sevgili için yapılabilecek fedakarlıklar

ricardoveritas
ricardoveritas @ricardoveritas
örnek olarak: ingiltere'deki bir rahibin striptizci sevgilisi için çalıştığı kilisedeki tarihi eserleri çalıp 300 bin sterlin karşılığında sattıktan sonra sevgilisinin rahipsiz yabancı ülkelere tatile gidip, en kaliteli viskileri içip, en pahalı restoranlarda yemek yiyip, en ünlü moda tasarımcılarının kıyafetlerini giymesidir.
turkuazimsi
turkuazimsi @turkuazimsi
ettiğin tüm büyük lafları yutmak. net yani yapmam dediğim çoğu şeyi yaptım 😊
felagund
felagund @felagund
bir örnek olarak: dansçı sevgilinin* birlikte dans ettiği grubun baş dansçısı olabilmesi için diğer günün sabahı girmesi gereken bir seçme olması ve yurt dışında prestijli bir okulda dans eğitimi almış bir rakibinin olması. akabinde rakibinin sabah olan seçmeye gidememesi için o rakip hatunu ayartmak ve gece bol bol alkol içirip sevişmek, sabah kalkamayacak duruma getirmek. sabah kalkamaması için de çalan alarmını kapamak. sonucunda sevilen şahsın baş dansçı olması. büyük fedakarlık bence.

*:aslında o an sevgili değil ama onunla sevgili olabilmek için bu yapılan fedakarlık.
damned
damned @damned
affetmektir mesela senin tahammül edemedigin bir sey yapar affedersin. bir süre geçer... ayrilirsiniz tekrar geri gelir yine affedersin böyle saçma bir şey. siz sevin ama sevgili olmayın haa olacaksaniz da b*kunu cikarmayin abi.
database
database @database
diğer kızların ateşli bakışlarını görmezden gelmek
omuluarkadas
omuluarkadas @omuluarkadas
yapmam dediğin şeyleri yapıyorsun.. sosyal medyaları kapatmak,kimseye bakmamak, onun dışındki herkesi görmezden gelmek, zararlı alışkanlıklari azaltmak veya bırakmak.. en önemlisi alttan almayı öğreniyorsun çabuk affediyorsun iki ayrı kişi değil tek kişi yaşamayı öğreniyorsun
Mavisayfa🌼
Mavisayfa🌼 @mavisayfa
fedakâr olduk da ne oldu ? gitti başkasına.
artemis
artemis @artemis
onunla konuşmak için uykusuz kalmak,sevmediğin yemeği sırf o seviyor diye onunla birlikte yemek gibi şeylerdir. ve bunların asla dile getirilmemesi gerekir.
üpsilon
üpsilon @upsilon
-haritada bile yerini bilmediğin bir şehre taşınmak.
-hayatının merkezine tamamen onu koymak.
-ayrıyken doğum gününde uçağa atlayıp sürpriz yapmak.
-aileyi karşıya almak.

en zoru da:
-intihar ettiğinde sana ihanet ettiğini bile bile başında elini sımsıkı tutarak nöbet tutmak.