Simerazzi
Simerazzi
18 sa
kaybolan değerlerimizde bugün: yeni çıkan e posta servisinden başkası almasın diye alınan ad soyad formatında elektronik posta hesabının şifresi.
13. Burç
13. Burç
22 sa
koç: bugün hayatın kendisi dahil içindeki herkese öfkeliymiş gibi hissedebilirsiniz. İçinizde geçmişten, sonlandıramadığınız şeyler var. bu yarım kalmış bir ilişki ya da bir pişmanlık olabilir. keşke dediğiniz şeyleri düşünürken o zamanki şartlara göre davrandığınızı unutmayın.
13. Burç
13. Burç
1 gün
kova: sizlere bugün net bilgiler veriyorum. evlilik kararları alınabilir, geleceğe yönelik planlar yapılabilir. İlişkinizde saklanan gerçekler ortaya çıkabilir. bugün ilişkiniz adına tamam ya da devam noktasına geleceksiniz. düşünmek için partnerinizden zaman istemelisiniz.
Tuhaf Ama Gerçek
heath ledger 10 yıl önce bugün hayata gözlerini yumdu. bu fotoğraf ise heath ledger'in çekilen son fotoğrafı.
Muharrem İNCE
bugün 12.00’de tbmm’de düzenleyeceğim basın toplantısı ile cumhuriyet halk partisi genel başkanlığı’na adaylığımı açıklayacağım.
karakutuu
karakutuu
2 gün
bizim sınıf biraz değişikti gruplara ayrilmisti mesela hiç konuşmadan okulu bitirdiğim sınıf arkadaşlarım oldu birazda mühendisliğin amfilerinden kaynaklı bide anlamiyordum muhabbetleri değişik geliyordu ayak uyduramiyordum böyle 6 kişilik bir arkadaş grubumuz vardı biz beraber takiliyorduk 4 kız iki erkek en küçükleri benim ikisi benden 4 yaş büyüktü ablam sayılırlar gerçekten ablam gibi severler beni 2 si bugün bafradaymis gittim buluştuk inanır mısınız sanki aradan yıllar geçmemiş gibi özlemişim çok zordu ama çokta güzel günlerdi
İlker GÜMÜŞOLUK
bugün 19:00'da tek kişilik gösterimle caddebostan kültür merkezi'nde sahnedeyim. biletler artık kapıda. görüşürüz.
İbrahim Melih Gökçek
dün kut’ül-amare’de ruh ve asker neyse...
bugün de afrİn İçİn ruh ve asker o...

Recep Tayyip Erdoğan
28 yıl önce bugün, azerbaycan'ın bağımsızlığı için canlarını feda eden 20 ocak şehitlerini rahmetle yad ediyorum. azerbaycanlı kardeşlerimizin acısını paylaşıyoruz. türkiye olarak, her zaman azerbaycan'ın yanında olacağız. #20Yanvar 🇹🇷 🇦🇿
Mehmet Simsek
Mehmet Simsek
3 gün
bugün #Şanlıurfa’dayız. partimizin güneydoğu anadolu bölgesi yerel yönetimler toplantısında kalkınma yerelden başlar anlayışı ile halka daha kaliteli hizmet sunma konusunda istişarelerde bulunacağız.

hemşehrilerimizin mutluluğu ve refahı için durmak yok, çalışmaya devam...
13. Burç
13. Burç
3 gün
başak: öylesine anlayışlı bir tutumda olacaksınız ki çevrenizdekiler sizi adeta kaşmir gibi, ipek gibi, kadife gibi görecek. bu uysal davranışlarınız mutlulukla karşılanacak ve yakınlarınızla aranızdaki bağ güçlenecek. güneş bugün sizin için doğuyor.
13. Burç
13. Burç
3 gün
aslan: bugün sizin adınız aşk kelebeği olsun mu, bence olsun. gönül ilişkilerinde doyuma ulaşmış gibi görünüyorsunuz. öyleyse maymun iştahlılığı bir kenara bırakıp hayatımızdaki güzel insana hakettiği değeri verelim. sorumluluklarınızı aksatmamanız takdir görebilir.
13. Burç
13. Burç
3 gün
İkizler: yönlendirilmekten hoşlanmıyorsunuz. hep yönetici pozisyonundasınız ancak bugün olayları kontrol etmekte zorlanabilir, panik yaşayabilirsiniz. meditasyon ya da spor yapmak size ilaç gibi gelebilir, faydasını kısa sürede göreceksiniz.
Ebk
Ebk
3 gün
bugün minibüste elinde bavulla bana tutunan güzel insan bana ulaş 😁
Emre Aydın
muallim
muallim
4 gün
bugün kedi evine gittik ben kedileri filan mincikliyorum mama filan veriyorum..oradan da başka bi ziyaretçi kadın "bunlara gelen giden mama verirse böyle olmaz ki " demesin mi🙄 ah bu anneler yok mu💜bu arada kedilerin hepsi van kedisiydi, o gözler o tüyler...aşık oldum resmen😍
Sosyotrend
Sosyotrend
4 gün
kadınlar teknoloji sayesinde bugün ne giysem derdi çekmeyecek

Simerazzi
Simerazzi
4 gün
allah belamı versin param olsa bugün gider kongre üyesi olurum o derece zoruma gitti bu son mevzu
13. Burç
13. Burç
4 gün
başak: şans konusunda diğer burçlardan açık ara önde başaklar bugün bir çok konuda talihsizlik yaşayabilirler. bu onları kızdırabilir hatta bezdirebilir. ancak kalıcı etkileri olmayan bu sorunlar kısa sürede hallolacağından güzel canınızı bunun için üzmeniz akıl işi değildir.
13. Burç
13. Burç
4 gün
yengeç: bugün inanılmaz çekici hissedebilir, görünebilirsiniz. kararlarınızı ertelemeyin. eğer içinizden geliyorsa onu yapmak doğrudur. tıpkı sınavlarda akla gelen ilk şıkkın hep doğru çıkması gibi. üzerine düşündüğünüzde korkulara kapılacağınızdan fazlaca irdelemeyin.

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)