Zeze
son zamanlardaki hayat mücadelem 🤦‍♀️
Odinin Sakalı
yeni zelanda borsasında hile hurda döndüğü için kıta aşırı adamların polisine ve siber suçlarına mail attım. İki gündür devletleri özür üstüne özür diliyorlar. adım gibi eminim benim borsadaki paramı günlük kazanıyorlardır ama adamlardaki hassasiyet beni cezbetti.

24 saat içinde bana dönüş yapıldı, şirkete soruşturma açıldı.

not: paramı şirketten aldım, şirkete sizi şikayet ettim deyip ss atınca paramı anında gönderdiler. tabi devletin haberi yok bundan, o kadar tatlılar ki utanıyorum :/
ücretsiz bir de danışman ayarlanmış adı: tania

hayat çok mu güzel lan oralarda?
Dijital Habitat
13. Burç
oğlak: çok istediğiniz bir şeye yakında sahip olacaksınız ve hayat sizin için güzelleşmeye başlayacak. dost kazıklarından ve arkadanızdan çevrilen oyunlardan pek yorulmuştunuz, bu kazanım size çok iyi gelecek. bize süre herkese off olun ve sadece keyfinize bakın.
ekşi sözlük
"sekiz yaşındaysanız ve aşıksanız hayat çok güzel" | sevilen çizgi filmin en vurucu cümlesi
https://eksisozluk.com/sevilen-cizgi-filmin-en-vur...
Gaf Ebesi
İnsan sarrafı dostoyevski’den, hayatınıza işık tutacak 14 hayat dersi

http://www.muthispsikoloji.com/insan-sarrafi-dosto...
çArşı
İçimizde sıkışıp kalan türkülerimiz seninle hayat buldu, seninle büyüttük türkülerimizi nuray hafiftaş. türküye senin sesinle çoğaldık. sesinde kaldık, çok üzgünüz, mekanın cennet olsun. sevenlere sabırlar.
Şahan Gökbakar
hayat bir boyama kitabi sevgilim...İstedigimiz renklerle boyuyoruz... sen benim kitabimdaki bu… https://www.instagram.com/p/BfLFKsJBvnf/
Kenan Doğulu
bugün hava kalp yağışlı olsun! şemsiyelerinizi evde bırakmayı unutmayın, bırakın aşk ruhunuzu ıslatsın. hayat bizi ne kadar yorsa, dünya bu kadar üzgün ve kızgın olsa da aşk ve sevgi bir gün kazanacak.🙏🏻
sevgililer gününüz kutlu olsun!♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️❤️

13. Burç
akrep: olumsuzluklar karşısında ruhsal olarak, çabuk devriliyorsunuz. özlemini duyduğunuz tüm iyi şeylerin, zıtlıklarıyla hayat bulduğunu unutmayın. ağlamakla gülmek kardeştir. bu yüzden bazen sinirlerimiz bozulduğunda güler, mutlu olunca ağlarız. zorluklardan da beslenmelisiniz.
muallim
geçen yine otostop çekiyorum. şaka yaaa ilk tecrübeydi ve ben çok karşı çıkan bi insanım otostopa. bana otostop çektiren hayat size neler yapar gençlerde dikkat edin. yol kenarında üç kız sap gibi yürüyoruz, baktık olmuyor böyle:/ yanımızda ki kız tecrübeliymiş baya "özellikle yasli başlı adamlari ve aile arabalarını durduracaksin” filan diyor.. neyse ben utanıyorum tabi bu elini kaldirdikça, geride duruyorum biraz 😂 2 araba geçti ikisine de kaldırdı bu ikisi de aile arabasiydi ve doluydu.. o sıra da köpek havladi biz köpek sesini duyunca birbirimizin üstüne atladik sonra arkaya bi döndük ultra lüks araba 😍😂 bi tane teyze "kızlar nire gidiyonuz gelin götürek" demesin mi.. ben zaten teyze ile amcayi görünce allah gönderdi sizi diyip atladim arabaya 🙊 amcalarin işi turkiste olmasına rağmen bizi yurdumuza kadar biraktilar.. İlk otostop maceram bi daha yaşatmasin allah... o araba durdurma olayı acayip gergin bi olay.. millet bu şekilde nasıl dünya'yi geziyor helal valla..
Felsefe ha!
felsefe ha! #kısakısa:
soren kierkegaard: ''hayat sadece geriye doğru anlaşılabilir ancak ileri doğru yaşanmak zorundadır.''
Baho
bugün sen çok gençsin yavrum
hayat ümit neşe dolu
mutlu günler vaad ediyor
sana yıllar ömür boyu
ne yalnızlık ne de yalan üzmesin seni
doğarken ağladı insan bu son olsun bu son...

#CemKaraca saygıyla...
ayse ozyilmazel
hayat “bunu da atlatırsın” diye diye geçen bişey miydi acaba?
Odun Herif
bu da kahvaltıcı İbrahim amca, 72 yaşında. 60 yıldır bu işi yapıyormuş. videolarda yalnızca yapılan yemeğe değil yemeği yapanın hayat hikayesine de şahit oluyorsunuz.

13. Burç
akrep: bu hayat bana hakettiğimi vermeyecekse neden yaşıyorum ki diye düşünmekten kendinizi alamayabilirsiniz. aklınız sürekli eksikliğini hissettiğiniz şeylere takılabilir. her şeyin en güzeline elbette ki sizde layıksınız. ancak mutlu olmak için önce şükretmeyi öğrenmelisiniz.
13. Burç
terazi: gökyüzü terazilerin bugün karşılaşacağı birisiyle hayat arkadaşı olabileceğini söylüyor! bugün gördüğünüz herkesi hafızanıza kaydedin çünkü ummadığınız birisiyle gelecekte aile kurabilirsiniz. bunu yönetici gezegenleriniz söylüyor, bizde onların yalancısıyız :)
çArşı
çArşı
lisbethsalander
çok olmuş yazmayalı 11 ay kadar. çok şey değişti, ben değiştim her şeyden önce. hayat bir anda aklımın ucundan bile geçmeyen şeyler yaşattı. bol sürprizliydi yani. kaşıkla verdi ve kepçeyle aldı canım hayat. öyle bir yere bıraktı ki beni nefret etsem edemiyorum, vazgeçsem geçemiyorum, hatırlasam yapmamam gerekir, sevsem severek unutulmaz. şimdi bir sürü şey için yeni zorundalıklar icat ettim. canımı yanmaktan nasıl kurtarabilirim. kurtaramam öyle değil mi?
acıyı da sonuna kadat yaşayıp tüketmeden kurtaramam.

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)