Nerede Çekildi
en çok bu olayı severim :)
yıllardır insanların oturduğu yerlere bir anda başka anlam yüklemek...
artık gürkan kardeşim için orası farklı anlam kazandı sanırım. filmi de izleyince artık oralar, "oralar" olmayacak :)
ne mutlu bana, ne mutlu bize :) https://twitter.com/graciaspatron/status/964886904...
13. Burç
kova: arkadaşlarınızın samimiyetlerini sorgulamaya başladınız. size destek oluyor gibi görünselerde aslında sizi umursamıyorlar. bu da onların iyiliği için gösterdiğiniz tüm çabaların boşa çıkması demek. artık kıymetli vaktinizi onlara harcamaktan vazgeçmelisiniz.
Yalın
13. Burç
balık: yenilenmek, hedeflerinizde değişikliğe gitmek istiyorsunuz. artık konumunuz sizi tatmin etmiyor. daha yükseği arzuluyorsunuz. bir yandan da bunu yeniliği yapacak gücünüz tükenmiş. keşke biri bana amaçlarım için neyi ne zaman yapmam gerektiğini söylese diye düşünebilirsiniz
kebelek
gençler ne alemdesiniz ?? ben eskilerden sayılırım epeydiir yoktum buralarda. dertliyim şu sıralar bir hayli de yorgunum. size bir kaç sorum olacak.. benim sevgilimin cook yakın erkek arkadaşıyla zamaninda bende çok yakındım dedikodu bir yapardık üçümüz beraber çok güzel vakit geçirirdik. üç kişi efsane bı grup olmuştuk. taa ki bu arkadaşımızin sevgilisi olana kadar. artık dostluğumuz bitti. sevgilisinin ona sınırlar koyduğunu düşünüyorum. ve şöyle de bir şey var ki sevgilisi olan kız bana karşı fazla samimi davranıyor. ama benim yakın arkadaşımi elimden aldığı için ben ona sinirliyim. sizce kızın yaptığı davranışlar mantıklı mı ?? yani beni arkadaşımdan uzaklaştırıp kendinden bana yakın olmaz çabası ? bana iki yüzlülük gibi geliyor ?? bu yüzden de o kızı sevmiyorum. ve artık o arkadaşımla da konuşmuyorum. sevgilim de bu konuda arkadaşıyla benim aramda kalmış gibi hissediyor. onu üzmek istemiyorum ama onlarla da yan yana gelmek istemiyorum. yani onlarla buluşmak. ama sevgilim ısrarla buluşursak daha farklı olacağını düşünüyor. off offf belki de bunu okuduğunuz da hiç bir şey anlamayacak yada hiç okumayacaksiniz ama olsun be canınız sağolsun 😂😂 iyi geceler
13. Burç
balık: yaşamınızdaki türlü aksilikler canınızı sıktı. artık tüm sıkıntılardan arınmak istiyorsunuz, bunun için de karar alma aşamasındasınız. yaşadığınız yeri dahi değiştirmek istiyor olabilirsiniz. abartmadan; evin dekorasyonunu, eşyaların yerini değiştirmek size iyi gelebilir.
13. Burç
oğlak: özgür, sorumluluksuz yaşamakla, sevdiğiniz kişiyle yaşamak arasında kalmışsınız. evlilik planınız yoksa bile ilerisi için de kafanızı karıştıran bir konu bu. sizin için huzurlu bir birliktelik çok önemli fakat bıktığınızdan kimse için fedakarlık yapmak istemiyorsunuz artık
Snakedüzeni gereği zamana çok bağlıyız ancak artık başlangıçlara ve sonlara inandığımdan pek de emin değilim...
kaan
1-2 seneye kalmaz ikinci kitabı da patlatırım. ‘içim geçmiş’ ismiyle, artık boş koltuk görse de oturmuyor, hayata karşı duruşu çok daha net ahaha
Tuhaf Ama Gerçek
fransa, arabada telefonla konuşmayı tamamen yasakladı. kenara çekseniz bile araç içinde telefon ile konuşmak artık yasak.
Her gün 1 Yeni Bilgi
Sosyotrend
berlin duvarı... tabii artık yerinde yeller esiyor.
kültürİstanbuL
birkaç gündür sahaf dostlarımız da bu duruma tepki göstermeye başladı. çağımız imaj çağı. bir mesleğin imajı bu kadar kolay bozulmamalı. bu işe zemin hazırlayan online satış sitelerinin artık denetlenmesi gerekir.
masabasi123
2,5-3 yıllık bir ilişki düşünün 1 gün bile kavga edilmemiş 2 sene aşkla bakan bir insan sonra başka şehir okul ve arkadaşlar sonra bahane olarak konuşacak konu yok sıkıcıymışım ..mesaj atası yokmuş bana...bu insan o okula girsin diye kahrını çeken ben hak etmeyen yine ben .bir insan nasıl bu kadar değişir ya da ben göremem .dedim yok artık mesajla bu konudan bitirmez diyosun. 1 kere bile aramıyor.yetmiyor sosyal medyada eğlence fotoğraflarını atamıyor diye az da olsa utanç varmış bir bakıyosun seni silmiş sonrada birde bana beddua etme diyor ayrılırken. son sözüm seni vicdanın affetsin..seni kötü görmeyi okadar istiyorum ki ama beddua etmem.
13. Burç
koç: rekabet dolu hayatınız artık sizi yormaya başladı. en iyi olmak kolay değil elbette ama kıskanç insanlarla uğraşmak da zordur. enerjinizi bu uğurda tüketmek sizi yıpratıyor. daha az uğraşmalısınız bence. zaten zirvenin sahibi belli öyle değil mi? ;)
Nickollyy
küçükken aptalca bir hesap yapmıştım kesin annem 47 yaşında babam da 52 yaşında ölecek diye bir teori üretmiştim ve düşündükçe üzülüyordum ne saçma de mi neyse ki ikisi de geçti o yaşları ölmediler. bir de aklıma sey geldi her sabah uyanıp anneme bakardım hala yaşıyor mu diye uyurken nefes alıyor mu diye bakardım falan kaybetme korkusu sanırım beni işgal etmişti ... bunları değinmişken şunları da değineyim bu yaşıma geldim hiç uzun süreli ilişkim olmadı , yani beceremedim .. artık hiçbir ilişkiye yaklaşamıyor korkuyorum her zaman üzülen taraf olmaktan biktım özellikle son dönemlerde haketmediğim şekilde davranılması... verdiğim değeri alamıyor olmak bunlar çok kötü şeyler. yani kaybetmek ve korkusu peşimi bırakmıyor.. ben arkadaş edinmeyi dostluklar kurmayı çok seviyorum ve sevdiğim insanlardan kötülük görmeye dayanamıyor hemen affedebiliyorum bu durum canımı çok acıtıyor... iç dökmeyeli çok olmuştu biraz rahatladm tşk.

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)