutlaka tanışılması gerektiğini düşünüyorum çünkü tanışmak isteyen kişi gerçekten hoşlanmamış olabilir aslında. basit bir çekimdir bu belki de. bi yerde okumustum, bir film repliğiydi muhtemelen "tanışsalar çok iyi anlaşacak insanlar var ama birbirlerinden haberleri yok" . belki gerçek bir aşkın başlangıcı belkide gerçek bir dostluğun. yani birlikte bir çay içmek bu kadar da zor olmasa gerek. açıkçası bu kızları basitte yapmaz bana kalırsa ama baktığımız zaman bu düşünceyi bizlere empoze edenler ne yazık ki beyler yine sizsiniz.
a-ali
v-veli
a-abi çok güzel kız yahu
v-kardeşim sürekli başka adamlarla görüyorum ama yine de sen bilirsin ✋
evet efendiler, sinek pis değil ama mide bulandırır. ha tabii sende veli kardeşinin lafıyla oturacaksan yine senin karakterin. velhasıl beyler ne siz konuşmak, tanışmak istediğiniz zaman gururunuzdan bir şeyler kaybediyorsunuz ne de hanımlar biz biraz düşünceli olup, zaman ayırarak her önüne gelene atlayan, kötü kadınlar oluyoruz. anlatacaklarım bu kadardı, teşekkürler, afiyetler. .
lilith
düzenli olarak yaptığım şey "sevgilim var veya konuştuğum biri var " oysa ki hiçbiri olmuyo
herif
herif @herif
1 yıl
hiç üşenmedin mi kardeşim bu tezi yazarken :)
calimeroo 🤕
her gün bir yeni tespitçi geldi haniiiimmm 😂
anonim
sevgilim var veya kimse ile konuşmak istemiyorum külliyen yalannnn[doğru söyleyenlerin de hakkını yememek gerekir tabi]
naberla
İndigo - kadınlar kesinlikle dinlemelisin kardeş. cevapların içinde ☺☺☺☺☺ @anneyemektenevar
sevgiler
flu
flu @flu
1 yıl
hazir değilim lafi her zaman bahane değildir
anonim
abi yazıların çok iyi ya hangi bölüm de okuyorsun?
anonim
valla ben olsam bir beşinci sık eklerdim sen kimsin de beni seviyon lan tuvalet terligi beni kimse sevemez ben kendimi severimci kızlarımız ama seninki de on numara beş yıldız helal olsun kardeş
anneyemektenevar
@anonim_bay eyvallah sağolasın, yazıların iyi ya da kötü olmasının okuduğum bölüm ya da bulunduğum fakültesiyle bir alakası olmadığını düşünüyorum. :d
trinity
@admin @chiko bunun omü dedikodu müdavim tipleri versiyonunu da sizlerden bekliyorum :)
Дан БилзЭрхан
en yakın zamanda yazacam. küçük bir ipucu, sen kategoride yer almıyorsun. sen tek başına bir kategorisin @darkpassage
trinity
@chiko İfşa kategorisinde bu hafta: ben
Дан БилзЭрхан
seni ifşa edebilmek için böbreğimin tekini feda edebilirim @darkpassage
trinity
@chiko seni küçük aptal beni ifşa edebileceğini mi sandın?
trinity
@chiko oluum hepiniz ayağınızı denk alıcaksınız hepiniz!!