Her gün 1 Yeni Bilgi
"hayat güzeldir" filminin en güzel sahnelerinden biri...
babalar çocukları için her şeyi yapar.

Ümid Gurbanov
bazen kanalda 3-5 bin izlenen videoları görünce diyorum ki, "ne güzel bir sürü insana ulaşmış." ama sonra altta bir yorum görüyorum: "bu kadar az izlenmesi üzücü, sakın sıkma canını." İçimden diyorum ki, "haydaaaa."
Sunset✔
bazen hakaret etmek için "hayvan" diyosun ya; deme!! o güzelim canlıları bu gibi iğrenç insan görünümlü vahşi pisliklere benzetmeyelim. asıl o zaman o güzel canlılara hakaret olur.
Ressam Bob
şuraya beklediğimiz o güzel günleri çizelim.
LorneMalvo
hayatta sevgiden daha güçlü şey yok sanırım.öyle yorgun isteksiz anatomi videoları izliyordum.genellikle bir konudaki tüm videoları denerim hangi anlatımı beğenirsem onu izlerim.neyse bir videoya tıkladım işte baya da eskiydi video görüntü kalitesi falan çok kötü.ama ilk baştan anlatan kişi çok hoşuma gitti o yüzden izledim.neyse video ilerlerken bir gülme sesi duydum ilk başta acaba hayal mi duydum dedim.tekrar tekrar tekrar geri sarıp dinledim.ve gözyaşlarına boğuldum.o gülüş ablamın gülüşüydü.hiç beklemediğim anda en sevdiğim insanın gülüşünü duymak...İlk başta acaba özlemimden hayal mi duyuyorum dedim ama gerçekti.gözyaşlarına boğuldum fakat sonra içime öyle bir mutluluk geldi ki...hemen aradım.tabii nöbette olduğu için o an dönemedi sonra döndü.sesi o kadar yorgun geliyordu ki :( kendisine anlattım onu da ağlattım :( ah be sevgi o kadar güçlü ve güzel ki :( günlerdir yemek yiyemiyordum iştahım bile açıldı.hiç düzgün ders çalışamazken bu saatlere kadar çalışabildim.
hayatta en kıymetli şey sevdiğimiz insanlar ve sağlık.bende 2.cisi yok ama ilkinin kıymetini bilemiyorum bazen ne kadar acı.gerçi genel olarak sevdiğimiz insanların değerini bilemiyoruz :(
thyke
zara hayatımda tek imrendiğim sanatçı olsa gerek.daha çok küçüktüm o zamanlar teyip vardı ve kasetler.zara'nın da kaseti vardı tabii ki.kasetin içinde albüm kapağı vardı ve bi kaç resmi.hemen onları saklamıştım.sadece sesi değildi bana onu sevdiren.türküleri,hanımefendiliği ve güzelliği.hep ona benzemek isterdim.öyle güzel olmayı.şimdilerde eski doğallığı ve kendine has havasını biraz yitirsede, bende ayrı bir yeri olduğu kesin😊

Ressam Bob
belki şurada içinde sevdiğimiz birisi olan çok gitmek istediğimiz bir şehir vardır. şimdi aradaki mesafeyi silelim. eveet, çok güzel oldu.
artyom
7 senedir bana ve herkese göstermediğim ruh halime tahammül edebilen bana destek olmaya calısıp beceremeyen arkadaşımı trafik kazasında kaybettiğimi öğrendim. üzgünüm çünkü beni gerçekten seven ve ne yaşadıysam hepsini bilen,ruh halimi tam anlamıyla ona yansıtıp yaşatmama rağmen vazgeçmeyip benim için savaşan bana inanan bir insanı kaybettim.diyecek pek birşeyde bulamıyorum üzgünüm sadece hadi gelin toplaşıp sarılalım :d... tamam şaka yaptım sarılmayın istemiyorum.herkes solup gidiyor işte sadece gidiş şekilleri farklı oluyor kimisi acı çekiyor kimisi çekmiyor tek tesellim acı çekmemesi gençler en azından acı çekmedi.... kendinize dikkat edin gençler gün/gece ne zaman okursanız o güzel olsun
Omügiller
doğanın en güzel hali vezirköprü şahinkaya kanyonu 💕
Baho
0.5lt pet şişe suyun tadı damacana sudan daha güzel.
Baho
kutu kolanın tadı 2.5 litreden daha güzel.
Baho
Biliyor Muydunuz
deodorant kullanmanız için gerçekten de birinin gelip asansörde suratınıza fıslaması mı gerekiyordu? neyse aferin rexonaya, böyle böyle kokudan arınıyoruz, medeniyete göz kırpmaya başlıyoruz. reklam dediğin böyle olunca güzel, kamu spotu gibi.
Rider
bugün son büte girip İstanbul yolculuğumu baişatıyorum. geçen sene bu zamanlar samsun dan kurtulduğuma şükrederken bu sene gidesim gelmiyor malesef. güzel dostlarım güzel ortamım ve en önemlisi sevgilim dediğim motorumu mecburiyetten burada bırakmak zorunda kalıyorum. samsun benim evim İstanbul ailemin evi oldu galiba.. 😇 sevgilerimle
ortayakarisik
@ikizler 'in uzun yazılarını, gezginle dostluğunu, hanımefendiyle hayran bıraktıran bağını, @snorlax 'ın betimleme harikalarını balkonda hissederek okumayı, zencefil tüketin demesini, origamiye onun sayesinde başlarken sinirlendiğim anları, baskınlarımı ve onun şaşırmalarını, @poseydon 'un hemen bitmesin diye sindire sindire okuduğum ilaçlarını, @limos 'un zekasına hayran bıraktıran ironiklerini,çılgınlığını, mor sevgisini @aldebaran 'ın anlık gelmelerini, deliliğini, @cehennemindibindeki 'nin bir zamanlar sanatçıyla didişmelerini, hazır cevaplarını, @chen 'in topuktan sıkmalarını, @ortmenim 'in tatlış, içten yazılarını, kalbinin yumuşaklığını, @gamsizbaykus 'un karikatürlerini, @eleni 'nin frank'lı yazılarını, @dede 'nin bitmek bilmeyen özgüvenini, @malifalitiko ' nun hikayelerini, hayatı en güzel şekliyle yaşayıp dedikoduyla paylaştığı anlarını, bilmeden yaptığı, hissettirdiği abiliğini, @ricardoveritas 'ın gülsem mi ağlasam mı dedirten, zekasına hayran ettiği "ulan bu adam burda harcanıyor" dediğim gönderilerini (pes değil fifa espirisini gördükten sonra biraz düşündürse de olsundu), yorumlarını, @chiko 'nun laf sokmalarını, @admin ' in her şeye rağmen " aman ağzımızın tadı bozulmasın ali rıza bey" diyerekten herkesi idare etmesini, radyo yayınlarını (hiç katılma fırsatım olmasa da eski yayınlardan dinlememle bu şekildeyse katılsam nasıl olurdu acaba) , yorumlarda toplaşılıp edilen sohbetleri, saatlerce dedikoduda gezsem bile şarjımın ve internetimin bitmeyişini ve daha bir sürü şeyi özledim ve özleyeceğim sanırım. İsimleri tek tek yazarken bütün eskiler göz önünden film şeridi gibi geçti.(İsmini atladığım bir sürü kişi vardır kusuruma bakmasınlar aklıma geldikçe yazdım). buraya girmeden önce sadece okuyucu tayfadandım, bir gün girmeye karar verince de "aman zaten sıkılırım iki güne dedim". ama görüldüğü üzere girdiğim zamandan beri çok uzun süreli bırakamadım. burasının rahatlatıcı, sinirden uzaklaştıran etkisi vardı ki o da burdaki ismini saydığım ve sayamadığım insanlardan gelen bir şeydi bence. çünkü onun dışında sinir eden şeylerde olduğu olmuyor değildi. neyse mezun olunca da bırakırım dedim belki aklıma bile gelmez diyorum ama galiba buraya veda edilemiyor. ama eski kadro burayı bırakmasın onlar buranın temel taşı gibi. dün ilk defa rahat rahat dolaşmanın keyfine varınca duygulandım galiba ondan bunlar. yazı daha uzamadan kapatayım. kendinize iyi bakın dedikodu ailesi🌼
Ressam Bob
şuraya artık hayatında güzel bir şey olmasını isteyen birilerini çizelim.
👑MerryAndrew
yine kontrollü davranmak zorunda olduğum ve samimiyetsiz bir samimiyet göstermem gereken bi davetteydim. saçma sapan muhabbetler, yapmacık tavırlar. kendimi boğuluyor gibi hissettim. sakin, soğukkanlı, uyumlu ve olması gereken kadar hoş sohbet bir kimliğe büründüm. bu kimliği sevmiyorum. klasik yarı resmi davet maskesidir. tüm yaratıklarda vardır bu maskeden. o davet salonuna girdikleri an tüm yaratıklar bu maskeyi takar. normaller buna “insan maskesi” diyebilir. kimin ne olduğunu ayırt etmek insanlar için zordur. sadece yaratıklar birbirini tanır. ve eğer bir yaratığı düşman edindiyseniz sizi o davette ifşa etmek için köşeye sıkıştırıp maskenizi parçalamak ister.

köşeye sıkıştırıldığım o anda elime bir sopa alıp tüm o masalardaki kadehleri, tabakları, her şeyi paramparça etmek istedim. peki gerçekte ne yaptım?
sadece gülümsedim, hem de en sahtesinden.

neyse ki güzel şeylerin sonu olduğu gibi böyle boktan durumların da bir sonu oluyor. hani stresli ve bunalmış anlarınızda bir yere kaçmak, kendinizi dış dünyaya kapatmak ya da yanında iyi hissettiğiniz birine sığınmak istersiniz ya öyle bir kaçış hissiydi bendeki. telefonu elime alabildiğim ilk anda yanında kendim olabildiğim tek kişiye, arkadaşıma mesaj attım. kendisi dünyadaki en mükemmel dost olabilir, bu konuda iddialı konuşmak için yeterince sebep biriktirdim. aradı sonra, dinledi, bir şeyler anlattı ve onunla konuşunca içimdeki yaratığın derin bi uykuya daldığını hissettim. en son alice’teki yavşak tavşana sövüyordu falan.

İyi biten her şey iyidir derler. bugünü güzel kapattım en azından. (maşallah deyin please)

dip not: tek beklentim herkesin birbirini olduğu gibi kabul edebilmesi ve bir sevgi topu olup pamuk şeker tarlasında yuvarlanalım falan. çok şey mi istiyorum.
Her gün 1 Yeni Bilgi
arabadan dışarı çöp atan kişiye inanılmaz güzel bir ders veren adam...

snorlax
tam da şu an dinlediğim şarkıya bir yağmur eşlik etsin isterdim. balkonun kenarına çarpan her bir damlanın serinliğini hissettiğim, havadaki o nemli hali ve ciğerlerimi dolduran o güzel toprak kokusu ile eşlik etse geceme. dumanı üzerinde çayımdan aldığım her yudum tatlı bir sıcaklık demek. miyop olmamın güzel bir yanını buldum bir süre önce. uzaklarda ve yakında bulunan tüm binalardan görünen ışıklar sanki efekt uygulanmış gibi belirsiz bir halde görünüyor. dağınık gibi. ve bu haliyle oldukça güzel görünüyorlar. İtiraf etmeliyim bazen sırf bu belirsiz görüntü için takmıyorum gözlüğümü. gelip geçen arabalar yolculuk isteğini gün yüzüne çıkardı yine bende. belki bir süre sonra... şuraya bir şarkı iliştireyim. brenna maccrimmon- yağmur yağar taş üstüne. bir bardak ırahan şerbeti kadar güzel geçsin geceniz. hasta olanlara ise tabii ki zencefil öneriyorum. kendinize dikkat edin dedikodu meclisi. esen kalın🌠

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)