Sunset✔
bugün merdivenden düşerek üniversitede ilk düşüşümü gerçekleştirmiş bulunmaktayım🙍kışın artık bol bol düşerim 🙄
Mamaimsorry
bugün asansörde dans ederken yakalandım , kestiğim çocuk gelmiş mi diye bakarken bütün sınıfla tek tek göz göze geldim , arkadaşım telefonla konuşurken benimle konusuyor sanıp cevap verdim ,tramvay için sağdaki turnikeye basıp soldan geçmeye çalıştım. soylememe gerek yok kendimi rezil etmeden duramadığını anlamışsınızdır heralde
theseus
nusaybin’den herkese selamlar. şartlar çok iyi sayılmaz ama kötü de değil. allah devletimize zeval vermesin. yaralı askerlerimizin iyileşmesi için herkes seferber oluyor. sınıra yakın noktalarda devriye atan askerlerle birlikte bizde bulunuyoruz. taciz ateşleri yaralanmalar olur diye. basit taciz atışları oluyor ama bizim görevli olduğumuz yerde çok şükür yaralanma olmadı. piyade ve jöhler ile aynı yerdeyiz. askerimizin morali üst seviyede. çay demliyorlar gece nöbetteyiz diye bize getiriyorlar hocam lütfen alın içiniz ısınsın bize derman olmaya geldiniz diye. saz çaldı bir arkadaş çok eğlendik türküler filan. sonra mermi ve havan sesiyle onlar silahlarını biz sağlık ekipmanlarını alıp hemen kontrollü bir şekilde komuta merkezi ile iletişime geçip sahaya iniyoruz. terör örgütünün çekilmesiyle birlikte biraz daha sakin. taciz ateşleri dışında sivillerin ve askerlerin olduğu yere havan düşmedi. türk kızılay’ı ile de sürekli iletişim halindeyiz. sivil halk da askerine kan vermeye yardım etmeye sürekli geliyor. bir sürü kamera ve İha ile sürekli etraf izleniyor. umke ekiplerimiz de asker düzeninde takip mesafesini koruyarak anında yardım gereken yere intikal ediyor. güzel samsun’a çok selam. bugün pazar bizim yerimize de kıymalı pide yiyin :)
Ataraxia
bugün de hayatımda pisagor teoremini kullanmaya gerek olmadı
karakutuu
tam @admin in profil fotosunu dikkatli dikkatli bakarak acaba burda ne düşünüyor diye düşünürken sayfa göklerden gelen bir emirle yenilendi ve ben daha ss alamadan profil fotosunu değişmiş gördüm. uzun uzun üstünde düşünüp beyin fırtınası yapmak istiyordum bugün belki de uyumayacaktım yine hayal kırıklığı ile dolu bir gün gözlerimi kapatsam başka bisey görmesem acaba o görüntü zihnimde kalır mı?
matricariachamomilla
bugün çalışırken yanıma 6 yaşlarında bir erkek çocuğu geldi. bana birkaç soru sordu. cevap verdim bir yandan çalışırken. sonra ağlayarak yanımdan koşarak gitti. bir iki dakika sonra annesi ve mağaza müdürüm ile beraber panikle geldiler. mağaza müdürüm korku ile elime baktı, ilk yardım yapmaya gidelim hemen dedi. meğerse takma tırnağım kopmuş, çocuk da tırnağım koptu sanıp korkmuş 😀😀😀😀
Fafatara
bugün hasta olduğum için okula gitmedim. sonradan öğrendim ki hoca da hasta olmuş dersi iptal etmiş. sabahtan beri hasta ve yarı mutlu şekilde yatıyorum. yaptığım tek farklı şey sağa yatarken dönüp sola yatmak. o da burnumdan dolayı bir taraf tıkandığında diğer tarafa geçiyorum. olsun yine de mutluyum. hocanın dersi iptal etmesine de çok şaşırıyorum. o kadar boş konuşuyor ki derste konuyu anlatmak yerine başka her şeyi anlatıp dersi bitiriyor.o yüzden sadece öksürerek bile ders anlatabileceğini düşünmüştüm. kesin çok hasta olmuş. kusura bakmasın ama hiç üzülemiyorum.
ikarus✨
bugün atakent kıyılarında bi amcayı yüzerken gördüm. evet evet yanlış okumadınız. amca baya baya yüzüyordu. bu havada. hele de bugünkü rüzgarda. aklımdan geçen tek şey "bu ne cesarettir yarabbi...seni tanimak istiyorum, yiğidim...beni mutlaka ara..." oldu.
omuluarkadas
öğretmenlik bu mu cidden! ego tatmin etmek.
öğrenciyi sürekli azarlama çabası... oturarak cevap veren öğrenciye "sen şimdi ayaktasin dimi" demek
uykusu olan öğrenciye sınıfın ortasında"gece hayatın mı var" dmek ve bunu öğretmenler odasinda şu öğrencinin gece hayatı var diye söylemek ve diğer öğretmen arkadaşında onun babası yok annesi de pek ilgilemiyor zaten demesi !!!!
ne buu!! bu mu cidden. öğrenci kazanmak yerine var olan öğrencileri de kaybetmek mi amacınız.

ben bugün stajda nasıl öğretmen olunur değil nasıl öğretmen olunmaz onu öğrendim.
eğer ben bu okuldan mezun olup bu mesleğe başladığımda eleştirdiğim gibi bir öğretmen olursam yediğim her lokma ekmek haram zıkkım olsun bana.
burası meslek lisesi burda öğrenciler böyle demek değil ogretmenlik. meslek lisesi büyük lütuftur değerlendirmesini bilene.
👑 Ef.
arkadaşım yarın ameliyat olacak bugün yatışını ve son testlerini yapmaya gittik. ameliyat saat kaçta olacak diyoruz boş ameliyathane olursa yaparız diyorlar, odaya ne zaman yerleşiriz diyoruz taburcu olan olursa yerleşirsin diyorlar, mükemmel bir sistematiği var hastanenin. sonuç: evde taze fasülye pişiriyoruz.
Omü Dedikodu
duyuru: bugün resmi gazete'de yayınlanan yönetmelik değişikliği ile omü'de bütünleme uygulanmayan bölümlerde final sınavından “50” alma zorunluluğu kaldırıldı.
Valentino Rossi
60 kilonun altındaki kızlar biliyorum ayağınızı yerden kesecek birşey veya birilerini arıyorsunuz ama o gün bugün değil. dışarı çıkarsanız ayağınız yerden kesilir ama yere bir daha muhtemelen basamaz 😏 fırtına var dikkat edin
Akif Yanbak
bugün beşiktaşlı olmadığın için tanrıya şükrettin mi şükürsüz köpek
birgaripmatematikci
selamlar. bayağı uzun zamandır yoktum. zaten çok aktifte değildim. ama bugün buraya içimi dökmek istiyorum. ne kadar başarılı olurum bilmiyorum. tam 4 ay önce en yakınım dediğim bir kardeşimi dostumu kaybettim ve hala atlatabilmiş değilim. çünkü normal bir ölüm değildi. maalesef intihar etti. ama hala inanamıyorum. kendime gelemiyorum. mezarını dahi ziyaret edemedim. buna hiç cesaretim yok hala. çünkü hala yaşıyormuş gibi hissediyorum. canım dostum, kardeşim o gülen yüzünü o kadar özledim ki..... neyse arkadaşlar insanları kırmayalım, yarın yokmuşçasına yaşayalım hayatı sevdiklerimizle. çünkü gerçekten bugün beraber olduğunuz insanlar yarın hayatta olamayabiliyor. sevin, sevilin, yaşayın bugününüzü.
şeyma
hayatımın en sıkıcı gününü yaşıyorum keşke ders olsaydı bugün bile dedirtti
Frida
beni okumak yormuyor. yurtta kalmak, eşyaları taşımak, anlayışsız katı yurt yöneticileri beni yoruyor. her bavul taşımam da ankaraya geçiş yapmadığıma pişman oluyorum. paunım fazlasıyla yetiyordu. yine bugün pişman günümdeyim... oturup ağlamak istiyorum.
👑 Ef.
bugün balkonunda sakince oturan bir çıplak bey, bir kızın kötü bakışlarına maruz kaldı. erkekler balkonunda rahatça oturamayacak bile artık e yuhh
kremşanti
geçen sene 2 ay annemsiz tatil yaptım yokluğunu hissetmedim. bugün annemsiz 3. günüm içerlenip içerlenip ağlıyorum. canim anneeeeeemmmmm
emreyba
bugün sabah arkadaşım kahvaltıyı attı çeyrek ekmek var, bak bak yarısından çoğunu yiyip atıyor birde asgdjkasd
👑 Ef.
karşı dairede iki küçük kız var. büyüğü banyoda sürekli şarkı söylüyor, denk geldiğimde uyardım utandı, sanırım kardeşini de o uyarmış karşı komşuya ses gidiyor bağırma diye:d küçük olan bugün banyoda karşı komşuuuuu diye bağırıyordu, banyodaydım ben de, ne vaaar diye karşılık verdim. aaaa merhaba diyor delircem shhdhdjkd

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)