Her Gün İngilizce
"her sabah yeniden doğarız. önemli olan bugün ne yaptığımızdır."
esmer
bugün 16:45 civarında mühendislik fakültesinden arkadaşıyla orta kapıdan r11 binip arka 4lünün yanındaki 2li koltuğa oturan gözlüklü düz saçlı kız seni arıyorum. arkadaşında da sırt çantası vardı. r11den iner inmez tramvaya koşup gittin umarım bu sitedesindir..
inciten videolar
muallim✔
korktuğum başıma geldi..şikayet üzerine kedileri götürmüşler😢her zamanki gibi sabah kalktim gittim yerlerinde yoktu..dedim belki annesi rahatsız olmuştur başka yere gitmislerdir diye bahçeyi aradım taradim yok.sonra güvenlik abiye sordum bugün barinaktan kimse geldi mi kedi götürdüler mi dedim..bi umut yok der diye bekledim ama...maalesef gitmişler :/ koskoca yurda 1000 kişiyi siğdirdilar ama onları sığdiramadilar yazıklar olsun o şikayet edip barınağı çağıran şahıslara!
atakumduyuyor
merhaba arkadaşlar,
samsun'da 2015 yılından bu yana yürüttüğümüz farkındalık çalışmaları ile sağır camiasını farklı bir noktaya taşıdık. bu çalışmaların en önemli aktörlerinden olan gönüllülerimiz de her defasında dur durak bilmeden herkese sesimizi duyurmak adına bize destek oldular. üyelerimiz, sporcularımız, gonullulerimiz yani bütün bileşenlerimiz ile türkiye'de sağır camiasina hizmet etmiş ve edecek olan birçok proje ortaya çıkardık. bu süreç içerisinde gerek ulusaldan gerekse yerelden aldığımız olumlu dönüşler gösterdi ki atakumduyuyor yerel olmaktan çıkıp ulusal camiada kabul gören işler üreten ayni zamanda ulusal camiada da yön belirleyen bir sivil toplum kuruluşu halini almıştır. ürettiğimiz projeler ile bir çok ilki sağır camiasinin hizmetine sunmanın gururunu yaşamakla beraber bugün ise bu tecrubeyi, kazanimlari ve heyecani çok farklı bir noktaya taşımak istiyoruz. gönüllü yapilanmamizi daha etkin hale getirebilmek adina omü'de faaliyet gosterecek olan omü engel tanımayanlar topluluğu'nun çalışmalarını baslatmis bulunmaktayız. bu süreçte bizimle beraber engelleri aşacak hatta bununla yetinmeyip engelleri ortadan kaldıracak kardeşlerimize kapımız sonuna kadar açıktır.

bu sürecin içerisinde olmaya sen de hazır mısın? :)

saygılarımizla
zaytung
halkın sesi - İstanbul taksiciler birliği başkanı, "uber, san francisco'da doğmuş, bugün benim askerime silah sıkan, afrin'de askeri şehit eden hainlerin ürediği yerdir. uber kullanan vatan hainidir" dedi. siz ne düşünüyorsunuz? http://zaytung.com/halkinsesi.asp?vcid=653
13. Burç
koç: hislerinin kuvvetli olduğu bir gün. sorumluluğundaki tüm işlerde sezgilerinle hareket edersen başarıya ulaşabilirsin, seni yanıltmazlar. ayrıca özgür olma hissin de bugün fazlaca kuvvetli. kalabalık ortamlar yerine bireysel takılman, daha iyi hissettirecektir.
Gaf Ebesi
evidea 10. yılını 10 yılda bir gelecek kampanya İle kutluyormuş. 🎉

birbirinden farklı toplam 77 kategoride 200 bin ürün, bugün 15:00'da sepette anında %80'e varan İndirimler olacakmış.

#Evidea10yıl

kampanyaya buradan bakabilirsiniz 👉http://goo.gl/5u2c8a
13. Burç
oğlak: kendine vakit ayırmanın zamanı çoktan geldi de geçiyor bile. birilerinin dertlerine koşmaktan ayakta durmaya dermanın kalmadı neredeyse. az biraz ruhunu arındır, sağlığına dikkat et. mesela bugün kendini uzunca bir uykuyla ödüllendir. emin ol, sen buna değersin ♥
snorlax
herkese selamlar! yolcu olanlar, gelenler, gidenler var şu aralar sıkça gördüğüm. özlem baskın bir duygu arkadaşlarım arasında da bu yüzden gidebilenler gittiler bile. özlem... aslında benim söylemekte çekimser kaldığım bir kelimedir bu. nedense dilim dönmez, aklımdan, gönlümden geçirmek istemem. bazı özlemlerime kavuşamayacağım içindir belki de. belirsiz bir halde sonuna soru işareti konulmuş cümleler gibi aslında bunlar. kimileri de var ki ben de dört gözle bekliyorum. taze domates dallarının kokusu gibi mesela. kesince kütürt diye ses çıkan kıpkırmızı karpuzlar gibi. ya da bir ekip bin toplanan sivri biberler gibi. tomurcuklanmış ağaçlar, her tarafı rengarenk yapan çiçekler gibi. artık otobüse binmiyorum. evlerin bahçelerine ekilen mahsulleri görmek, durup ağaçları incelemek istiyor, öyle de yapıyorum. bu ağaç ne ağacı acaba diye soruyorum kendi kendime. kesin bir bilgiden yoksun, şu olsa gerek deyip çıkıveriyorum işin içinden. baharın kar taneleri dediğim papatyalar sarmış etrafı. can acıtır biraz... yine de güzelliklerini gölgelemez gözümde bu. tıpkı yağmuru hala sevmem gibi. bugün misafirlerimiz geldi yine. her sene bu zamanlar balkonumuzu yuva belleyen serçeler...minik yavrunun henüz oturmamış tiz sesini duyunca koştum balkona. tatlı tatlı yoklar ya hani bazı şeyler insanın kalbini. bu olay da öyle işte bende. kuşum öldüğünde şubat' ın sonuydu. o bahar bu misafirlerimiz geldi... hoşgeldiniz yeniden minikler :) sonbaharın hüzünlü havası, kışın yorgunluğu üzerine bahar tazelik, canlılık katar. kavurucu sıcaklar gelmeden tadını çıkaranlardanım ben de işte. geceniz, günleriniz güzel geçsin dedikodu meclisi. esen kalın, huzurlu olun 👧🍃
Beşiktaş JK
📣 bugün #BeşiktaşınMaçıVar!
🏆 spor toto süper lig 28. hafta
⚽ beşiktaş 🆚 göztepe
📍 vodafone park
🗓 07.04.2018
⏰ 19.00
📺 beinsports
🦅 #Beşiktaş
Zeze
geçen gün bikaç çiçek aldım. sümbül capcanlıydı. toprağını falan değiştirdik. bugün baktım solmuş, çiçeğinde hayat belirtisi neredeyse kalmamış. sonra bi baktım, kaktüsün üstünde pembe tomurcuklar var 🙈 şimdi solan sümbülü değil de, o kaltüsteki çiçeklerin ne zaman açacağını düşünüyorum. hatta bildiğiniz heyecanlıyım görmek için 🙈😍 solup gidenleri boşverelim be, çiçek açanlar daha iyi. bizimle kalanlar, pes etmeyenler daha iyi. dikenli olsalar bile ❤️
calimeroo 🤕
geçen gün okuduğum bir söz, bugün izlediğim bir video pozitif düşüncenin insanı ne kadar farklı kıldığını bir kez daha anlamamı sağladı.pozitif olun karşılığını göreceksiniz.
Her gün 1 Yeni Bilgi
bugün dünya nüfusunun %1'i dünya mal varlığının %40'ına sahiptir.

-michael rupper
OyuncakAyı✔️
bir iki yıldır birine vurulmamıştım bugün bir çocuğu gördüm içim eridi gitti sonra çocuğun adını ve dört yıldır sevgilisi olduğunu öğrendim. şuan yıkıldım yaaaaaa hemde 7.4 arasında deprem oldu içimde.
Tuhaf Ama Gerçek
88. yıl önce bugün kadınlara belediye seçimlerinde seçme ve seçilme hakkı verildi (3 nisan 1930)

en beğendiğiniz kadın belediye başkanı kim?
Tuhaf Ama Gerçek
bugün oynanan ve fenerbahçe'nin 5-0 kazandığı kayserispor - fenerbahçe maçında, fenerbahçe kalesine telefon, çakmak, şiş geldi ama bir tane bile top gelmedi.

📷 volkan demirel
teyit
bugün #2NisanDoğrulukGünü. kriz anlarında şüpheli içerikleri doğrulama yöntemlerini anlatan doğrulama el kitabı’nın iki versiyonunun da türkçesine http://dogrulamaelkitabi.com üzerinden ulaşabilirsiniz. #FactCheckingDay #FactCheckIt
Rider
çok fazla akıllı bir arkadaş, bugün beni şikayet etmiş müşterileri taciz ediyorum diye....
kimseyi taciz etmedim özel olarak mesaj atmadım bu biiiiirrrr
elinde kanıtın var mı? kimse beni taciz etti diye şikayet etmedi bu ikiiii
hiçbir müşteriye mesaj atmadım yürümedim, insanların ekmeğiyle oynamak hoşunuza gidiyor heralde... İstifa ettim, etrafta o kadar yavşak ve sapık adi varken benim de ekmeğimle oynadınız tebrik ederim.

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)